Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herdsman

Na co kobiety patrzą najpierw? Faceci wiadomo... nogi

Polecane posty

Gość dirr
O, to miło wiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ twarzy. Zdecydowanie preferuję męski - nieco głębiej osadzone oczy, twarz bardziej kwadratowa niż okrągła, szersza szczęka... Wzrost Sposób chodzenia - wiele mówi o mężczyźnie Ręce - jeszcze więcej mówią o męzczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herdsman
Tzn. Twój ulubiony sposób chodzenia? Bujanie się na boki czy raczej maszerowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede Wszystkim
NOGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bujanie... wiem o co Ci chodzi. Jest pociągające jeśli nie jest pozerskie, jeśli jest naturalne i wynika z charakteru faceta a nie jego narcystycznego ego. Uwielbiam też przenikliwe oczy u facetów -- patrz Jack Nicholson. Jako całość mi się nie podoba, ale ten wzrok, zwłaszcza w młodości... kocham takich cwaniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herdsman
Wenuska masz faceta? Jesteś z Warszawy? Podaj e-mail, yslę Ci moje foto i mnie ocenisz?(profesjonalnie, obiektywnie , według Twojej normy piekna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaznaczam, że nawet jeśli będziesz brzydki nie oznacza to, że przy poznaniu Cię byś mnie nie zafascynował. Kiedyś się zakochałam w kimś, kogo uważałam za brzydkiego... dopóki nie zauważyłam jego przenikliwych oczu, kiedy nie zaznałam jego introwertycznej natury. Faceci - ciche wody są najlepsi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu moją uwagę przykuły Twoje oczy, choć szczerze mówiąc są przygaszone... głębokie ale brakuje w nich ognia - moze to kwestia nastroju, jaki miałeś podczas robienia tych zdjęć. Oczy są smutne, ale baaaardzo interesujące, są obietnicą głębokiego wnętrza. Masz pociągającą twarz, choć zdecydowanie ładnie Ci w uśmiechu. 6 za włosy, ale pliss obetnij je troszkę. I może zrób coś z brwiami, wiem wiem jesteś facetem, ale w sumie to nic złego 6 za wzrost. Nawet nie musisz pakować, tak jest ok. Więcej uśmiechu i śmiało możesz łamać serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, jeśli chodzi o mnie, to i tak w facetach najbardziej pociąga mnie ich osobowość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herdsman
Dzięki za ocenę. Dobra jutro ide do fryzjera:) Ale co do brwi to raczej będzie boleć i nie wiem jak to zrobić by było ładnie, by pasowało do reszty. Może się na tym znasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam się, ale sam z nimi nic nie rób!! Idź do kosmetyczki, na pewno się nie zdziwi widokiem faceta, bo to teraz norma. Zrastające się brwi nadają twarzy smutny wyraz. Tu nie chodzi o to byś miał je jakoś super regularne, ale były 2 a nie 1:D Ja swoje depiluję sama, owszem trochę boli, ale po którymś razie to nawet przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herdsman
Wenuska jesteś z Wawy? Wstydzę sie trochę iść do kosmetyczki, nigdy tam nie byłem. Może masz ochotę zadać trochę bólu facetowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem z Wawy:) Nie masz się czego wstydzić, widziałam już kupę facetów u kosmetyczki... Zobaczysz, że efekt będzie zadowalający. I koniecznie skróć włosy... fajnie, że się kręcą, ale nie przy takiej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz gęste włosy, nie próbowałeś ich przygładzać woskiem albo żelem, i skrócić ten kosmyk nad czołem. Sądzę, że było by Ci super... zresztą niech fryzjerka Ci coś doradzi - wybierz jakąś młodą i ładną - taka zna trendy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herdsman
Zastosuje sie do wszystkich rad i odesle fotkę po "przeistoczeniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwoląg oryginał
...zrosniete brwi sa oryginalne... Herdsman dziwi mnie że chcesz się przeistoczyć pod wpływem obcej osoby...Facet musi miec charakter ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty gadasz stary
Na nogi??? To jak ty chodzisz po ulicach patrząc na dół, dziwne że się jeszcze nie zabiłeś. Jak można najpierw patrzyć na nogi kiedy 90% kobiet chodzi w spodniach a przez pół roku w ogóle nic nie widac bo chodzą w różnych paltach i futrach. Najpier patrzy suię na twarz i ogólnie na sylwetkę. Nogi są ważne ale żeby najpierw patrzyć na nogi a potem na resztę to trochę chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Herdsman
jeżeli mas ztrochę dłuższe włosy, to nie odcinaj:) Takie są najbardziej seksowne:) ❤️ I nie musisz mieć eztra fryzury, ale czyste, umyte i NIENAŻELOWANE włosy do których aż chce się przytulić;) I nie reguluj brwi, jeżeli nie sa to jakieś straszne krzaki. Efekt może być różny- uprzedzam:o Poza tym duże brwi są męskie:) A jeżeli przeszkadzają Cie jakieś włoski, to sam sobie wyrwij pesetą. Przynajmniej nie zrobisz sobie takiej krzywdy, że nagle Twoje brwi zamienią się w dwa postronki:p Ja tam nie lubie facetów, którzy są ąż tak zapatrzeni w siebie i aż tak małostkowo dbają o swój wygląd. Jeżeli jesteś męski, to powinienneś niezawodnie dbać o higienę i wszytsko:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HymmmmmmO_o
KTO PATRZY NA NOGI ? JA ZAWSZE NAJPIERW PATRZE NA CIPKE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HymmmmmmO_o
A ja sie zniszczylem i juz mnie kobiety niechcą, raczej sie boją. Mam blizny na twarzy, przy wzroscie 185 waz 126kg bo nażarlem sie koksów. Zniszczylem sobie psychike, rzucilem studia dla forsy / dyskotek, siłowni i roznych ciemnych interesow. Jestem na dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy, głos, poczucie humoru, a potem.....dłonie i .....języczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22
pupcia i tylko pupcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaganiaczŁóżkowy
Chłopie dbaj o cerę, gnaj do kosmetyczki albo nawet leć do GaleriiCentrum i umów się z nią w domu, wydepiluje cię. Ogol plecy, zetnij włosy i leć podrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×