Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helatroja

Zaszłam w ciążę ... z kochankiem.Jak powiedzieć mężowi?

Polecane posty

Jak wyżej. Chyba będę musiała się przespać z mężem i udawać,że to jego dzieciak...o fuuuj!Brzydzi mnie ten facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius
Jeden raz to się chyba przełamiesz.... ...opłatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-aga
mąż cię brzydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co z nim jesteś
....??? A, już wiem, bo pewnie kochanek na wieść o dziecku rzuci Cię w diabły :P I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
ALE BEZNADZIEJNA JESTEŚ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość główny użąd statystyczny
powiedz ze to niepokalane poczęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisas
zastanawiałabym sie co ja bym zrobiła w takiej sytuacji..chyba mocno trzymałabym kciuki aby mąz nie domyslił sie po grupie krwi :) albo żeby dziecko było zdrowe by nigdy nie zaistaniała potrzeba sprawdzenia antygenów zgodności tkankowej..albo sam zainteresowany nie wpadł na pomysł testów na ojcostwo..w kazdym razie nie mówiłabym nic az do momentu kiedy byłabym do tego absolutnie zmuszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo powiedz ze cie kosmici porwali i zaplodnili hehehe to moze sie udac bo kto by nie uwierzyl w kosmitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
A kochanek już wie że zostanie szczęśliwym tatusiem? Jeśli tak,to bierz rozwód z mężem a potem ślub z kochankiem....i wszyscy będą szczęśliwi....THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mężowi jakaś szczerość i odrobina szacunku mu się od ciebie należy (choćby przez wzgląd na dawne czasy) bo jak napisał A Thousand And One Night - prawda zawsze wyjdzie, więc już teraz zatroszcz się, żeby nie była zbyt okrutna ............i tak zrobisz jak zechcesz..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radykał
dzisas ile takich kurew podrzuca bachora niewinnemu mężczyźnie?Aż strach pomyśleć.Takie kobiety są gorsze niż dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
lepiej podrzucic facetyowi niz na smietnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jesli zamierzasz być z mężem, a kochanek to był tylko przelotny romans - to nie mów prawdy ani jednemu ani drugiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne niech facet zapierdala na obce dzieciaki. Kobiety są jednak zajebiste. Pierwsze co faceci powinni robić po porodzie to testy na ojcostwo. Pozdrawiam wszystkie cwaniary w stylu Burzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech Ci inne idiotki radzą :D Ja radzę każdemu facetowi, zebrać z gówniarza trochę włosków albo naskórka, do laboratorium, 2 tysiączki i masz pewność. A jak gówno nie jest twoje to won z domu i kurwe też na bruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bede
miala dziecko z kochankiem, na szczęście ja jestem wolna wiec nikomu niczego nie musze wciskać.... a on ??? no cóż nigdy sie o tym nie dowie, tak bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziękuję za pozdrowienia, od razu tak jakoś milej się zrobiło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda jest taka, że 10%, badanej reprezentatywnej grupy dzieci wychowuje ojciec niebiologiczny i kocha jak swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bede
nigdy sie nie dowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwóch synów i nie uwierzę, że facetowi można wcisnąć ojcostwo. To się czuje, jest podobieństwo. Chociaż znam przypadki, że facet chowa jako swoie i nawet w to wierzy ale czy tak do końca? Wątpię nic nie mówi bo i czym tu się chwalić, a dziecko to dziecko cóż ono jest winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
aja uwazam niewazne czyj byk ale czyje ciele !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez znaczenia.....
trzeba było spermę łykać a nie pozwalać się do cipy spuszczać. przecież ty jesteś kompletną idiotką . wpadka jak u malolatów. i niech teraz mąż się dowie i kopnie cię w dupę .... lepiej nie w dupę , w którą się spuszczał ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
Bez znaczenia gratulacje powiadom jeszcze Ojca rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez znaczenia.....
do Tesciu - nie jestem fanem o.R. ale chodzi o cos takiego jak uczciwosc. jak mozna dac sie zaplodnic kochankowi a potem kombinowac jakby to mezowi przypisac . to ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiiiiiiik
Nie masz wyjścia musisz dać jak najszybciej mężowi i zrób wszystko aby nie wyskoczył musi się spuścić do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatański Szatan
Proszę Was... przecież to jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he noo kochanek sie ucieszy z takiego prezentu, ojjj ale masz wesolo, w koncu przyrost naturalny musi byc,ale szkoda mi twego meza,ciekawe czy ma tez dziecko gdzies na boku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×