Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...alexandra...

AVON - oceny

Polecane posty

Gość PAESE I AVON
WitamL::) Mam na imi Kamil i jestem Liderem AVON i AMBASADOREM PAESE. Poszukuję osób ,które chciałaby zostać konsultantkami i ambasadorami tych dwóch firm:) AVON; -25-40%zarobku w zależności od kwoty zamówienia -darmowe co tygodniowe przesyłki -możliwość zamówienia z każdej chwili kosmetyków -darmowe szkolenia i wsparcie -darmowe kosmetyki PAESE; Poszukuję osób do współpracy w sprzedaży bezpośredniej w charakterze Ambasadorki Marki oraz Liderów, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie kosmetycznej Paese. Firma jest nowa, są i nowe możliwości rozwoju. Oferuję: -stały, gwarantowany rabat na wszystkie kosmetyki 35% -bezpłatną dostawę kurierską - bez opłat wpisowych -przystępne ceny kosmetyków, na każdą kieszeń -zakup zestawów kosmetyków do prezentacji w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach -różne formy zatrudnienia (kompensata w towarze, działalność, zlecenie) -dla osób chcących wspólnie ze mną budować swój własny biznes współpraca oparta na czystych i jasnych zasadach -możliwość współpracy w całej Polsce Firma otrzymała tytuł „Doskonałość Roku 2010 Twojego Stylu, a kosmetyki w swym składzie posiadają komponenty z fabryk współpracujących z koncernami kosmetycznymi (Dior!). Kontakt; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Tel;505293722 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
Tylko teraz zostań konsultantką AVON. AVON pomoże Ci się przygotować do lata a co za tym idzie: tylko dla konsultantek superoferty zestawów do opalnia i wiele wspaniałych innych produktów takich jak najnowsza linia Solutions do każego rodzaju cery. Dodatkowo możesz zyskać: -masz możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "Piękno sukcesu" - otrzymasz specjalny starter a w nim: 3-4 KATALOGI, PRZEWODNIKI, PRÓBKI + PREZENT - weźmiesz udział w programach w których możesz otrzymać kosmetyki takie jak: kremy ANEW, perfumy Spotlight, tusz do rzęs, kremy z lini Solutions itp. - możliwość zarobku do 40% - zamówienie kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat - brak wpisowego Nie zwlekaj pisz gg 31942907, e-mail: olga100@op.pl tel. 692-150-523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA Avon
Zostań Konsultantką Firmy Avon i przekonaj się jakie to proste ZARABIAĆ , a także otrzymywać atrakcyjne prezenty! Avon daje możliwość zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. Możliwości zarobkowe są niczym nieograniczone! Niektóre korzyści płynące ze współpracy z Avonem: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwości rozwoju są niczym nieograniczone ! UWAGA PREZENTY !!! WEŹ UDZIAŁ W PROGRAMIE TWÓJ PEWNY START, SKŁADAJ PRZEZ PIERWSZE CZTERY KATALOGI ZAMÓWIENIE NA MINIMUM 250ZŁ I ODBIERAJ WSPANIAŁE PREZENTY! : 1 KATALOG WSPÓŁPRACY - KREM DO RĄK Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO 2 KATALOG WSPÓŁPRACY - SUPERWYDŁUŻAJĄCY TUSZ DO RZĘS 3 KATALOG WSPÓŁPRACY - PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU 4 KATALOG WSPÓŁPRACY - WODA TOALETOWA SPOTLIGHT SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE NA MINIMUM 200ZŁ W KATALOGU 9,10,11 DOSTAJESZ JEDEN W KAŻDYM Z TYCH KATALOGÓW PREZENT Z SERII PLANET SPA. SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE NA MINIMUM 400ZŁ - 2 PREZENTY W KAŻDYM KATALOGU ! Jesli nie spróbujesz, nigdy nie przekonasz się czy było warto ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskarada_2011@interia.pl
Witam Was serdecznie ! Jestem zainteresowana współpracą z firmą kosmetyczną zajmującą się sprzedażą bezpośrednią kosmetyków . Proszę o przesłanie materiałów informacyjnych pod wskazany adres : maskarada_2011@interia.pl . Listy uważnie przeczytam i odpowiem na wszystkie , bez względu na moją decyzję . Z góry dziękuję za poświęcony mi czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Umowe wraz z materiałami przesyłam pocztą na własny koszt. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalagowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Upusty: 0-150 zł - 15% 150-500 - 25% 500-1000 - 30% 1000-3000 - 35% powyżej 3000 - 40% Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
Poczuj jesień z AVON i zregeneruj swoje ciało. Wypróbuj nowy zapach: nieprzemijający czar klaski "Little Red Dress" woda toaletowa - absolutna nowość. Odważne czerwienie robią wrażenie. Uwolnij swoje zmysły i stwórz swoje spa w domowym zaciszu wraz z kosmetyki z serii planet spa. Cudowna moc balsamów i kremów rozpieści Twoją skórę i ukoi zmęczenie. Pokaż innym jak można wspaniale być pięknym nie wychodząc z domu. Zarabiaj, ucz się i dziel się tym z innymi. Avon przygotował super oferte dla nowych konsultantek w 4 kwartale. Jest to czas największy sprzedaży i awansów. Nie zastanawiaj się tylko wybierz jeden z 3 darmowych pakietów dla nowych konsultantek: jarzębinowy, kasztanowy oraz żołędziowy Pisz gg 31942907, avon5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź niezależna finansowo !
Lubisz Kosmetyki? Chcesz kupować je dużo taniej? Chcesz być niezależna finansowo oraz dostawać mnóstwo prezentów? Jeśli tak: Już dziś dołącz do Avon! Przeżyj życie na własnych warunkach. Jeżeli chcesz rozpocząć karierę, ułatwię Ci prowadzenie własnego biznesu, ale także zmianę stylu życia. Kiedy zostaniesz Konsultantką AVON-u, staniesz się swoim własnym Szefem. Sama ustalisz cele rozwojowe i finansowe, a ich realizacja zależeć będzie jedynie od Twojej energii i entuzjazmu. Możesz skorzystać ze sprawdzonej ścieżki rozwoju, która daje satysfakcję milionom kobiet na całym świecie. AVON oferuje Ci niezależność finansową i nieograniczone możliwości zarobkowe. Nie ma limitów dla Twojego indywidualnego rozwoju. Jeśli jesteś osobą otwartą na innych ludzi, uśmiechniętą i gotową na nowe doświadczenia, chcesz rozwijać się i piąć wyżej, przyłącz się już teraz! Co trzeba zrobić aby obejść cały świat dookoła? ... Trzeba oczywiście zrobić PIERWSZY KROK. Gdy już zdecydujesz się na niego - ja pomogę Ci zostać Liderem Sprzedaży w firmie AVON. Korzyści dla Ciebie : - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU JEST NICZYM NIEOGRANICZONA! PREZENTY: Rozpoczynając współpracę z Avon, bierzesz udział w programie Twój Pewny Start i po spełnieniu warunków przez 4 Katalogi odbierasz wspaniałe Prezenty! W najnowszym Katalogu rozpoczyna się kolejny program prezentowy.(szczegóły i ulotka z prezentami - możliwość wysłania na e-mail). W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub jeśli już jesteś pewna i chcesz dołączyć do Avon - podaję kontakt: avonpraca@op.pl Po podpisaniu umowy zawsze możesz liczyć na moją pomoc ! Na e-maile odpowiadam codziennie. Pozdrawiam, Starszy Lider Sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaparaszam do avonu
Witam:) Jestem liderem AVON i szukam osób ,które chciałyby dorobić sobie do domowego budżetu. Praca w AVONie jest bardzo łatwa i przyjemna-brak zaangażowania ,a pieniążki można zarobić w bardzo łatwy sposób. Każda konsultantka ma; -zarobek 25-40% -darmowe szkolenia -z każdym zamóieniem dostaje 1katalog ,ulotki i specjalne promocję dla konsultantek ZA DARMO! -katalog z 3 darmowymi dostawami do domu -super prezenty w programie TWÓJ PEWNY START Szukam osób z całej Polski i zawsze służę pomocą i radą. Wiem jak jest trudno zacząć coś nowego więc każdy może na mnie pomegać:) Teraz dla nowych konsultantek czekają prezenty; -Zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała NATURALS o zapachu truskawki -Woda perfumowana TTA TOMORROW -Woda toaletowa DEMPSEY2 -Serum naprawcze ANEW REVERSALIST -Torebka,portfel i torba z serii BRLIEVE -Woda toaletowa SPOTLING -Super wydłużający TUSZ DO RZĘS -Podwójny proram motywacyjny z serii ANEW -Woda toaletowa TRESSELLE MYSTIQUE -Zestaw kosmetyków SOULUTIONS -Zestaw kosmetyków PLANET SPA. WSZYSTKIE TE KOSMETYKI MOŻESZ ZDOBYĆ ZOSTAJĄC KONSULTANKTĄ AVON-na prawdę warto!! NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!:) Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapisać napisz; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawaim-życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantką Avon-Białystok i zapraszam do zamawiania kosmetyków jak nie masz swojej konsultantki to możesz u mnie .Przy zamówieniu za 20zł próbka gratis!! e-meil:emila1715@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź Niezależna Finansowo !
Lubisz Kosmetyki? Chcesz kupować je dużo taniej? Chcesz być niezależna finansowo oraz dostawać mnóstwo prezentów? Jeśli tak Już dziś dołącz do Avon! Przeżyj życie na własnych warunkach. Jeżeli chcesz rozpocząć karierę, ułatwię Ci prowadzenie własnego biznesu, ale także zmianę stylu życia. Kiedy zostaniesz Konsultantką AVON-u, staniesz się swoim własnym Szefem. Sama ustalisz cele rozwojowe i finansowe, a ich realizacja zależeć będzie jedynie od Twojej energii i entuzjazmu. Możesz skorzystać ze sprawdzonej ścieżki rozwoju, która daje satysfakcję milionom kobiet na całym świecie. AVON oferuje Ci niezależność finansową i nieograniczone możliwości zarobkowe. Nie ma limitów dla Twojego indywidualnego rozwoju. Niektóre korzyści dla Ciebie : - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU JEST NICZYM NIEOGRANICZONA! PREZENTY, które możesz zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Kontakt : avonpraca@op.pl Po podpisaniu umowy zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta86gda
Na nie: - colortrend Na tak: - błyszczyki - podkład antystresowy - wody perfumowane - tusze do rzęs - szampony i odżywki - antyperspiranty - kremy do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Praca
Zostań Konsultantką Avon - Zarabiaj do 40% zebranego zamówienia i odbieraj prezenty ! Dołącz do Avon. Zostań Konsultantką w Katalogu 2 i przez pierwsze 4 Katalogi współpracy odbieraj wspaniałe prezenty: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Osiągając sprzedaż w 1 i 2 katalogu ŁĄCZNIE minimum 700zł - 1)Solutions delikatny krem nawilżający na noc do skóry wrażliwej,2)Odżywczo-nawilżający krem na dzień SPF 15 Osiągając sprzedaż w 1,2,3 i 4 katalogu ŁĄCZNIE minimum 1500zł - 1)Śródziemnomorska maseczka do twarzy z oliwką,2)Śródziemnomorski krem do ciała z oliwką,3)Śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu Niektóre korzyści wynikające ze współpracy : Wpisowe 0zł Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu Elastyczne godziny pracy Oferty specjalne oraz programy motywacyjne Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne Możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji Oferty nawet 80% taniej ! Bezpłatna dostawa Internetowe składanie zamówień 100% gwarancji na produkty możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy Nowości w specjalnych cenach dla Konsultantek Nic nie ryzykujesz A, co najważniejsze : Możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie. Pozdrawiam, Starszy Lider Zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalagowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Opusty do końca katalogu 3: 0-150 zł - 15% 150-500 - 25% 500-1000 - 30% 1000-3000 - 35% powyżej 3000 - 40% Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Praca
Zostań Konsultantką Avon - Zarabiaj do 40% zebranego zamówienia i odbieraj prezenty ! Dołącz do Avon. Zostań Konsultantką w Katalogu 3 i przez pierwsze 4 Katalogi współpracy odbieraj wspaniałe prezenty: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Perełki brązujące Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu + Tusz do rzęs Supershock Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Infinite Moment Osiągając sprzedaż w 1 i 2 katalogu ŁĄCZNIE minimum 700zł: 1)Śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu 2)Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką Osiągając sprzedaż w 1,2,3 i 4 katalogu ŁĄCZNIE minimum 1500zł - Torebka Batycki w specjalnej cenie 99.90 ! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy : Wpisowe 0zł Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu Elastyczne godziny pracy Oferty specjalne oraz programy motywacyjne Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne Możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji Oferty nawet 80% taniej ! Bezpłatna dostawa Internetowe składanie zamówień 100% gwarancji na produkty możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy Nowości w specjalnych cenach dla Konsultantek Nic nie ryzykujesz A, co najważniejsze : Możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z KRAKOWA :) Panie, które są chętne do współpracy z Avon zapraszam na spotkanie i omówienie oferty, która została już ze 100 razy wymieniona wstecz :) Jeśli nie jesteś zainteresowana byciem Konsultantką, natomiast chciałabyś złożyć zamówienie w Avon to serdecznie zapraszam. Napisz do mnie, wyślę link do katalogu i opiszę wszystko od A do Z. Przy większych zakupach dostaniesz rabat i dowóz prosto do domu. Napisz do mnie, na maile odpowiadam codziennie! paulaavon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek300
Czy ktoś może wie jaka firma dostarcza do zakładu firmy Avon w Garwolinie tzw wkładki do perfum czyli kartoniki białe, czarne lub w innym kolorze wykonane z tektury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z KRAKOWA Panie, które są chętne do współpracy z Avon zapraszam na spotkanie i omówienie oferty, która została już ze 100 razy wymieniona wstecz Jeśli nie jesteś zainteresowana byciem Konsultantką, natomiast chciałabyś złożyć zamówienie w Avon to serdecznie zapraszam. Napisz do mnie, wyślę link do katalogu i opiszę wszystko od A do Z. Przy większych zakupach dostaniesz rabat i dowóz prosto do domu. Napisz do mnie, na maile odpowiadam codziennie! paulaavon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaklina Liderka
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. Jestem pod tel. o każdej porze, dlatego w zawsze możesz napisać smsa jeśli nie możes rozmawiać lub poprosić mnie o oddzwonienie. Chciałabym poruszyć pewną kwestię dotycząca kosmetyków na Allegro. Mianowice są tam w większości kosmetyki, które są podrabiane przez inną firmę, która istnieje w Polsce, nie wiem jakim cudem, ale podobno legalnie, podrabia ona kosmetyki wielu firm, nie tylko AVON, łącznie z opakowaniem. Stąd tyle tanich rzeczy na Allegro. Nawet Starszy Menager, który kosmetyki w AVON ma najtaniej, nie jest w stanie mieć ich w takich cenach od firmy jakie są na Allegro. Większość tych produktów to zwyczajne podróbki. Dlatego nie dajcie się zwariować swoim klientom. Ponieważ na kosmetyki z Allegro nikt nie dostanie gwarancji. Stąd też wiele produktów uczula, źle pachnie w rzeczywistości, bo to zwykłe podróbki. Jeśli klientka mówi, że na Allegro ma taniej, proszę bardzo niech zamawia. Ale w AVON ma ten komfort, że może zwrócić dany produkt, który jej nie spasuje, który się nie będzie podobał, który nawet będzie uszkodzony i używany. Czas zwrotu obejmuje aż 3 miesiące! AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy (odbiór kosmetyków w domu, pod innym wskazanym adresem, w Centrach Obsługi Konsultantek, w paczkomatach) -zarobek od 15% nawet do 50% !! (obecnie od katalogu 4/2012 ruszył nowy program opustów dla Konsultantek) -dostawa kosmetyków już na następny dzień przy wybraniu kuriera -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek będąc Liderem, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy kosmetyków, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -zwrot produktu, z którego klientka nie jest zadowolona Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 26
Zostań Konsultantką Avon - Zarabiaj do 40% zebranego zamówienia i odbieraj prezenty ! Dołącz do Avon. Zostań Konsultantką w Katalogu 4 i przez pierwsze 4 Katalogi współpracy odbieraj wspaniałe prezenty: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł Perełki brązujące Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu oraz Pogrubiający tusz do rzęs SuperShock Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda perfumowana Invinite Moment Osiągając sprzedaż w 1 i 2 katalogu ŁĄCZNIE minimum 700zł - 1)Śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu 2)Śródziemnomorska maseczka do twarzy z oliwką. Osiągając sprzedaż w 1,2,3 i 4 katalogu ŁĄCZNIE minimum 1500zł 1)Elegancka skórzana torba Batycki za 99.90z.ł Niektóre korzyści wynikające ze współpracy : -Wpisowe 0zł -Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu -Elastyczne godziny pracy -Oferty specjalne oraz programy motywacyjne -Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne -Możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji -Oferty nawet 80% taniej ! -Bezpłatna dostawa -Internetowe składanie zamówień -100% gwarancji na produkty możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy -Nowości w specjalnych cenach dla Konsultantek -Nic nie ryzykujesz -A, co najważniejsze : Możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: anna.avon210 @ gmail.com (należy usunąć spacje aby wysłać wiadomość) Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaklina Liderka
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Możesz podjąć pracę jako Lider, bądź jako Konsultantka. Zawsze masz czas na to, żeby być Liderem. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć w ogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. Chciałabym poruszyć pewną kwestię dotycząca kosmetyków na Allegro. Mianowice są tam w większości kosmetyki, które są podrabiane przez inną firmę, która istnieje w Polsce, nie wiem jakim cudem, ale podobno legalnie, podrabia ona kosmetyki wielu firm, nie tylko AVON, łącznie z opakowaniem. Stąd tyle tanich rzeczy na Allegro. Nawet Starszy Menager, który kosmetyki w AVON ma najtaniej, nie jest w stanie mieć ich w takich cenach od firmy jakie są na Allegro. Większość tych produktów to zwyczajne podróbki. Dlatego nie dajcie się zwariować swoim klientom. Ponieważ na kosmetyki z Allegro nikt nie dostanie gwarancji. Stąd też wiele produktów uczula, źle pachnie w rzeczywistości, bo to zwykłe podróbki. Jeśli klientka mówi, że na Allegro ma taniej, proszę bardzo niech zamawia. Ale w AVON ma ten komfort, że może zwrócić dany produkt, który jej nie spasuje, który się nie będzie podobał, który nawet będzie uszkodzony i używany. Czas zwrotu obejmuje aż 3 miesiące! AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 mamy now program opustowy !!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień, jeśli złożysz zamówienie przed godz. 11.00 -odbiór osobisty bez dodatkowych opłat w Centrach Obsługi Konsultantek - idziesz jak do slepu spożywczego i robisz normalnie zakupy, podając swój nr presonalny, w COKu masz o tyle komfort, że każdą szminkę, lakier, kredkę, wszystko możesz zobaczyć, nawet się pomalować!! wszystkiego dotknąć i wszystko zobaczyć! COK znajduje się w Białymstoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu 2 Adnersa, Szczecinie, na Jerozolimskiej, Kijowskiej, Słowicza, Wrocławie i w Łodzie. Możesz robić tam zakupy nawe za 10zł bez żadnych dodatkowych opłat!! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu dostępne w AVON Magazine tylko dla Konsultantek) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! - bądź swoim własnym szefem i stwórz własny zespół! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) - każde szkolenie kończy się Certyfikatem! -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -100% gwarancji zwrotu produktu!! Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 5/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON Zapraszam do AVON. Wszelkie informacje: gg: 2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24989
Avon to dziadostwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni:*
dzien dobry chcialam sie zapytac czy pierwsze zamoenie musi byc zlozone u lidera swojego? poniewaz jak zamowic cche sama na avon to upust jest 20 %a nie 40%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni:*:*
aha bardzo dziekuje ...to nie musi zlozyc zamowinia lider? moga ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariza KOSMETYKI
KONSULTANT W FIRMIE MARIZA BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! mariza00@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariza KOSMETYKI
KONSULTANT W FIRMIE MARIZA BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! mariza00@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×