Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...alexandra...

AVON - oceny

Polecane posty

Gość Mariza KOSMETYKI
Mariza - konsultanka BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! mariza00@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonpraca
Konsultantka Avon - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty przez 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. Kontakt: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam trochę inaczej
dziwią mnie trochę opinie jadące po kosmetykach avon , bo jestem alergikiem i jakoś one mnie nie uczulają czasem te mocno pachnące podrażniają skórę ale balsamy ,żele pod prysznic , szampony to super rzeczy w przeciwieństwie do daxa soraya czy nawet erisa i za dobrą cenę , mi akurat bardzo służą , nie wiem skąd takie negatywne opinie o avonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zostałam konsultantką
Zostałam konsultantką w Avonie z pewnych powodów, po pierwsze to lubie kosmetyki z tej firmy.Jeszcze co dziwne przerabiałam 4 konsultantki 2 znajome i 2 obce.Niestety jedna znajoma się wycofała a te dwie obce oszukiwały mnie. Pewnie domyslacie się jak , jedna przynosiła mi kosmetyki z podejrzanie mniejszą ilością albo stare a druga rozcieńczała co tylko się dało od peelingów po balsamy do ciała, jakby się dało to by szminki rozcieńczała :( wydawało mi się dziwne ,że od róznych konsultantek dostawałam te same kosmetyki o różnej jakości , gęstości i terminie ważności(jedne były całkiem świeże inne miały po kilka lat nawet) a zamiana na jakiś tańszy zamiennik niby to samo było na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ocenę kosmetyków Avon w kategorii "cena, jakość" oceniam je dobrze. Mam swoje wybrane produkty, które zawsze kupuje jak mi się kończą, a czasami skuszę się na jakąś nowość, które często pojawiają się w ofercie Avon i można o nich znaleźć informacje na stronach internetowych http://www.avonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinor24.pl
Są produkty w Avonie, których bym nie kupiła- szampony. Kosmetyki dobrej jakości w przystępnej cenie można znaleźć na aukcjach allegro Spinor. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loloshop_pl
ja obecnie nie korzystam już z kosmetyków Avonu, a to tylko dlatego, że nie mam już dostępu do żadnej konsultantki. Ale korzystałam z tej firmy ładnych parę lat i była bardzo zadowolona. Szczególnie z żeli pod prysznic, balsamów do ciała, odżywek do włosów i pomadek do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
Szukasz konsultantki? Chcesz dolaczyc do Avonu? Napisz do mnie. asia.avon1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluka5436
Zostań konsultantką firmy TianDe ! Dołącz do nas i zbuduj swój własny biznes. Z firmą TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe. Nasze wysokiej jakości produkty łączą to co najlepsze w naturze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami naukowymi. Z racji tego, iż firma dopiero wchodzi na polski rynek będziesz jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty! W pewnym etapie życia, wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy moja praca w 100% daje mi satysfakcję i zachęca do dalszego rozwoju? Czy spełniam się zawodowo? Czy zarabiam tyle, ile naprawdę bym chciał? Czy warto pracować całe życie u kogoś? TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie. Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe? - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37% - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15% - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym! Współpracując z TianDe masz 3 możliwości: - oszczędzasz kupując taniej produkty dla siebie i rodziny z 35% zniżką - zarabiasz na sprzedaży- zysk bezpośredni 54%- polecając produkty znajomym i klientom - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jako dystrybutor firmy TianDe możesz dowolnie kierować swoją karierą! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, odwiedź naszą stronę lub zadzwoń! Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś! Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces! Więcej na: http://www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zachwycona perfumami Rare pearls. Zaraz po użyciu zapach jest ciężki i "zapychający", jednak z czasem staje się coraz bardziej przyjemniejszy dla nosa. Trwały i co ważniejsze działa na facetów, moje Drogie! Polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka jest tandetna
z tego co mi wiadomo bycie konsultantką się nie opłaca , konsultantek jest w ciul a jak chcecie mieć dostęp do kosmetyków to wystarczy się popytać a zostawać konsultantką z tego powodu nie warto, wiem ,że dziewczyny chodzą i żebrzą o zamówienia byleby utrzymać aktywność , liderki natarczywie namawiają na zostanie konsultantką bo muszą utrzymać prowizję a co za tym idzie ... kasa , z każdego utargu grupy mają dodatkową prowizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja za spodniami ganiam
Ja nie rozumiem tego całego naganiania liderek na dziewczyny aby zostać konsultantka avon, chce kosmetyki to pytam się po znajomych czy mają konsultantkę godna polecenia ;) lubię te kosmetyki ale na siłę nie będę konsultantką , podejrzewam ,że do tego tak podchodzi wiele dziewczyn , a łazić i nagabywać ludzi dla kilku złotych na zamówienie to ja dziękuje, konsultantek avon jest chyba najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam firmę Avon. Od jakiegoś czasu kupuję od nich co jakiś czas, czasami kolorówka a czasami nie. Bardzo sobie chwalę mgiełki i cienie do powiek te poczwórne, są bardzo dobre, trwałe, ładne kolory, solidne opakowanie, ale cena mogłaby być niższa bo tak te cienie to tylko opłaca się kupować w promocji :/ nie raz w katalogu są tańsze, a jak przyjdzie nowy to znowu zaś droższe. Mają fajne lakiery, bardzo podobają mi się kolory, niektóre są trwałe , a inne nie. Szamponów nigdy u nich nie kupowałam bo akurat te produkty wolę kupić normalnie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonek-lider edyta
Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 4/2013 - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty aż 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. edy.pod@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
od dzisiaj!!! nowy katalog avon 6/2013 :) zbieram zamówienia. Zapraszam MEGA OFERTA WYSYŁKA GRATIS PLUS PREZENT DO ZAMÓWIENIA gg: 1274161 tel: 530986500 lub priv :) mam na sprzedaż: 1x torebka DIDO, 2x torebka BELIEVE, 1x torba HILARY, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Rozpoczynając współpracę z Avonem w najnowszym Katalogu 13/2013 - 40 % zarobku !!! Konsultantka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - dostawa w 24, 48 h ! - brak kar za nieskładanie zamówień, - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty, programy Rozpoczynając współpracę w Katalogu 13 - pierwszym prezentem jest 40 % zarobku przy zamówieniu na min. 200 zł. Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji: e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem najbardziej zadowolona z roll-onów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki22222
Na czym polega testowanie? i jak można się dostać do tego klubu ekspertek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy ? Zostań Konsultantką/em Avon – nie ryzykujesz nawet złotówki ! Cenisz niezależność? Dołącz do największej firmy kosmetycznej, zajmującej się sprzedażą bezpośrednią. Rozpoczynając współpracę w najnowszym Katalogu 15- Woda Perfumowana Avon Instinct, poczwórne cienie do powiek wraz z pakietem próbek po spełnieniu warunków w prezencie ! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. E-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobre zarobki i elastyczny czas pracy to polecam pracę w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. W domu można zarobić sporo na prowizjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×