Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

indika

seks na 1 randce?? co to znaczy?

Polecane posty

Uważasz, że \"głowę na karku\" na ten, kto \"kocha się\" z \"pierwszym lepszym\" facetem, gdy ma ochotę na seks? Gratuluję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg_
nie koniecznie za pierwszym razem ale nie trzeba tez czekac iles tam miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ja i mój partner jesteśmy dorośli i mamy na to ochotę, to dlaczego nie? kwestia światopoglądu, dla mnie seks nie ma nic wspólnego z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg_
wlasciwie to dlaczego faceci nie szanuja kobiet ktore lubia seks tak samo jak oni? jezeli facet chce sie przespac z dzeiwczyhna na pierwszej randce to siebie powinien oceniac w takich samych kategoriach jak dziewczyne, jezeli traci do niej prze to szacunek to do siebie tez powinien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg_
jacku dlaczegoi tak ci przykro. gadasz troche jak ksiadz na kazanoiu, moze rozwin swoja mysl i nie patrz na nas tak z gory bo z takiej perspektywy mozna wiele przeoczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno ci być przykro - powinno ci to byc obojętne, możesz się nie zgadzac, ale nie musisz pietnować z bardzo wierzącymi katolikami jest taki problem, ze sami nie robią i innym też nie dają, coś w rodzaju psa ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim komentarzem niech będzie książka \"Prezent zapokowany przez Boga\", którą polecałem już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych facetów, asdfg_, to masz rację, że też nie powinni mieć szacunku do siebie (jeśli namawiają dziewczynę na seks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg_
a nie umiesz swoim slowami wyrazic tego co myslisz tylko musisz odsylac do ksiazki? troche to wygodne z twoej strony. po to jest forum zeby wyrazac swoje poglady a nie zebysmy wszyscy sie odsylali do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! to znowu ja powiedzialam facetowi, ze sie z nim nie przespie i juz sie nie odzywa :( dupek! mam dosc takic facetow gdzie sa normalni??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem facetem i wiem że seks na pierwszej randce nie oznacza nic więcej jak tylko seks, jeśli komuś na kimś zależy to nie zaciągnie Jej do łóżka na pierwszej randce. Ludziom się już tak poprzewracalo w głowach niektórym że po chwili już są ze sobą. Później się rozstają i narzekają a trzeba było się wcześniej poznać kilka miesięcy. Jeśli podoba mu się Ona to Ją szanuje i nie myśli nawet o pójściu do łóżka na pierwszej randce . Przynajmniej ja tak mam no ale ja jestem kosmitą więc mogę tak mieć tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochlaptus fajnie by bylo gdyby na swiecie wiecej takich kosmitow chodzilo buzia za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele ale jesteście co niektórzy podupceni ... :| może zależy mu na niej ... może uważa że to jest ta jedyna, i wie że chce z nią być ... i dlatego nie ma to już dla niego różnicy czy zrobią to na początku znajomości czy na końcu .... nawet jeśli to LUDZIE SKORO ON JEST PRZYSTOJNY PORZĄDNY , ZADBANY NO TO O CO CHODZI ?? TO TYLKO SEX !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż przyznam szczerze , że jak mi na kimś zależy to nie myśle o sexie ... wole miło spędzić z nią czas a nie pierdzielić sie w łóżku .... Zależy mi na naszej miłości a nie na Sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiutki groszek
z ostatniego doswiadczenia: mailowalismy ze soba miesiac, spotkalismy sie, mailowalismy dalej, po 2 tygodniach spotkalismy sie ponownie i poszlismy do lozka, (nie mielismy w perspektywie zadnego bycia razem, za duzo przeszkod typu odleglosc, wiek itd). Wygadal sie wtedy ze tak fajnie sie mu ze mna rozmawialo ze postanowil mnie uwiesc! Spotkalismy sie kolejny raz bez seksu, a potem na przemian, wydawalo mi sie ze sie we mnie zakochuje, ja zdazylam sie w nim zauroczyc, po czym nagle mnie totalnie zlal i juz sie nie spotykamy... nie powiem, jest mi przykro, i tak sie tylko zastanawiam czy potrzebowal chwilowo towarzystwa, nie tylko do lozka, czy sie zakochal ale poniewaz nie widzi dla nas przyszlosci po prostu odszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribell
DO GLUPITKI GROSZEK: mialam bardzo podbna sytuacje, na koncu tez powiedzial ze nie widzi dla ans przyszlosci, ze w nia nie wierzy. Ile lat liczyl sobie ten o ktorym mowisz? Moze to ten sam, w koncu swiat jest maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwoląg oryginał
Do Juleczka 26: dla Ciebie seks nie ma nic wspólnego z uczuciem, z miłością, po prostu...stąd Twoja filozofia, seks traktujesz po prostu jak zwykłą potrzebe fizjologiczną i tyle, i trudno żeby w takiej sytuacji odczuwac brak szacunku do siebie, i moze dla Ciebie to dobre i dla tych facetów też. Szkoda tylko że dzieki takiemu podejściu kobiet wielu facetów stało się łatwych, leniwych, bez inicjatywy, idących na łatwiznę....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×