Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość dvfree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
a mnie jest smutno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
chyba po prostu samotność mi doskwiera...nie mam z kim pojechać gdzieś np. w góry czy nad morze...a samej jakoś już mi się nie chce, nie cieszy mnie już samotny wyjazd....i po co mi ten urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
w ogóle jakims smutasem się stałam od jakiegos czasu...i w dodatku znowu jestem na zakręcie i nie mam siły zaczynac wszystkiego od nowa...i zagubiona jakaś i nawet nie wiem w ktorą stronę iść....majchętniej to już bym chyba poszła w stronę cienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
ja chyba nie pasuje nawet do tego forum bo nie jestem singlem w ogólnym rozumienu tego słowa....nie wiem czy gdziekolwiek pasuje..czasem wydaje mi sie ze jestem jakimś puzlem , który nigdzie nie pasuje i omyłkowo został wsadzony do pudełka z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
to miło jak sie ktos uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Seti gdzie sie szwedasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to gdzie:) nigdzie;0 3tyg w G. bylam;) wczoraj se wrocilam:) a u cviebie co tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
Czesc Seti i = No a jaka jest definicja ogólnie uznawana tzw. "singla"? Bo z tego co ja wiem to osoba , która nie jest w związku (co nie znaczy że wyrzeka się seksu), najczęściej jak twierdzi z wyboru i często nie chce w nim być ( woli tzw. związki "bez zobowiązań" lub "luźne związki") najcześciej wykształcona,samowystarczalna, niezależna, robiąca tzw. "karierę" dobrze ustawiona finansowo....taka definicja najczęściej sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rzeczywisosci takich singli jest niewielu;) najczesciej sa to osoby samotne ktore tak naprawde chca kogos w koncu miec , chca stabilizacji;) tych jest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
...no wiec ja nie jestem singlem bo spełniam tylko 2 warunki... poza tym tak sie zastanawiałam nad tym czesto spotykanym hasłem ( nawet w tym topiku) , w momencie gdy ktos sie do swojej samotności odważy przyznać: "zacznijcie wychodzić z domów", "wyjdź do ludzi"...i pytam : Do cholery dlaczego Wy ludzie nie chcecie "wejśc" do tego samotnego?... Może tak inne hasło by sie przydało: " zauważ że obok ktos jest sam, jest samotny, nie ma odwagi a może możliwości do ciebie wyjśc" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
Bo co z tego że ktoś wyjdzie z domu?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas sobie płynie nadal
Z doświadczenia moich samotnych wyjazdów wiem ,że jak ja pierwsza do kogoś nie zagadam to ktoś raczej nie zagada( rzadko)...(juz rzadko zagaduje bo nie chcę czuć sie jak natręt) a chyba osobie , która jest gdzies sama trudniej podejśc do osób , które są w grupie...Ludziom , kórzy sa w grupie łatwiej zaprosić do swojego grona osobę , która jest sama...tylko problem w tym że te osoby tego zazwyczaj nie robia no bo one nie są same, skoro są w grupie znajomych to po co im jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jeszcze gorzej byc malo komunikatywnym czlowiekiem! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no nic nie mowie tylko jak ktos malomowny jest to ma podwojnie \" przesrane\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez! Zwyczajnie z niektorymi ludzmi jakostrudno nawizac kontakt! W pewnym momencie koncza sie tematy do rozmow! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio
dziewczyny najlepiej poznawac doglebnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a one nas powierzchownie, co wiesio? :P Nie, nie bylem na randce, taka mysl mnie naszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, a co ci sie skojarzylo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×