Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimilka

KTO NAPRAWDĘ PRZEBADAŁ MEIZITANG I LIDĘ? POPROSZĘ DOWODY NA TO

Polecane posty

Gość Frodka
Michele Janiele, oka szkoda, niech Ci dobrze służy i dalej wypatruje kto gdzie cichaczem lub nagłos kapsy wychwala. Na pohybel kasowiercom!! Nie dajmy się głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frodko Droga ,,a moze i Ty bys czesciej zagladala na Eksperyment Mezitang ,,i troche z nami popracowala,, Tam jednak wchodzi najwiecej dziewczyn nieswiadomych zagrozenia,, szukaja informacji ,wsparcia,,ehhhhh i znajdzie sie tam czasami jakas \"Guru w zabek czesana\",ktora z uporem wciska dziewczyna kit,,rece i persi czasami opadaja,,Droga Frodko,, ale wiem ,ze warto tam posiedziec ,podzielic sie doswiadczeniem,ostrzec,wydrwic czasami,,,,dziewczyny czytaja ,wyciagaja wnioski,, no i odstawiaja to swinstwo:) dla mnie jest to najwieksza nagroda:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryzia
czy meridia wpływa na wyniki badan mam w nastepnym tygodniu badania okresowe do pracy morfologie ob czy powinnam odtawic meridie10mg?czy nie wpłynie ona na te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzia476
Powiem tylko ze branie ty paskudztw do niczego dobrego nie prowadzi obudzimy sie za póżno.Wiem tylko jedno ze wyniszczaja nam organizm na maksa wiem to po sobie.Tylko jest problem jestem tego świadoma a nie potrafie z tym skączyć(z wiecznym odchudzaniem).Może znajdzie sie osoba która pomoze mi z tym skączyć bo naprawde chce,ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateroksana
Bralam te tabletki przez miesiac i schudlam 6 kilo ale tak naprawde to nie polecam bo po pierwsze to sa zawroty glowy,niepokoj,ciagle chce sie pic no i sennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjara87
Powiem tak przeczytałam wszystkie możliwe posty dotyczące Lidy i MEIZITANG. Jedni zachwalają drudzy krytykują. Każdy ma swoje racje i każdy się ich trzyma. Powiem tak biorę M zielony od jakiegoś czasu. Na początku chodziłam jak trup. W środku byłam niesamowicie senna i zmęczona a z zewnątrz praktycznie miałam tyle siły ze mogłabym góry przenosić. Na początku miałam bóle głowy, co mnie zaniepokoiło troszkę jednak nie przestałam brać tabletek. Po około 4 dniach bóle ustały. Nie miałam większych kłopotów z zasypianiem, chociaż były może z 3 noce, gdy budziłam się kilka razy. Suchości w ustach nie odczuwałam ze względu ze normalnie pije duże ilości płynów. Co do alkoholu? Na majówce normalnie piłam sobie pifko jednak, ponieważ się naczytałam postów miałam lekkiego stracha przed tym. Jednak w rezultacie nie było mi nic. Obecnie jedyne, o czym musze pamiętać i kontrolować to, aby jeść. Rano przed praca zjadam śniadanie i później nie jestem absolutnie głodna a wręcz odpycha mnie od jedzenia, mogę nie jeść 2 dni i nie odczuwam zadnego glodu, mimo ze zanim zaczęłam brać M każde przejście przez kuchnie kończyło się zjedzeniem czegoś. Kilka razy zrobiło mi się słabo, ale to, dlatego ze zapomniałam o jedzeniu, ponieważ po M szybkość wydalania posiłków zwiększyła się 3 krotnie wiec zapotrzebowanie na jedzenie mojego organizmu również. Oczywiście zdaje sobie sprawę ze mogą mnie później dopaść skutki uboczne mój organizm może zareagować tak jak niektórzy straszą jednak spróbowanie i zażywanie nadal tego specyfiku jest świadoma decyzja i nikt mi ich nie wciskał do gardła. Doceniam próby ostrzegania, ale pamiętajcie ze każdy organizm jest inny i różne sa jego reakcje. Nie zachęcam ani tez nie zniechęcam do brania jednak trzeba wiedzieć, co można zyskać a co stracić. Póki, co schudłam 6 kg, co bardzo po mnie widać i odczuwam to na ubraniach. Jeśli ktoś już bierze ten specyfik polecam zażywanie witamin wtedy bóle głowy, bezsenność i reszta objawów praktycznie znikły. Jednak widząc po sobie i to ze na diecie 1000 kcl schudłam 20 kg bez efektu jojo sadze ze zanim sięgniecie po jakiekolwiek tabletki lub inne specyfiki zobaczcie czy wasza waga jest konsekwencja obżarstwa czy jest to uwarunkowane genetycznie. Bo, po co się truć skoro można zrzucić kilogramy mniej inwazyjnymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nala74
Witam,schudlam na tych tabletkach 8kg,czuje sie swietnie i zyje! odchudzac sie trzeba umiec-bralam je przez 3 dni i robilam przerwe.Widomo ze jak sie czlowiek nie odzywia i przyjmuje wspomagacze odchudzajace to mozna skonczyc roznie.Jedynie te tabletki pomogly mi schudnac.Maja ten sam sklad co Meridia-wiec ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelunia
przeczytałam wszystko i co teraz brac czy nie OTO JEST PYTANIE. Bardzo chcialabym schudnac i chyba sie skusze jesli uda mi sie to kupic hmmmmm..napisze jak moj organizm bedzie sie zachowywal.Jesli wogole uda mi sie go kupic. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida123
nie polecam....fakt nie chcialo mi sie przy nich jesc kompletnie ale caly czas czulam bole głowy, walenie serca, okropna suchosc w ustach, pobudzenie, schudlam 8kg ale znowu waga idzie mi do gory mimo ze naprawde malo jem. czuje sie zmeczona. nie polecam. odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2z2
Zyczenia zdrowia dla wszystkich. Prosze o podpowiedz jakie badania krwii robi sie przy problemach z watraba.i jakie sa gorne granice normy. Dla informacji podaje, ze 38 lat temu przeszlam zoltaczke wszczepienna. Ponad rok zle sie czulam i jesienia zaczelo sie to zmieniac w ten sposob, ze zebra uciskaly watrabe i po jedzeniu byl taki tepy bol. Poprosilam lekarza domowego o skierowanie na badania krwii i potem uslyszalam, ze ´jest OK, no jeden wynik jest ´troche´zawyzony ´jest 119, a powinno byc 60-70´ No... i nic! Ani info o diecie, ani recety nie otrzymalam. Wiec zabralam sie za swoja wlasna kuracje. Zamowilam w USA naturalny srodek reklamowany jako antyrakowy, ale jak pech, to pech..., cos tam bylo, ze zabraklo i przez ten miesiac czekania sama zaczelam dzialac: wiedzialam jakie miedzy innymi skladniki zawiera ten produkt z USA, a te akurat dojrzewaly na ogrodzie. 2-3 razy dziennie miksowalam z odrobina wody i cukru takie owoce: czerwona porzeczka, czarna porzeczka, maliny, jablko i gruby plaster cytryny, czasem do tego miod. Zanim nadszedl produkt z USA, to juz prawie nie czulam wrzynajacych sie zeber w watrabe i nie bolala mnie prawie wcale. Biore juz 20 dni produkt z USA i z dnia na dzien czuje sie lepiej. Sezonowe owoce skonczyly sie, ale teraz po prostu miksuje te owoce, ktore sa dostepne. W ten sposob dzienna porcja witamin jest wieksza niz gdybym zjadla jakis owoc, a przyswajalnosc jest tez wieksza. Tyle z wymiany doswiadczen. Prosze o informacje jakie sie robi normalne rutyniowe badania krwii przy problemie z watraba, to moze uda mi sie o nie poprosic. Naturalnie nie byloby problemu z badaniami w Polsce, ale nie wiem kiedy bede i bede mogla je zrobic. Wiec musze sie dopasowac do sytuacji. Dziekuje za kazda rade, ktora mam nadzieje otrzymac. Duzo zdrowka a2z2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej kolejności wykonuje się ogólnodostępne badania krwi takie jak: - ASPAT - ALAT - GTTP to są trzy podstawowe enzymy wątrobowe, które wskazują na kondycję tego organu także badanie moczu standardowe też może wykazać pewne zaburzenia w pracy wątroby są to badania z podstawowego zakresu i lekarz nie powinien robić trudności z ich zleceniem raz na jakiś czas dobrze jest zrobić USG jAMY brzusznej - sprawdza się wtedy min czy wątroba ma prawidłową strukturę, czy nie ma np. stłuszczenia oraz zmian ogniskowych (guzów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2z2
Dziekuje serdecznie za informacje MichaelAngelo. Moje nastepne pytanie, to prosba o podanie norm tych badan. Tu w Holandii troche inaczej wyglada opieka nad pacjentem, wiec nikt nie dostaje wynikow ´do tzw. reki´ Zycze wszystkiego milego i jeszcze raz dziekuje a2z2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 32
Brałam te \\\" szkodliwe \\\" suplementy chińskie na odchudzanie i schudłam .Brałam te legalne tabletki na receptę z przepisu lekarza i gorzej po nich czułam się niż po tych chińskich a te na receptę są bardziej szkodliwe a w dodatku zapłaciłam za te na receptę kilka krotnie więcej . Jestem dorosła i świadoma co kupuję i czytam ulotki i ostrzeżenia które są tam podane. Jeżeli ktoś woli drogie leki na receptę zamiast tych chińskich to jest jego sprawa ja schudłam i żyję i wcale nie wpadłam w uzależnienie . Suplementy na odchudzanie były mnie szkodliwe od następstw chorobowych otyłości i to jest najważniejsze wniosek. Jeżeli ktoś nie może brać bez recepty ani na receptę - przeciw wskazania , to powinien zastanowić się i nie kupować a nie poźniej biadolić ,że nie mógł spać czy dostał nadciśnienie lub palpitację serca jak po mocnej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenoma
Witajcie. Brałam i Meizitang zielony ale też normalną Meridię i to zarówno w dawce 10 mg jak i 15 mg. Chciałabym Was przestrzec przed sibutraminą, w jakiejkolwiek postaci by nie była (Meridia, Zelixa, "chińskie zioła" ). Jest psychotropem, a więc działa na łeb, i to nie tylko wybiórczo na ośrodek łaknienia Na początku jest ok,lek słabo działa, bo organizm musi wysycić receptory (jak na porządny psychotrop przystało), potem się zaczyna. Objawy są osobniczo zmienne.U mnie było tak: Miałam objawy najpierw przytłoczenia, rozdrażnienia, byłam kłótliwa, płaczliwa, wpadałam w nastroje od euforii do bardzo silnej depresji na zmianę, z przewagą depresji. Potrafiło mnie nagle ogarniać albo nieadekwatne do bodźca podniecenie seksualne (tylko nie można było go w żaden sposób zaspokoić) albo wręcz odwrotnie, nie miałam ochoty na nic. Do tego doszło uczucie dochodziło ciągłe uczucie duszności, suchość w ustach, bóle i zawroty głowy, no i najgorsze to chyba zaparcia i trudności w mikcji (czułam cały czas parcie na pęcherz) z jednoczesnym zmniejszeniem ilości oddawanego moczu na dobę. Miałam myśli samobójcze, których się wystraszyłam i po 5 miesięcznym zażywaniu tych preparatów (kiedy masa spadła mi tylko o 10 kg w zamian za w.w objawy) powiedziałam dość. Jeśli chodzi o odstawianie preparatu, to trudny był pierwszy tydzień, kiedy czułam się tak samo jakbym dalej brała. Potem było lepiej. Wierzcie mi, jestem przykładem, że bez sibutraminy udało mi się 3 lata temu zrzucić 30 kg, i zawdzięczałam to tylko diecie (eMŻet = ŻetPe) i aerobikowi. Czułam się wtedy świetnie i nie mam efektu jojo do tej pory. Chciałam jeszcze schudnąć, a ponieważ pewien ortopedyczny uraz uniemożliwił mi aktywność fizyczną, więc zaczełam brać to G.. . I żałuję ! A teraz znowu wracam na dietę i stacjonarny rowerek, i to najlepsza metoda na zrzucenie zbędnej masy, którą wam szczerze polecam, bo wysiłek fizyczny powoduje wyrzut endorfin, które są naszym własnym narkotykiem, pochodną morfiny. A że dragi uzalezniają to życzę i wam abyście sie uzależniły jak ja od wysiłku fizycznego. Będziecie miały super humor a do tego schudniecie na 100 %, wymodelujecie sylwetkę, będziecie miały więcej siły i energii do życia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaa
witam, czy przy rutynowym badaniu moczu i krwi mozna wykryc ze ktos bral meizi czy inne tego typu rzeczy? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saan227
dziewczyny pisały na innych forach, że miały badania i nic nie wykazały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennka
witam, ja przez 5 miesiecy byłam na diecie 600kcal- wiem głupota! ale schudłam 20 kilo, potem zaczęłam mieć ogromny apetyt, zaczęłam jeść jak przed dietą, więc zaczęłam brać Lidę, po 20 dniach jej brania, i jedzenia jak zwykle, czyli dosłownie mówiąc obrzerania sie przytyłam 4 kilo. Nie wiem czy się cieszyć, czy ona mi pomaga, bo możliwe że jakbym jej nie brała to przytyłabym pewnie dużo dużo wiecej. A jeść mi sie po niej chce okropnie, i jak zwykle ciągnie mnie na słodkie. Już kupiłam dwa następne opakowania, zobaczymy co będzie dalej. Wiem że dobijam się całkiem, ale nie chcę znów dojśćdo osiemdziesiątki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki!:) Ja juz zamowilam w piatek lide ale jeszcze czekam na przesylke mam nadzieje ze do konca tyg mi przyjdzie bo juz sie nie moge doczekac:D naczytalam sie duzo o tych tabletkach..jest duzo za i przeciw ale ja jednak sie skusze;p moja kolezanka brala lide i w 2 dwa miesiace schudla 20 kg! wiem ze nie na kazdego tak dobrze dziala ale ja bym chciala sprubowac tylko nie jestem pewna co do efektu jo-jo;/ jesli ktoras z was stosowala lide jakis czas temu PROSZE napiszcie cos o tym!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zażywałam
Meizitang, obojętne w jakim kolorze, nie zawiera sibutraminy. Zwykłe naciągactwo na poszukujących następcy Meridii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blableblu
Czy ktoś by mógł mi polecić, gdzie kupie meizitang albo lide, ale nie nic nie dające podróbki. Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola805
Wszystkie preparaty znajdziecie pod schudnij@op.pl Zawsze tam kupuje i jeszcze nigdy ani ja ani moi znajomi nie mieli powodow do narzekan,takze szczerze polecam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkaDziwaczka
Teraz już nie ma tego adresu schudnij@op.pl tylko to chyba senter@vp.pl bo mi przyszło z tego samego adresu,zakupiłam dwie podróby u innych zanim znowu znalazłam mojego sprzedawce. Szkoda,że nie poinformowali,że zamierzaja zmienic nr i maila. Meiztang działa odrazu jestem po 12 tabletce i 3kg mniej. Może to nie jest jakis super wynik ale mnie zadowala,jest 36 kapsułek wiec 12x 3= 36: 3= 9kg miesiecznie,oby tyle wyszło. Ostatnim razem w grudniu przed Sylwestrem w zeszłym roku schudłam 14kg po 2 opakowaniach bez zadnych cwiczen. W tym roku licze na podobny wynik bo moje obzarstwo doprowadziło do tego,ze znowu waze 89kg :-( i mam juz dosc :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
kaczka dziwaczka a mozesz podac swoje źródło pewne meizitang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×