Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

indika

seks na 1 randce?? co to znaczy?

Polecane posty

hej poznalam super faceta ideal..... gdyby nie jedna rzecz a mianowicie juz na pierwszej randce chcial mnie zaciagnac do lozka... czy w takim razie on o mnie mysli powaznie????? chce sie spotykac ze mna a ja z nim, ale czy warto? dodam, ze bardzo mi sie podoba umawiac sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
tak i nagrajcie kasetę łatwiej będzie mu objaśnić kolegom co i jak się odbyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo chodzi
mu o sex i nic wiecej, potem spodoba mu się inna i ..., niektorzy faceci tak mają :-D Wybór nalezy do ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina z kozielowa
indika,a wydawalo mi sie ze nasza mlodziez to naprawde szybciutko teraz dojrzewa .az taka naiwna jestes? widac dojrzewanie nie zawsze idzie w parze z madrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno- szanuj się! co facet ma w tobie odkrywac jesli zobaczy wszystko od razu? kurde ze tez jeszcze takie cieloki chodzą po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że mu się też podobasz, tylko ma dodatkowo ochotę na seks a Ty nie, taka różnica. niusia1 nie ma racji. mój facet 2godziny od poznania się chciał mnie zaciągnąć na seks, po dobrym opieprzu jaki zebrał i walnięciu w pysk powiedział mi, że to wszystko dlatego, że mu się podabam. na drugi dzień 1 randka, poszłam z nim do łóżka myśląc sobie \"mam ochotę na seks, jeśli jemu chodzi o jednorazowy seks to ma okazje, bo akurat też mam na niego ochotę, a potem niech spada, nie będę się z nim bawić w chodzenie przez 10 randek do seksu a 11 nie będzie i będe wielce rozczarowana bo do 10 randki pewnie się zakocham, a on dostanie na co czekał i odejdzie. jeśli ma nie być kolejnej randki po seksie, to wolę o tym wiedzieć za 2 dni a nie dowiedzieć się 2 miesiące i płakac potem bo mnie zostawił kiedy mnie w sobie rozkochał\" no i efekt jest taki, że jesteśmy z sobą szczęsliwi już 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 3000
Trudno powiedzieć,faceci często nie myśla jakie znaczenie ma to dla kobiet i co one myśla.Sądzę,że na pewno mu teraz nie zależy z czasem moze zacznie...Jednak ja mimo wszystko nie ufam takim facetom ale świną może okazać sie też ten,który cię będzie szanować i wielbić na początku .To indywidualne. Jednak nie daj się zaciągnąć do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 3000
Jednak moim zdaniem jeśli facet chce od razu zaciągnąć kobietę do łózka to nie szanuje jej i warto się zastanowić czy spotykać się z kims takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek 5000
A co niby ma lozko do szacunku ????? Znaczy ze jak facet nigdy Cie do lozka nie ciagnie to Ciebie bardzo szanuje ? A jak po roku chodzenia straci szacunek dla Ciebie to juz mozesz dac sie do lozka zaciagnac . Porabana ta filozofia , musi byc jakies babskie \" widzi mie sie\"\'. A tak wogole to dziewczyna odmawiajac pojscia do lozka na pierwszej randce wykazuje calkowity brak zrozumienia dla faceta . W koncu oni mysla tylko o lozku ( no i tak powinno byc ) , a na dodatek dokladnie o to im chodzi w momencie gdy sie umawiaja na randke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo ma lozko do szacunku
szczegolnie na pierwszej randce. Bardzo duzo, niestety tak jestesmy skonstruowani. Nawet ci co panienki zarywaja na jedno slowo. A moze szczegolnie Ci? Kompleksy, popapranie itp kazdy ma swojego fiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek 5000
Tak , tak , randki sa po to zeby wypic kawe i porozmawiac o pogodzie. Dziewczyna umawiajac sie na randke powinna byc pewna ze cos do tego facia ja ciagnie . A im predzej sie nawzajem zapoznaja ze soba tym lepiej . Komu potrzebne sa te podchody , to udawanie , odliczanie czy numer randek jest juz przyzwoity czy moze jeszcze jedna odczekac . Dziecinada . A z tym szacunkiem to jakos tak wam nieprzekonywujaco wyszlo . Wysilcie mozgownice , uzasadnijcie to porzadnie . W mojej opinii szacunek dla dziewczyny okazuje sie w lozku i poza nim , a niepojscie do lozka przez szacunek to jakas chora ideologia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto. Przyczytaj, proszę, książkę \"Prezent zapakowany przez Boga\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"seks na 1 randce?? co to znaczy?\" Tzn., że im \"chłodniejsza\" zima, tym częściej będziecie się spotykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha .................
To znaczy sex i nic więcej, a sex bez uczucia jest jalowy i nic nie znaczy, facet sobie ulżył i tyle ... nie łudź się, że w tobie się zakochał :-D Robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jeden z twoich związków.... jeden z moich też...i co? i nico to nie jest dobry wstęp jasne że też nieraz mam na to ochotę tak odrazu ale nie ma szans zeby potem facet cie szanował niestety.... chociaż z drugiej strony mzoe warto zaryzykować ale chyba lepiej aby facet zaczął się z tobą spotykac z innych powodów niż tylko chęci zaciągnięcia cię do łużka poczeka to doceni i naprawde będzie cię przynajmniej troszke bardziej szanował i chyba by zdobyć ten szacunek warto poczekać nie wiem czy sama bym czekała w takiej sytuacji w jakiej ty teraz jestes ale wiem ze to byłoby słuszne i bardzo mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my opinion...
nie wiem czy reszta facetow sie pod tym podpisze i czy bedzie miala odwage sie przyznac ,ale ... uwazam ze jak kobieta da sie tak facetowi jak na tacy,gotowa i on nie musial w nia za wiele staran wlozyc,on nie doceni jej nigdy i nie bedzie szanowal!!!!! nie mialabym zaufania do takeigo faceta i nie mialabym tego co mi mowi za szczere!a poza tym,skoro tak szybko mu z jedna poszlo to z inna bedzie tak samo,takie zezwierzecenie?? zalezy czego sie oczekuje od zwiazku... jesli tylko sexu,zero uczucia i milosci to dawaj z nimw tany :D - tylko sie zabezpieczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kolega napisal mojemu facetowi na GG, ze poznal jakas laske i chodzi z nia 3 miesiace, ale jeszcze nie zaciagnal jej do lozka, bo.... mu na niej zalezy!!!!! Bylam w szoku.... bo on lubi seks, etc....facet ma 28 lat dodam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi... przemyslalam i doszlam do wniosku, ze nie pojde z nim do lozka bo mi sie za bardzo podoba.... buziaki for U all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok to wcale nie nico - a zerwałam ja, z powodu takiego, ze mieliśmy inne plany życiowe i on jechał do innego miasta a ja do innego poza tym ja jakoś gdy ide z facetem do łożka to nigdy z założeniem, ze to ktoś na całe życie - na pewno na teraz, może na dłużej i tyle, po prostu lubię seks i gdy mam na niego ochotę to nie oglądam się czy to randka 1 czy 10 a trwałości związku niestety nie gwarantuje fakt, czy poszłol się na całość wcześniej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> juleczka26: Obyś kiedyś nie żałowała tego Twojego \"upodobania\" do seksu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alektry
planeta dziwie sie mu ze jest z taka dziwką jak ty co to rozkaracza nogi na 1szej randce,ja bym cie kijem nie tknoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg_
jacku po co ja straszysz? to ze ty zyjesz w strachu przed seksem to nie znaczy ze inni tez maja sie bac albo ewentualknie zalowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alektry
juleczka26 nastepne kurwisko!!!! dziewyny zacznijcie sie sznowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg_
to czemu sugerujesz komus zeby nie zalowal tego ze lubi seks? jak dziewczyna sie zabezpiecza i ma glowe na karjku to dlaczego ma zalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×