Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajra

STRACIŁAM PRACĘ KTÓRĄ KOCHAŁAM

Polecane posty

Gość bajra

Straciłam pracę którą kochałam przez to że mój przełożony był zazdrosny? Jego żona ciągle mu podpowiadała co ma robić ze swoimi ludzmi. Ona też jest osobą zazdrosną. Zazdrościła mi tego, że mam dobrą pracę, że jestem młoda, lepiej ubieram się!! Dziewczyny co mam robić bo czuję jakbym straciła wszystko. Jest mi źle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj tylko napisz
co to byla za praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
była to praca ciekawa miałam doczynienia z ciekawymi ludzmi dużo nauczyłam się w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
wow super praca , musiałaś duuużo nauczyć się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
dzięki za zgryźliwe uwagi ale nie o to mi chodziło tylko o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przyszło ci do głowy, że może zostałaś zwolniona bo się do tej pracy zwyczajnie nie nadawałaś, źle wykonywałaś swoje obowiązki? Nie szukaj wszędzie winnych. Skoro jesteś taka super fajna to czemu cię wywalili? Tylko nie mów, że z zazdrości bo to zwyczajnie śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
nie uważam wcale tak!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee
jak żona przełożonego mogła Ci zazdrościć pracy :o coś kręcisz dziewczyno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
bo ona pracuje w tej samej firmie co ja kiedyś tylko na duż niższyn stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wi__ki
Szef Ci zazdrościł profitów jakie przynosiłaś jako dobry pracownik, a jego żona tego, że mogła owe profity wydawać na swoje przyjemności ...przecież to niemądre co piszesz może zwyczajnie sobie z pracą nie radziłaś, a to że ją lubiłas to dla szefa ma drugorzędne znaczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
wy chyba nigdy nie pracowaliście skoro takie głupoty wypisujecie i chyba nie wiecie jacy ludzie potrafią być zawistni nawet o 5 zł ludzie lubią władze pieniądze nie znacie mojej sytuacji więc piszecie głupoty uważam że nie tylko mnie to spodkało a tak poprostu jest bo to jest Polska i tu nie liczą się umiejętności tylko ZNAJOMOŚCI i ten mój były szef wcisnoł swego człowieka na moje miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
Zgadzam się z tym, że dla szefa nie liczyło się to że lubiłem pracę to fakt. Ale ja nie czuję się winna bo uważam że jestem bardzo dobrym pracownikiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to byla za praca
na pewno nie nauczycielki polskiego, ze cie takie cos SPODKALO i WCISNOL ktos kogos na twoje miesjce... na marginesie -praca to nie wszystko jak moglas pracowac w takim miejscu skoro byli tam sami zawistni ci zli ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wi__ki
Staram się jak mogę pracować, nie toleruję zawiści wśród pracowników, doceniam tylko kwalifikacje, motywację i staram się być bezstronna. Po Twoim krótkim opisie sytuacji trudno jest zrozumieć co się stało więc nie dziw się, że odzew jest różny, nie chciałabym być niegrzeczna wobec Ciebie bo pewnie jest Ci teraz ciężko, ale swoje rację/ czy też swoją wypowiedz musisz przedstawić w ten sposób by zrozumiała ją więcej niż jedna osoba - czyli Ty sama. W każdym razie trzymaj się jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba poszukać sobie nowej a szefowi utrzeć nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w podobnej sytuacji i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo taaak
A jak rozwiążano z Tobą stosunek pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×