Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...alexandra...

AVON - oceny

Polecane posty

Gość ...alexandra...

Jestem już od kilku lat konsultantką firmy avon. Zauważyłam,że jest sporo kosmetyków, których moje klientki \ klienci unikają jak ognia:) Po prostu po jednym użyciu, już nigdy do nich nie powracają. Chciałabym sprawdzić, jakie Wy macie zdanie. Napiszcie, co polecacie z tej firmy,co zawsze kupujecie, a także to, czego nie wzięlibyści,nawet,gdyby rozdawano to na ulicy za darmo... :) Czekam na wpisy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampony na nie balsam ujedrniajacy nie jakies takie zwykle kremy tez nie ta stara kolekcja kwiatowa, slabe perfumy w sensie ulatnialy sie szybko ale cudne zapachy ! pomadka mango balsam czeresnia i galka muszkatolowa super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE color trend - cala kolorowka do kitu szampony odzywki balsamy cienie do powiek fatalne TAK seria Hydrofirming Bio6 seria czeresnia-galka muszkat. SENSES - mydla (to moj number1) plyny do kapieli (oprocz waniliowego,eukaliptusowego i migdalowego) zele pod prysznic dla panow (zdanie meza) zwlaszcza individual blue podklady (oprocz color trend) wsyzstkie mi odpowiadaja no i co wazne nie uczulaja@!@@@ moje kolezanki zachwalaja Accolade serie BEYOND botanisource krem na rozstepy i cellulitis w tych fioletowcyh tubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAKALINO
Moja siostra była konsultantką Avon, a więc miałam w domu kosmetyki tej firmy pod dostatkiem. Mimo, że bardzo dbałam o siebie to i tak miałam problemy głównie z cerą, ale nie tylko. Problemy to: trądzik skóra niby tłusta, ale jakby taka ściagnięta łupież, jakies uczulenia przetłuszaczjące się włosy. Na szczęcie trafiła mi się super dermatolog, która obejrzała moją skórę i od razu odgadła, że używałam kosmetyki Avon. Powiedziała mi,że właśnie w tych kosmetykach jest duża chemii i bardzo często dostaje sie od nich uczulenia. Od tego czasu kupuje niedrogie polskie kosmetyki, które bardzo polecam, choćby Mirraculum, Ziaja,Bilenda, Floslek, które przynajmniej nie zawieraja tak duzo konserwantów. Ja w kazdym razie naprawde zauwazyłam róznicę , a skóra jest bardziej nawilzona i zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na NIE: tusze do rzęs pomadki (wsystkie) lakiery do paznokci szampony do włosów (każdy jest \"łupieżotwórczy\") balsamy do ciała kremy toniki itp. Na pewno na tak: cała różowa seria SSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniuszka
Na nie: - tusze do rzęs - szampony i odżywki - antyperspiranty - kremy do twarzy Na tak: - błyszczyki - podkład antystresowy - wody perfumowane Takie sobie: - balsamy do ciała - żele pod prysznic - kremy do rąk - peelingi do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svenska hekate
NIE: -szampony -szminka ultra color rich -tusze -większość serii color trend -podkłady i pudry TAK: -błyszczyki -odżywcza szminka nawilżająca -lakiery (jedyny minus to długie wysychanie, tak to są dobre) -kredka do oczu (zużywam już chyba siódmą:) ) -balsamy z serii Naturals i senses -serie Naturals do twarzy -balsamy do ust -kremy do rąk -biżuteria :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka z 7 letnim stażem
NIE: -tusze i podkłady color trend -woda treselle silver, far away -kremy naturals [kiedys byly fajne, teraz dno] -szampony, odzywka, maseczka naturals - płyny do higieny intymnej -avon active RESZTA JEST ALBO DOBRA ALBO REWELACYJNA :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia........................
TAK: wody toaletowe tusze do rzęs podkłady kulki rozswietlajace antyperspiranty krem wyszczuplajacy solution kremy Hydrofiming bio6 NIE: color trend szminki błyszczyki złocisty deszcz do twarzy i ciała zele po prysznic perfumowane typu prceive, itp.- UCZULAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREK123
NIE POLECAM , SAMA CHEMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
i to większośc produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na TAK : błyszczyki (ale nie te z serii Color Trend) serum na zniszcone końcówki włosów (dla mnie rewelacja :) ) seria Naturals z zieloną herbatą i grejfrutem (super dle cery z trądzikiem) zapachowe dezodoranty w kulce (Perceive, Little Black Dress itd) balsamy zapachowe wody toaletowe - Perceive, Incandessence, Pur Blanca zapachowe żele pod prysznic zmywacz do paznokci z odżywką na NIE : wszystkie tusze do rzęs szminki cała seria Color Trend podkład antystresowy wszelkie szampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkładny na NIE Zalą się na brak płynów do kapieli w serii naturals i SPA, bo przeciez spa kojarzy się z moczeniem w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleblackdress
na NIE: -lakiery do paznokci - piękne kolory,ale schną potwornie długo i natychmiast odpryskują -seria Perfect Wear - wysusza skórę, najgorsze chyba pomadki - seria Avon Solutions z witaminami - żel i tonik wysusza,zapach tragiczny - rozświetlający krem koloryzujący - uczulił nie tylko mnie - krem pielęgnacyjny z serii Avon Entry z ekstraktami roślinnymi i krem ochronno-odżywczy - zatykają pory, niezbyt przyjemne w stosowaniu - płyny do kąpieli - ładny zapach zdarza się rzadko,a pianki z nich niewiele -podkłady i rozświetlacze Color Trend,lakiery CT, tusze zdecydowanie na TAK: - tusz wydłużający i efekt sztucznych rzęs - dobra jakość, nie zasychają szybko, ładnie rozprowadzają się na rzęsach, trwałe -podkład w płynie Personal Match - dobrze kryje nie dając efektu maski, przyjemny, pachnie kakaowo :) -seria Planet SPA śródziemnomorska z oliwką - czyni cuda dla skóry -błyszczyki - metaliczny i czekoladowy CT w tubce - piękne kolory, odpowiednio gęste, przyjemnie pachną -szminka My lip miracle - chyba najtrwalsza z avonowskich, bardzo przyjemna -tusz beyond colour - bez fajerwerków, ale spisał się na miarę moich oczekiwań -seria Pure Pore-Fection - Tonik i krem - pięknie pachną, dobrze działają -krem Botanisource + koi, łagodzi, świetnie nawilża -samoopalacz w sprayu do jasnej karnacji - zapach wstretny, choć na początku mnie nie raził, efekt super - warto znieść wstrętny zapaszek dla efektu opalenizny -męskie serie Pro- wszyscy znajomi którzy używają są zadowoleni - ładne zapachy -żele i mydła w płynie Senses - dobrze się pienią i długo pozostawiąją zapach na skórze, balsamy są beznadziejne -kremowy płyn do higieny intymnej -zmiękczający krem do pięt i spray do stóp Rozkosz lata -Naturals seria kokosowa i czereśniowa -szampon przeciwłupieżowy 2w1 AT - jedyny który mi pomógł -serum na zniszczone końcówki AT - najlepsze -Walentynkowa szminka CT Dazzling Pout - ciekawy kolor, daje efekt błyszczyku co bardzo mi odpowiada, ładnie pachnie, bardzo dobra i niedroga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok diplodok
przeciez avon to kicha dla wybiednialych polskich prostackich dziewuch :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
No wiesz, stwierdzenie,że avon jest "dla wybiedniałych, polskich, prostackich dziewuch" to naprawdę przegięcie. Prosiłam o oceny produktów, a nie ludzi, którzy owych kosmetyków używają. Proszę najpierw spojrzeć na siebie i swoją półkę z kosmetykami "polskich, działających w myśl zasady "na ilość" firm", a dopiero później cokolwiek w ludzki sposób komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVON OK.
na nie -szampny naturals pomimo pieknych zapachow troch ezle sie pienia niesa wydajne w porownaniu do tych at avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 19
na nie :( -szampny naturals pomimo pieknych zapachow troch ezle sie pienia niesa wydajne w porownaniu do tych at avonu -antyperspirant w kremie active- krotko dziala i pozniej wogole nieczuc jego zapachu .oraz zle mi sie go uzywa z tej tubki -kuracja na noc antytradzikowa prawie nic niedaje:( na tak:) -odzywki at i szampony -zele sensees super sie pienia i ladnie pachna -antyperspiranty zapachowe w kulkach -wody perfumowane i toaletowe -body spreaye,balsamy naturals -super zapachy i dobra cena -serie planet spa -tusze do rzes sa ok. -blyszczyki i balsamy do ust -uwielbiam krem do rak z owsem i z seri naturals wanilja i mleczko sojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebd
Nie lubię. Wyjątek: płyn do higieny intymnej. Niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem pomadki z beyond colour sa niezle :)natomiast pomadki color trend juz mniej polecam jesli chodzi o wody to mialam littel black dres łądna ale raczej bym powiedziała na zime jak dla mnie ,percive delikatny dosyc krem z stej serii zrobil mi uczulenie ,ale woda incandenssence to na lato w sam raz :) Dobry był tez taki krem do rak i paznokci nie pamietam jak sie nazywał by taki rozowo biały teraz chyba juz ma inne opakowanie...a tak poza tym to niczego innego nie kupuje kiedys kupiłam jeszcze inne wody ale nie pasiły mi , chyba tez jakies zele pod prysznic aha i do jakiegos kremu do twarzy tez dostałam uczulenia to było dawno wiec niepamietam jaki on był chyba dla cery suchej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamarta
Oceniam na 5: 1. kremy dla cery dojrzałek Accolade 2. kremy nawilżające ( w niebieskim opakowaniu} zwłaszcza na na noc 3. biżuteria 4. pomadki diamentowe 5. serum na zniszczone końcówki-rewelacja 6. samoopalacze Oceniam na 4 1. żel po prysznic Naturrals 2. płyn do higieny intymnej 3. krem do rąk silikonowy z gliceryną 4.preparat do demakijażu o formule wodno-oleistej Oceniam na 3: 1. podkłady -wszystkie t. tusz pogrubiający 3. cienie podwójne i potrójne 4. balsma do ciała ujędrniający w czerwonym opakowaniu Oceniam na 2: 1. tusz nieprzemakalny-nie da się go zmyć 2. pomadki całuśne 3. wszystkie lakiery do paznokci 4.podkład w kamieniu 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avon ma dobre kosmetyki, a przynajmniej takie jak -głeboko oczyszczająca maseczka do twarzy solutions, -chusteczki do demakijażu solutions, -lakiery z color trend, -antyperspiranty avon active -kremy i peelingi do stóp z avon care, -body spraye z avon naturals(pysznie pachna :D ), -serum na zniszczone koncówki advence techniqes, -odżywka nawilzająca do włosów-avon naturals,(śmiesznie tania ale doskonała i nie sprawia że włosy wygladaja na przetłuszczone i zapach też nie jest zły), -płyny do kapieli i zele pod prysznic -rewelacja(szczególnie-cherry blossom pięknie pachnie -przynajmniej jak dla mnie ;D), -kremy do rąk i balsamy do ust avon care(bardzo tanie, a dobre i wydajne-szczególnie krem do rąk z gliceryna)-polecam(moje ulubione), jestem konsultantka od 2 lat, ta recenzja to opinia moja i moich klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz żeby kosmetyk spełnił oczekiwania trzeba go umiejetnie dobrać do swoich potrzeb, ale trzeba też pamiętac ze nie wszystkie kosmetyki są dla każdego-jednym pasuja a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulgariiki
mam pytanie, myślę żę jakoś związane z treścią, a mianowicie czy jeszcze gdzieś jest dostępna kolekcja Avonu stara sprzed 6 lat bodajże nie pamiętam niestety nazwy wydaje mi się że to było California czy coś w tym stylu to był zapach i krem jedwabisty z drobinkami piękny zapach świetny krem, czy ten zapach może jest pod inną nazwą:)))))))) a co do dla mnie odpowiednich rzeczy odżywki do włosów super maseczki super puder brązujący od lat używam rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymka8
lakiery do paznokci są beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
NA DUŻE TAK:BALSAM UJĘDRNIAJĄCY W DUŻYM NIEBIESKIM OPAKOWANIU-400 ML, PERFUMY LBD NA NIE:tusze do rzęs -szampony -zele pod prysznic-wysuszają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamidale
trudno trafić na coś dobrego, ale we wszystkich dziedzinach znajdzie się coś używalnego. chodź niektóre błyszczyki mają kolor piór ze starej poduszki. Co do polskich dziewuch - większość jest `wybiedniała`. I bardziej szanuję te, które kombinują z tanimi kosmetykami by je do siebie dopasować niż te, które z góry myślą że jak wywalą kilka stów to będą wyglądać jak Adrianna Lima. Niestety to mniejszość ma rozum, większość po prostu karnet na codzienne solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia88now
dziewczyny dajcie spokoj, zapytajcie sie jakiegos madrzejszego dermatologa, napewno wyjasni Wam jak bardzo kosmetyki sa szkodliwe ;/ sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cutegirl
Szampony są fatalne,ale bardzo lubię żele senses i kremy naturals- zwłaszcza Dzika figa i kiwi oraz Drzewo herbaciane i ogórek.Od kilku lat używam też antyperspirantów w kulce-są rewelacyjne-teraz wyszły nowe -senses-można dobrać sobie do ulubionego żelu pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×