Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość komputerek 123456

sposób na ładna cerę.....

Polecane posty

Gość si.si
chciałabym miec lsniaca piekna i gladka twarz tak jak małe dzieci ;D a mam pelno wagrów, jest blada i szara :( a czesto mi sie robia wypryski.. bardzo zle sie cuzje z pudrem.. a bez wygladam fatalnie.. wagry mam na calej buzi.. broda, nos, policzki a zaczynaja mi sie robic na czole.. mysje twarz 2 razy dziennie a czasem 3 lub 4.. (zalezy jak mam czas) robie 2 razy w tygodzniu peeling po nim jest gladka buzia ale wagry nie znikaja a jak go nie zrobie to jest szorstka :( tak bym chciala miec ładna buzie.. spróbuje z proszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si.si
chciałabym miec lsniaca piekna i gladka twarz tak jak małe dzieci ;D a mam pelno wagrów, jest blada i szara a czesto mi sie robia wypryski.. bardzo zle sie cuzje z pudrem.. a bez wygladam fatalnie.. wagry mam na calej buzi.. broda, nos, policzki a zaczynaja mi sie robic na czole.. mysje twarz 2 razy dziennie a czasem 3 lub 4.. (zalezy jak mam czas) robie 2 razy w tygodzniu peeling po nim jest gladka buzia ale wagry nie znikaja a jak go nie zrobie to jest szorstka tak bym chciala miec ładna buzie.. spróbuje z proszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si.si
jest tu ktos? wszyscy zapomniali o tym watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si.si
jest tu ktos? wszyscy zapomniali o tym watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-cynk -humavit -capivit hydrocontrol i oczywiście - zdrowe odżywianie i świeże powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelna
Wydaje mi się że poza odpowiednią dietą i suplementami warto też skorzystać z zabiegów kosmetycznych (np. z perłami dla kobiet po25 roku życia). Najlepiej byłoby zapytać specjalisty kosmetologa- dermatologa, skontaktować się też z dietetykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yast.
najzwyklejszy i najbardziej skuteczny sposob: myć twarz 2 razy dziennie rano i wieczorem ,samą wodą,a po umyciu twarzy nakłądać zwykły krem nivea.Po 2-3 dniahc widoczne są już efekty!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszyca91
ja codziennie rano piję ciepłą (!) wodę z cytryną. działa oczyszczająco i nawilża. piję już tak od niecałego miesiąca, i ostatnio zaczęłam się po prostu pokazywać na ulicy bez podkładu :D ja to robię w takich proporcjach: 3/4 szklanki zwykłej wody mineralnej, i 1/4 zagotowanej. do tego 1/3 cytrynki i chlup ! :)) jak chcesz, możesz też dodać miodu, też fajnie działa, ale mi to nie smakuje. pozdrawiam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumanka2
ja tez pije taka wode i wcale ona nie nawilza cery. Juz bardziej pomaga wiesiolek w kapsulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ze3l do mycia twarzy Clear&clear "Głęboko oczyszczający Kremowy żel do mycia twarzy":) kosztuje 13 złotych, starcza mi na 2 miesiace przy codziennym stosowaniu:) skóra po nim jest gładka, a pryszcze stają się przeszłościa;) polecam także kosmetyki z lini Pure Zone Loreal, działają wyjątkowo skutecznie i nie uczulaja!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrinceSs.
Także polecam ciepłą wodę z cytryną, bardzo fajnie działa :)) I przede wszystkim po pryszczach ani śladu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszyca91
trumanko2. więc chyba tylko Tobie nie nawilża, bo moim koleżankom po piciu czegoś takiego od razu poprawiła się cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co na wielkie rozszerzone pory na nosie?? i zaczerwieniona skore?? dodam ze mam teraz bardzo wrazliwa cienka skore bo lecze tradzik Izotekiem. Nos bez pryszczy ale te pory.... jak tu kiedykolwiek wyjsc bez pudru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszyca91
hmm... nie jestem pewna bo sama nie mam rozszerzonych porów, ale moja kuzynka stosuje maseczkę z ubitych białek :D spróbuj, może poskutkuje. podobno doskonale ściąga skórę. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle111
A więc ja stosuję maść Tormentiol po wcześniejszym przemyciu twarzy... wodą utlenioną :) najlepiej kilka razy dziennie przez miesiąc. Raz w tyg maseczka z glinki zielonej :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka1222
Mam 14 lat i mam wiele wyprysków na twarzy oraz czarnych wągrów.. Niedawno byłam w Rossmanie i zauważyłam że można kupić np Puder Antybakteryjny oraz korektor który po nałożeniu na wyprysk zaczyna od razu działać.. Wypróbowałam to i okazało się dobre. Codziennie zakrywam wypryski antybakteryjnymi kosmetykami korektorem i make - upem i okazało się że pomaga. Ale może ktoś ma jakieś inne sposoby na ładną cerę? jeśli tak proszę o odpowiedzi.. ( A sok marchewkowy jest naprawdę dobry - Próbowałam pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blair 22
1. zdrowa dieta 2. duzo snu 3. duzo swiezego powietrza 4. regularne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki 5. mniejsza ilosc podkladu lub wcale 6. krem od dermatologa i mozesz zapomniec o tradziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa1988
Ja od kilku tygodni regularnie(parę razy w tygodniu) chodzę na saunę.To odblokowuje pory. Po takiej wizycie robię zalecaną przez kosmetyczkę maseczkę z drożdzy. 1/6 kostki zmieszana z odrobiną ciepłego mleka(nie gorącego!) lub ciepłej wody.Taka maseczka zamyka pory.Skóra jest bardziej sprężysta.Dobrze jest też jeść orzechy włoskie bo mają dużo cynku. Efekty nie są widoczne od razu ale po mniej więcej 2 tygodniach widać dużą poprawę.Sprawdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasieńka1222 ; Jesteś jeszcze młodziutką dziewczyną i cały czas zatykanie porów kosmetykami, które przede wszystkim tuszują i nie pozwaklają młodej skórze oddychać. Mój syn miał też niedawno problem ze skórą -3 tygodnie (i to niesystematycznego) używania beroxylu załatwiło problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka 2102
Hej ja tez miała problem z cerą.. Ostatnio nie jadam takich niezdrowych rzeczy.. pije dużo wody mineralnej, codziennie rano szklankę mleka, łykam tabletki falvit i codziennie około 50 pestek dyni i słonecznika .. Robię sobie też co jakiś czas maseczki z owoców.. szczerze mówiąc to biorę wszystkie jakie mam w domu najlepszy efekt moim zdaniem jest po pomarańczach .. maseczki sobie wcieram i zostawiam tak na 10 minut potem zmywam letnią wodą.. następnie stosuje Avon - Clearskin - - matujący krem nawilżający. zawsze w środy i soboty robię sobię peeling - Avon - Clearskin - Głęboko oczyszczający peeling do twarzy najlepiej na takiej oczyszczonej twarzy nakładać te maseczki :)) mam nadzieję że komuś pomogłam pozdrawiam Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_86
Moja cerea to byl totalny koszmar ! Do czasu az zaczelam ... - pic kubusia - sok z marchwi z zawartoscia vitaminy A & C - brac Vitamina E ( antioxidant, elastycznosc skory) - pic zielona herbate (najlepsza na pozbycie sie brudow z twojego organizmu) - stosuj jak najmniej chemi na swojej skorze (staraj sie uzywac srodkow z naturalnych wyrobow np. z zielonej herbaty, z vitamina E) - pij duzo wody - malo kawy - malo alkoholu - vitamina omega 3 ( bardzo wazne dla dobrej kondycji tkanki znajdujacej sie w piersiach- mozna go znalesc w przetworach rybnych) - cwicz duzo - dobry sen - stosuj kremy z zawartoscia ochronna przeciw sloncu - wyciag z rymianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuśka
wiecie co mialam starszna buźkę przyszcze wągry sucha skora na nosie najbardziej mi schodzila i wypróbowalam oliwkę bambino i cukier to co mialam pod reką i rzeczywiscie to dziala!!!!!! dzięki dziewczyny a na wlosy pije wywar ze skrzypu polnego dziennie 3 szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie wyciagu ze skrzypu po 2 , 3 miesiacach uszkadza nerki! wiem to od dziewczyny po farmacji, natomiast proszek do pieczenia jest rakotworczy tak samo jak chipsy(technologia produkcji) kiedys bardzo lubilam chipsy ale teraz ich nie tkne. jesli chodzi o cere to unikam czekolady bo po niej mam wypryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, ja tez uwazam, ze peeling clearskin z avonu jest rewelacyjny. Ale podobno swietne skutki daje zazywanie Face ok- ja zamierzam kupic, bo moi znajomi uzywaja i bardzo zachwalaja. to podobno suplement diety oparty na kompleksie bialek serwatkowych. znajoma mowi, ze jej brat pozbyl sie wykwitow i nawet blizny wygladaja lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduŚ
Dziewczyny mycie twarzy... rano i wieczorem najlepiej zwyklym szarym mydlem takim ktorego nikt procz was nie bedzie uzywal...wiem nie jest przyjemne to mydlo ale nawilza skóre i napewno jej nie podrażni..pijcie ok 2 litrów wody mineralnej niegaziwanej..oczysci ona wasz organizm z toksyn zdrowo sie ozywiajcie i łykajcie cynk i nie chodzcie spad po 22.00.podobno o tej godzinie najbardziej regeneruje sie skóra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1299
a ja pije zielonąherbate duzo wody mineralnej połykam belisse i mam pelno wągrów moze i nie sa bardzo widoczne ale ogólnie nie moge pokazac sie bez tony pudru...juz nie mam sił co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka 2102
nji ja kiedyś przez 3 miesiące stosowałam face ok. ale sama nie wiem, rewelacyjnych skutków to nie zauważyłam... ale to było jakiś rok temu więc nie pamiętam.. Teraz pani dermatolog znowu mi poleciła te tabletki.. mam nadzieję że teraz coś zauważę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka 2102
monia1299 na wągry najlepszy peeling... ja czasami wyciskam.. i nie mam problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA1
Słuchajcie mam pytanko -co najlepiej jeść,żeby skóra byla piękna, tzn. jaki rodzaj orzechów, owoców? J akie posiłki najlepiej spożywać? Aha jeżeli znacie jakies leki, zioła cud to dajcie namiary. A jeżeli chodzi o jakies masci wysuszające-co byscie polecili? I jeszcze jeżeli wiecie jak wyskoczy duza krostka na twarzy to jak najszybciej sie tego pozbyc? Jakie są dobre pudry matujace? Z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aevenne
Jeżeli chodzi o puder polecam Maybelline antybakteryjny, jest fajny i lekki, a do tego, jeżeli ktoś ma problemy z błyszczeniem się twarzy ładnie matuje. Ja piję codziennie wyciąg z Żeń-szenia + 10 witamin firmy Kruger. Żeń-szeń ma witaminy antyoksydacyjne, które neutralizują wolne rodniki, opóźnia procesy starzenia organizmu. Skóra jest gładka i czysta. Codziennie myję twarz Złuszczającym żelem Clean&Clear i raz w tygodniu stosuję peeling z eukaliptusem, który odświeża cerę i usuwa martwy naskórek. Polecam też maseczkę rozgrzewającą z cynkiem Garnier. Jeżeli chodzi o takie bardziej ziołowe sprawy, polecam pić herbatkę z bratka, trzeba ją pić przez około miesiąc, wtedy efekty są widoczne, ponadto bratek korzystnie działa na przemianę materii i usuwa szkodliwe toksyny z organizmu. Znajoma farmaceutka z leków poleciła mi Sylimarol, oczyszcza wątrobę, jeśli się jadło ciężkostrawne potrawy. Nie wspominam już o takich podstawowych czynnościach jak mycie twarzy 2 razy dziennie, stosowanie kremów, niepalenie papierosów, unikanie dużych dawek alkoholu i ciężkostrawnych dań. Myślę, że to wszystko z mojej strony, mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×