Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość singielek...
setunia Ty też singielka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti---> No widzisz dlatego trzeba zrobic ten pub dla singli, a w marcu przyjechalabys na spotkanie nasze jak sie wszystko uda zalatwic? I wlasnie co z ta impreza o ktorej mowilas, nie zebym sie wpraszal ;-) Ale fajnie by bylo. Singelek--> a o czym ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielek-----> i nie zasypiasz??? Ja drugiego filmu juz chyba nie dalabym rady ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielek...
Kinsey "Historia życia i niezwykłej kariery Alfreda Kinseya, seksuologa amerykańskiego, którego przełomowe metody badań ludzkiej seksualności, w tym głośne wywiady otwarte, wyznaczyły zupełnie nowatorskie podejście do spraw płci. Jego książka "Seksualne zachowania meżczyzny" oraz tzw. Raport Kinseya, dotyczący m.in. wysokiego odsetku homoseksualistów wśród dorosłych mężczyzn w USA (którego wyniki potem zakwestionowano jako zafałszowane), stały się podwalinami nadchodzącej rewolucji seksualnej." Nie zasypiam :) Nocny marek ze mnie. I chyba na tym filmie się nie skończy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielek---->oczywiscie ze tak bialy---> wiem ze byloby fajnie ale wszystko spoczelo na manowcach:o, w marcu ale ktorego dokladnie to nei wiecie????? no a ten p[ub to nie wiem czy dojdzie do skutku , bo nie ma lidera ktory by pokierowal grupa, moze go wybierzemy???i bedzie juz jakis krok do przodu oczywiscie w wyborach demokratycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym raporcie to slyszalem, singielek to masz zdrowie ja chyba jednak zaraz pojde. Seti to jak z lozeczkiem, czy zostajesz z singielkiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielek----> poodoba mi sie opis filmu, a o ktrej dzis tzn wczoraj wsales???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem za liderem, zeby wziasc towarzystwo za pysk ;-) Bedzie trzeba zrobic glosowanie, ale chyba tez sie to skonczy. W marcu na poczatku najlepiej, a poza tym termin jeszcze nie jasny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielek...
ok. 7.:45 :) takze 20 h juz na nogach doba jest dla mnie za krótka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>chyba sie skusze na Twoje lozeczko:) moze masz wieksze , bo moge spasc w nocy jak bede sie wiercic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti mam wieksze ;-) W dwoch sie zmiescimy, ale powiercilbym sie tez :-) Singielek---> to caly dzien filmy ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielek----?podziwiam , ja wstalam jakos o 8_17 jutro bede spala chyba do 12nastej:D tzn dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, a ja Ci uciekne z lozka bo musze jechac po chlebek i do sklepu kupic prezent na urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie juz ustawilam w fonie przypomnienia na wszystkie komedie romantyczne jakie beda w tym tygodniu:D bialy---> no to nie powinnam spac, ewentualnie bedziesz mnie lapal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----> to zrobisz mi sniadanko do lozka:) A kogo urodzinki bedziesz swietowal??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale faktyczniechyba juz pora na nas. Seti Nie ogladaj komedii romantycznych, tylko Ci sie zal zrobi lepiej wezz sie za wojenne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagier ma urodzinki, a co chcesz na sniadanko? I mam nadzieje ze jakis masazyk z rana tez mamy w repertuarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-----> moze byc jajeczniczka, juz jestem potwornie glodna bo ostatnio jadlam 12h temu masazyk hmmm a kto komu robi:)???? To ja zrobie w rewanzu za pyszne sniadanko:) Tez mam juz szwagra ale on obchodzi dopiero 14kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linka ale dzisiaj juz nie oplaca mi sie go sluchac , poslucham jak wstane:) jeszcze 2min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, a na boczku ma byc, czy na tluszczu ta jajecznica? :-) A masazyk to obustronnie, zeby kazde z nas bylo zaspokojone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maselku:), po takim nocnym siedzeniu masazyk sie przyda tobie i mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to udajemy sie do twojego lozeczka, jeszcze jutro nie wstaniesz i co bedzie...jajeczniczka przypalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno, na maselku tez moze byc zrobie dla nas i postaram sie nieprzypalic, :-) To chodzmy do tego lozka i przytul sie mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mocno mnie obejmnij i juz zasypiamy:) Dobranoc bialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście natłuki postów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kruku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×