Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przystojny_kuba_II

Jeśli wyglądasz tak jak ona...

Polecane posty

Gość nie widac oczu to
prawda ale widac ze ma ładny kształt buzi, ale niektórzy do wszystkiego sie przyczepią zeby tylko poczuć sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobietą
i również uważam że dziewczyna na zdjęciu jest i ładna i zgrabna.i pewnie zaraz ktoś mnie pojedzie że skoro tak sądze to jestem lesbijką...nie jestem nawet bi.a kobiety po prostu są piękne,to nimi fotografowie posługują sie np.robiąc akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kobieta
Oczywiscie, ze dziewczyna z fotki jest piękna i przyznam szczerze ze jej zazdroszcze opalenizny wlasnie..nie dlatgo, ze mi się podoba opalone ciało tylko dlatego, że sama jestem blada a wiem ,ze to sie nie podoba pomimo figury ok. Faceci lubia opalone i koniec a mi nawet solarium nie pomoglo tylko spowodowalo oparzenia. NIe moge przebywac w sloncu ogolnie koszmar. i mam z tego powodu GIGANTYCZNE KOMPLEKSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salbei
one nie sa sztuczne przynajmniej mi sie tak wydaje cos sie zazdrosc chyba w tych kobietach odezwała:), ja nie mam takiego biustu, a nie jestem zawistna. Trzeba przyznac, ze ma swietna figure, trudno:), pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez ladna
babeczka:) Co Wy chcecie wariatki? Dziewczyna zadbana, zgrabna, same byscie chcialy tak wygladac. Łatwiej komus wytknac obwisle cyce (na pewno nie sa obwisłe), male wciecie w talii, czy za mało wyrobione miesnie brzucha (płaska jak deska) niz przyznac sie do zazdrosci. Ech mam nadzieje, ze madrosc z wiekiem przychodzi. A w ogole to nie jest Mandaryna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej nie wydaje mi się żeby jej piersi były sztuczne.mają ładny rowek .... ale trzeba by było dotknąć :) macie obsesje że każde ładne duże i jędrne piersi to silikon ja też mam duże i koszulke 0%SILICON :) Generalnie ładna dziewczyna i na pewno nie jest óżową landrynką - spojrzcie na jej paznokcie :) zero kolorowych tipsów cekinków i innych przejawów bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałem wczoraj taką
przy wylotowej na Gdańsk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej....
to rozumiem, że strasznie zmarzła bidulka... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka roznegliżowana
to zapalenie płuc gwarantowane!!!!! NIE MA SERCA W TYM NARODZIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest odwodniona
bo ma takie poprzeczne pręgi na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna dupcia, fakt :) ja ciałko mam tez niczego sobie, a do tego jestem zywym przykladem, ze mozna miec tak jedrne i spore cycuszki NATURALNIE :)::) i nie pierdolcie o poamaranczowej skorce! zazdroscicie jej i tyle, ooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la 23
przychylam sie do zdania chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna dominika
zazdrosnice z was,fajna dziewczyna i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PucioPucio
A ja jak schudnę 50 kilo i ogolę wąsy,brodę i inną sierść BĘDĘ ŁADNIEJSZY OD NIEJ !!! :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna dominika
pucio pucio bardzo prosze bez babskiej zaiwsci,nie badz zazdrosny,bywaja ladniejsze od ciebie:D moze moglbys czyms zaskoczyc np tym odbytem na plecach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELEK terefelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×