Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość komputerek 123456

sposób na ładna cerę.....

Polecane posty

Gość Salon 15-115 SPA
Polecamy delikatny peeling kawitacyjny z maską kremową oraz ampułką dobraną przez kosmetyczke do odpowiedniej cery. Zabieg odświeży oraz delikatnie oczyści skórę nadając jej zdrowy wygląd, maska nawilży a ampułka odżywi buzię. Zapraszamy na bezpłatne konsultację. Salon 15-115 Spa Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
kejt lubi sprzątać- ta sałatka to nie bardzo :/ mleka nigdy nie miesza się z orzechami, NIGDY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkarska
To chyba tez bedzie całkiem niezłe rozwiązanie jesli chodzi o odpowiednie zadbanie o piękno swojej cery http://porcjapiekna.pl/ No ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szontika
Ja chciałabym Wam zaproponować maski 4D DermoPharmy. Znalazłam je przypadkiem na blogu przetestuj.blogujaca.pl/?p=449 i widząc bardzo pozytywną opinię postanowiłam poszukać czegoś takiego w sklepie. I jak się okazało słusznie bo nie dość, że cena jest bardzo atrakcyjna ( 5 zł) ! to i efekty dokładnie takie jak opisane przez testerkę. Maski 4D to doskonały sposób na domową pielęgnacje twarzy. Bez względy na rodzaj i wiek skóry każdy znajdzie coś dla siebie bo w ofercie jest około 6 różnych masek. Ja osobiście używam maski oczyszczającej i redukującej trądzik, a moja mama już tej ujędrniającej i odmładzającej. :) obie z efektu jesteśmy zadowolone. Gorąco polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem z kiełków pszenicy HB jest dobry dla zmęczonej cery. Jest to krem dla wymagającej cery, a więc może Ci pomóc. Jeśli nie ten to możesz poszukać innego z tej serii na stronie HB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essowa22
Zgadzam sie ze Collagen Noble Health moze byc tutaj naprawde rewelacyjnym rozwiazaniem jesli chodzi o piękno naszej skóry. Do tego też mozemy sie pozbyc problemów z pierwszym starzeniem się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i dobre kosmetyki. Ja lubię też stosować maseczki domowej roboty np. z marchwi itp. I znowu się powtórzę kosmetyki z e-naturalne. Rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zabiegi to softtrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam płatki kosmetyczne złota. Sprawdzają się super w moim przypadku. Dodaje je do kremu i wcieram. Skóra wydaje się o wiele młodsza i bardziej elastycznam, takie płatki można kupić np. na www.edan.krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawas
Kup sobie Flax Omega 3 firmy Avita. Poważnie, to nie jakaś reklama czy coś ;) Sama używałam i przyniosło mi to poprawę, oczywiście widzę, że masz już wiele pomysłów od innych ale może jednak skorzystasz z mojej rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zażywam kapsułki Neoglandyny. W jej skład wchodzą nienasycone kwasy tłuszczowe, dzięki którym skóra wygląda zdrowo i nie wysusza się. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że te tabletki bardzo szybko działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście codzienna pielęgnacja naszej skóry jest bardzo ważna, stosowanie kremów nawilżających czy filtrów ochronnych jest jak najbardziej w porządku, jednak musimy pamiętać, że olbrzymi wpływ na stan naszej skóry i cery mają witaminy. Witaminy te powinny być dostarczane do organizmu wraz z dietą bądź w postaci suplementów. Dołączam link do ciekawego tekstu oraz infografiki na ten temat - http://www.doppelherz.pl/wiedza/skora-i-wlosy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój sposób na ładną cerę to rytułał olejkowy z loreala - dosłownie cudo cera rozswietlona zrewitalizowana wypoczęta... koszt ok 35 zł ale wystarcza na długo mam prośbę - jesli macie czas (2 min) proszę bardzo o wypełnienie krótkiej ankiety potrzebna mi do pracy magisterskiej ! :) https://www.ankietka.pl/ankieta/211770/spozycie-i-preferencje-miodu-w-polsce.html z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma problemy z cerą to przede wszystkim powinien iść do dermatologa. A tak ogólnie takie dwie złote zasady które przynajmniej u mnie się sprawdzają to na pewno nie jeść za dużo słodyczy i robić codziennie bardzo dokładny demakijaż. Dodatkowo polecam jeszcze saunę w której pozbywa się wtedy nadmiaru sebum. Ja mam akurat w domu więc korzystam z niej regularnie przez co są większe efekty. Nie była wcale jakaś droga i zmieściła się w małej łazience (w AMS Sauna można dostać na takie powierzchnie). Czasem jeszcze robię sobie w domu peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na skórę stosuję suplement diety Neoglandyna. Jest to o tyle fajny produkt, że dostarcza mi wszystkich niezbędnych środków a opakowanie starcza na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposob na ładną cerę to dobry kosmetolog, który dobierze odpowiednie zabiegi i kosmetyki. Ja znalazłam takie miejsce w Poznaniu, a trochę salonów odwiedziłam aż trafiłam na odpowiednią osobę. Polecam www.beautypremium.pl mają bardzo duży wybór zabiegów i podchodzą bardzo i dywidualnie do problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dharrma
Ja mam swój ulubiony warzywny krem karotenowy od Avy. Jestem bardzo zadowolona z jego działania :) krem skutecznie nawilża i ujędrnia skórę. Buzia wygląda dużo młodziej i nabrała żywszego koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie mieć ładną cerę przede wszystkim zmywajcie makijaż na noc i codziennie nawilżajcie swoją skórę, nawet jeżeli macie problemy z trądzikiem poza tym warto dodać witaminy do swojej diety, znalazłam kiedyś artykuł na ten temat łapcie: http://www.sztuka-makijazu.pl/dieta-piekna-cere/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 miesięcy codziennie wieczorem nakładam do dokładnym demakijażu olejek perilla marki Bioline. Jest super. Jeżeli chodzi o zapach nie moge powiedzieć żeby pachniał kwiatowo czy owocowo, po prostu pachnie jak olej, ale za to jaki efekt. Już po 2 tygodniach stan mojej cery bardzo się poprawił. Olejek perilla to wysoka zawartość kwasu omega 3. Super ujędrnia i uelastycznia skórę. Wart wypróbowania. Cena uważam jest przystępna ok 30 zł. Olejek jest wydajny także na długo wystarcza. Ja swój kupiłam np w aptece internetowej Melissa. https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bioline-07-olejek-perilla-50-ml,13518.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja345
Zdrowe odżywiania + dobra pielęgnacja + naturalne kosmetyki = ładna cera. Jak to osiągnąć? Tutaj http://greenwitch.pl jest wiele ciekawych informacji na ten temat. Warto sobie tam zerknąć i sprawdzić jak zacząć zmiany w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwama
Najważniejsza jest nasza dieta i styl życia. Unikanie używek, picie wody, przebywanie na świeżym powietrzu, jedzenie warzyw i owoców. Ostatnio znalazłam ciekawą listę owoców na dobrą cerę http://tematmoda.pl/5-owocow-dobra-cere/, może się przyda wielbicielkom owoców. I lepiej zrezygnować ze słodyczy, owoce jednak są lepszym źródłem cukru. Dodatkowo ja oczyszczam twarz olejem, używam delikatnych i naturalnych płynów micelarnych, toników naturalnych (np. sama robię z ogórka, pietruszki albo kupuję wodę różaną) i na suche miejsca koniecznie olejowe serum do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zafundowałam peeling antyoksydacyjno-rozświetlający, bo moja skóra była matowa, szara i wysuszona i ewidentnie potrzebowała takiego odżywienia i energii :) Taki zabieg dostarcza mnóstwa witaminy C, a ta czyni cuda :) Peeling poleciła mi moja pani kosmetolog w studio Cosmetix, gdzie chodzę. Jak by ktoś był zainteresowany szczegółami, to na http://cosmetix.pl można więcej poczytać o tym zabiegu. Dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×