Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfghdfgjdf

do facetów jaki jest seks z kobietami po porodzie?

Polecane posty

Gość ksszynka
dajcie sokoj chlopcu. Od urodzenie nie umoczyl swoich 7 cm w niczym, wiec niezle mu grzeje na czache. Trzeba mu pomoc, np zrobic zrzutke na sztuczna pochwe lub poprosic babcie, zeby upiekla mu szalotke;) Jak umoczy, to przestanie niezdrowo fantazjowac i zakladac setki topikow w stylu "KOBIETY MNIE ODRZUCAJA", "JESTEM MALY, BLADY Z MALA STOPA", "MAM 23 LATA I NIGDY NIE MIALEM DZIEWCZYNY". Zal dupe sciska, ze takie nieodruchane kreautury chodza po ziemi, ocieraja sie o nas w autobusach, pozeraja wzrokiem na ulicach, a potem jedyne, co im pozostaje to mietolenie morlinka w lapsku i plakanie nad swoim losem. Hm, a probowales z facetami? na kafeterii jest paru samotnych, moze wam sie uda doswiadczyc inicjacji ze soba? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
Macie prawo być rozepchane... to nie wasza wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
;) jestem jaki jestem a pochwy wam się i tak nie zwężą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
DRODZY FORUMOWICZE W KONKURSIE NA JAGŁUPSZEGO UCZESTNIKA TEGO FORUM WYGRAŁ... sfghdfgjdf BRAWAAAAA BRAWAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
To nie wasza wina, że jesteście rozlazłe. To wina tego, że mam małego ptaszka i kiedy w zaciszu alkowy zgaśnie już światło pomagam sobie noga od stojącego nieopodal taboretu:o Dzieje sie tak do kiedy chciałem najechac od pola na mojego chłopaka, a on sie spytał, czemu zamiast go posuwać wkładam mu w odbyt mały palec:( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksszynka
blad! nie jestem rozepchana. jestem swiezutka i ciasniutka. A ciebie nigdy nie bedzie stac na taka dziewczyne, wiec cale zycie bedziesz ladowal w otwor w plocie. Jak mi przykro :P p.s. daruj sobie podszyw, ja stad znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
hahaha, a jednak ten wątek was boli, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
Yup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
A teraz jestem tutaj. Wietrze majty po bąku z soczystą i treściwą wkładką :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
Rozumiem to, bo czasami jak mnie zapinają w odbyt a przez cały dzień mam sranie, że aż furczy, też mnie to wtedy boli:( No i jeszcze ten wszechobecy zapach śledzia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
mam jedno jądro, odkąd mój chłopak Maryś ścisnął mnie w przypływie złości za klejnoty. Jajka i fistaszek zmieściły mu się w dłoni, ale potem jendo jąderko wypłynęło. Od tej pory nie odzyskałem czucia w fistashu i bezskutecznie męczę pytonka pod oknami gimnazjum żeśnkiego we Wdzydzach, marząc o stosunku analnym z karłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
Nie no niescislosc. Majty zmienilam razem z topikiem. Majty lepiej zmieniac niz wietrzyc - nigdy nie wiadomo co sie moze przydarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
to nie jest kwestia głupoty ale czystego pożądania, kobieta mi się rozlezie a mi fiut już nie urośnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
jak już mówiłam- nigdy nie wiadomo, co się może przydarzyć. Wczoraj np. poszłam do zoo, aby onanizować sie kiszonym ogórkiem, który udał mi sie ukraść z magazynu z żywnością dla orangutanów, ale jeden z nich zniesmaczony moja zachłannością wyskoczył zza krzaka i z okrzykiem: "Bonanza!!!" zaczął gryźć mnie po stopach i zapakował ogóra w odbyt:o Bardzo mi było głupio, bo miałam akurat niedoprane majtki, a ten oranutan był całkiem przystjny:( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellyna
Znowu drobna niescislosc, ktora pragne sprostowac. Otoz orangutan sam sie zapial tym ogorem, ja moglam sie tylko oblizac. Teraz skuszona mozliwoscia emitowania zapachu 18-to wiecznego parowca zaglowego udaje sie na poszukiwanie sledzi. Jak tylko pojawie sie z powrotem dam znac. No chyba, ze spotkam tego orangutana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
dziewczyny to ja juz mialem i moge miec w kazdej chwili ale normalne a nie rozlazle tylko nie wiem co powiedziec bo mnie jedna rozlazla napastuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfghdfgjdf
tak....i dlatego właśnie siedzę przed monitorek i pykam sobie nakafe, bo po prostu moje życie towarzyskie i erotyczne kwitnie a jego bujność mnie wykańcza:o Omdlały z rozkoszy i zapachów rozepchanych cipek, które kłębią się wkoło mnie dniem i nocą, udam się teraz na spoczynek, zanim mi resztlki fiutka wygniją:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×