Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość Zwariowana Żaba.
A kto powiedział że u siebie? Ale w lasku by miejsca wystarczylo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem singlem i to bardzo niesmiałym i wstydzę sie wyjść z domku. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia a znajomych masz?;) Zaba:D poczytac ide🖐️do potem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Gotowa!;) niestety nie jestem w stanie zrelacjonowac Tobie tego co sie dzialo\"nocna pora\" poniewaz moje \"nocne buszowanie\"po kafe ograniczylo sie do jednego topicku;) do tego doszlo gg:D i sama nie wiem co za \"akcje-reakcje\"wczoraj sie dzialy;) Odsypialam tylko do 11nastej i chbya nareszcie sie wyspalam:classic_cool: Teraz koncze czytac ksiazke , wiec do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Gotwa! skonczylam czytac juz \"powiescidlo\"i teraz mi smutno , bo nie mam co czytac:( Dlatego porobie sobie pozniej te testy:classic_cool: a z kim rozmowy prowadze to nie moge zdradzic:x do potem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa nie, \"100lat samotnosci \"bedzie potem:D teraz \"Pachnidlo\";) ja tajemnicza?;) a jesli nawet , to troche tajemniczosci nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa hehehe no nie wiem czy \"sie ugne\":P \"pachnidlo\"juz kiedys probowalam czytac i \"100lat samotnosci\"tez ale widocznie bylam \"za mloda\" i zybko mnie znudzily te lektury;) gon , gon ale Kasi28to nawet ja nie dogonie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa!!!!!! uwazaj bo naprawde sie uzalezniasz!!!!!! nawet ja juz tak nie mam, jak Ty teraz:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa ale to Tweoje uczucie , ze duzo tracisz \"z zycia forum\"jak Cie nie ma, mnie nie pokoi!;) spij dobrze🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa gratuluje pracowitosci!:) ja zla jestem😠 wszystko nie tak sie dzieje😡 i na siebie tez jestem😡 nie pogada sie dzis ze na chbya ze mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka
macham do Ciebie Setuniu i mam nadzieję że humorek masz już lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️machu, machu:D lepszy lep[szy:) a jutro bedzie jeszcze lepszy:) a Twoj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka
Mój nawet w porządku, bo pracowity, no a teraz wreszcie mogę się zająć jednym z moich ulubionych ostatnimi czasy zajęć :D :D Tak w zasadzie powinnam nabijać sobie posty, żeby dojść dziś do 1000, ale tak jakoś przypadł mi do gustu ten nick :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz malo co zostalo do 1tys:) a ja w zasadzie powinnam sie pakowac:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa o nie! tylko nie uczelnia chociaz mimo wszystko tesknie troche za nia:) w gorki sie wybieram na kilka dni 3chyba:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa no to co cie trzyma! Nie wiem czy pogoda dopisze;) ale wazne , ze gdzies sobie pojade:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca to zadna wymowka!:classic_cool: dobre i to! ja tez ;\'skostniala\"sie zrobilam a przeciez nie specjalnie:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa nie wiem czy zdolam nadrobic skoro juz lada dzien karnawal sie skonczy:( ehhhhh;) i przyjdzie mi pisac prace to jest + ze wtedy to juz nie ma bata!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek z budowy.
Stawiam sie grzecznie do apelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta i spiewak
Setuniu specjalnie dla Ciebie 👄 Malowane na niebiesko okiennice, Słoneczniki wyglądają na ulicę, Na podwórzu kundel biały pręży się jak bury kot, A twe oczy tak się śmiały, bo patrzyłaś mi wprost. I wróżyłaś z mojej ręki, nie pytałaś, Wody dałaś, chleba dałaś, miodu dałaś, W sad wiosenny mnie powiodłaś między drzewa I zacząłem swoją rzewną piosnkę śpiewać. Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem, Żeby ciebie spotkać w małym kącie świata, Żeby z tobą zostać na calutkie lata. Powiadają przyjaciele, że za górą, Powiadają przyjaciele, że za rzeką Mieszka młoda, pięknolica, która wróży z katr, To nie żadna czarownica, to jest tylko żart. Czemu oni twoich czarów tak się bali, Czemu oni czarownicą cię nazwali, Czemu oni nie widzieli twej urody, Czemu oni nie płynęli przez te wody? Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem, Żeby ciebie spotkać w małym kącie świata, Żeby z tobą zostać na calutkie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta i spiewak
Gotowa dla Ciebie 👄 Mam Ciebie dość Od dawna obiecanych zmian Mam Ciebie dość Tych Twoich coraz większych kłamstw Mam Ciebie dość Choć tyle jeszcze dla mnie znaczysz Mam Ciebie dość Naprawdę mam już Ciebie dosyć Mam Ciebie dość Tych długich nieprzespanych nocy Mam Ciebie dość Naprawdę mam już Ciebie dosyć Mam Ciebie dość I tego ile dla mnie znaczysz Mam Ciebie dość Nauczę się bez Ciebie żyć Z tego nic już nie będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa❤️na walentynki:) Spiewak[a moze spiewaczka i poetka:D;)]❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa taaaaa podoba;ly sie:classic_cool:zawsze to cos:D;) a ja sie nie bede spijac bo nawet nie mam czym:D a poza tym , to po co ?;) sama to tak heh..... no nic lece na dworek🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa postaram sie z sis dogadac co do godzin \"buszowania po sieci\":classic_cool: ja sie nie chce dolowac!@ i nie bede! do potem🖐️;0 Aczkolwiek jakies \'romansiddlo\"moze obejurze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×