Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna2

CZOP -JAK TO WYGLĄDA??

Polecane posty

Gość taka jedna2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 2
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bethi
Chodzi ci o czopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 2
nie-o czop ktory pojawia sie przed porodem-jako oznaka zblizajacego sie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka././.
wyglada jak galaretka, meduza przezroczysta lub lekko krwista galareta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sięnie dowiesz.... na prawdę dużo i długo szykałam informacji na ten temat... a to co znalazłam często było sprzeczne ze sobą. Ale jak już \"to\" zobaczyłam u siebie to nie miałam wątpliwości ;) Po prostu dużo - duża gruda bądz też po prostu \"kupka\" bardzo gęstego śluzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka72
U mnie było też sporo krwi. Bardzo się wystraszyłam, ale szybko ustało krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisia
tez mnie to interesuje-a moze to wyjsc wczesniej??moze cos napisza kobiety ktore juz miały z tym doczynienia??przeciez one wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta
Czop to taka galaretka. Nieraz towarzyszy jej krwawienie. Przy pierwszej ciąży - od momentu pojawienia się czopa do porodu minął tydzień, przy drugiej 14 dni (dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest w ogle? skad sie to bierze i dlaczego..? mozecie to wyjasnic.. pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.. Prosilabym bardzo o odpowiedz bo jesli to jest zwiastun porodu to mi na \"nim\" bardzo zalezy.. Boje sie po prostu ze urodze na wykladach :) albo na jakims egzaminie sie zacznie :O a slyszalam tylko o obnizajacej sie szyjce i brzuchu... aaa. i czego wynikiem jest ten czop..? on cos zatyka? (pelni funkcja jakiegos korka?) Bo tak wywnioskowalam.. Wiem ze to moze dla niektorych byc smieszne.. Ale naprawde 1 raz slysze o czopie przedporodowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aire
ja swój czop ujrzałam dopiero na sali porodowej. Dużo śluzu. To jest rzeczywiście rodzaj :korka" Chroni płód przed działaniem zewn. czynników. Możesz go przeoczyć, może odchodzić na 2 tygodnie przed poordem, a może jak u mnie odejść w trakcie trwania akcji porodowej. :) Nic się nie martw. Obserwuj siebie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo tak ze o godz 10 rano poszlam do ubikacji i zauwazylam duza ilosc sluzu z krwia taka bardziej brazowa a tego samego dnia urodzilam o 2.35 w nocy. To jest roznie nieraz odpadnie tydzien przed porodem nieraz tuz przed samym porodem kazda kobieta ma inaczej, nie denerwoj sie jak zaczna ci sie skurcze lub odejda ci wody wtedy jedz do szpitala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×