Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan TikTak

POŚLADKI - DO KOBIET

Polecane posty

Gość Pan TikTak

Mam takie pytanie, jakie posladki u mężczyzn lubie? Male? Duze? Jędrne? Wystające? Płaskie? Zauwazylem ze duzo kobiet zwraca na to uwage, poszedlem na silownie i zacząlem cwiczyc nogi i posladki, tylko nie wiem czy dobrze robie, od spalenia tkanki tluszczowej,posladki maleją, ale od umięśnienia ich i ujędrnienia rośnie, wiec nie wiadomo co robic. Jakie powinny byc posladki wedlug was? Faceci raczej chcieli by miec jak najmniejsze posladki, natomiast wiele kobiet uwaza ze na odwrot, sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
dla mnie idealne byłyby małe i jędrne ale jeśli nie mogą być małe, bo takie gabayty i już to niech będę po prostu większe ale jedrne. jeśli takie są to żadna wielkość (no moze nie mówmy o przesadzie:)) im ni straszna. ćwicz a będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Jędrne, obfite i okrągłe. Ja codziennie bawię się półdupkami mojej partnerki, to mnie podnieca:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
julek nie zrozumiałęs pytania chodzi o męskie pośladki przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi-;) Poważne pytanie :) STANOWCZO jędrne, wystające tyłeczki- zeby było ZA CO złapać... Wielkie rozłazłe pośldaki-FUJ!! Małe zgrabne i jędrniutkie-mniam...Az chciałoby sie ugryźć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
Codziennie Wojtas rucha mnie analnie a później ja jego. Obaj mamy małe jędrne posladki ale za to obszerne rozepchane odbyty. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
Siema. Ruchasz się czy trzeba z Tobą chodzić Pusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
Ja jestem Adam. Rucham i spadam. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×