Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nimfa009

Ćwiczmy dla zdrowia...

Polecane posty

No tak,ale nie kazdej z nas sie chce:)No,a co sadzicie o 50 brzuszkach dziennie tak przez okres 1 miesiaca??? Ktos moze ma jeszcze jakies pomysly badz tez ciekawe diety:)Nie jjem slodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za bo tez
poniewaz chce zrzucic ten brzuszek :-) robie codziennie po 100 brzuszkow wieczorem wprawdzie dopiero od trzech dni no i mam nadzieje ze wytrwam jak najdluzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy ja 100 zdolam zrobic za raz,ale liczy sie jakos;) Moge zrobic w caly dzien 100,ale narazie zaczne od 50:)Nie spieszy mi sie w sumie,ale trzeba zaczac by efekty uzyskac jak najlepsze:D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mialam okres co robilam 120 brzuszkow dziennie ...wytrzymalam tydzien , potem zblizal sie czas przed okresem i jak mnie wzielo na jedzenie to zal mowic ....;( i tyle z mojego odchudzadnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pokazuje i objasniam
jak chcecie zgubic brzuszki to nie przez robienie brzuszkow bo przez to jedynie wyrobicie sobie miesnie ... pod warstwa tluszczu . chcecie zrzucic z brzucha - tylko aeroby a nie zadne brzuszki , jak juz troszke zrzucicie to proponuje 6 weidera albo metoda ABS ale to juz inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... a ja od wakacji przybralam 5 kilo.. i nie za dobrze sie z tym czuje... postanowilam robic codziennie 100 brzuszkow.. tylko ze postanowilam to wczoraj, wiec narazie zrobilam to raz :P ale gdzies wyczytalam ze fajnym cwiczeniem na pupe, nogi i chyba dolne miesnie brzucha jest lezec na boku, noga od strony podlogi zgieta w kolanie a ta na gorze macha w gore i dol.. tylko tak nie do konca, zeby miesnie byly przez caly czas napiete.. ja wczoraj zrobilam jeszcze po 30 \"machow\" na jedna noge... byle bym w tym wytrwala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
a jakie to są ćwiczenia aerobowe na brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pokazuje i objasniam
cwiczenia aerobowe : bieganie , rowerek stacjonarny , "wioślarz" czyli wszystko to gdzie sie efektywnie gubi kalorie , podczas robienia brzuszkow , i tak samo na silowni nie wtraci sie wbrew obiegowej opinii kalorii az w takiej ilosci jakby sie zdawalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercu nia
codziennnie rowerek po 40 min oraz brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najgorsze jest z jazda na rowerku to,ze mi spada biust,bo noszac 75 C,prawie D na 75 B to jest tragedia.Chodzilam przez kilka miesiecy na silownie i bylo ok:)Do czasu :(Po zawzietych jazdach na rowerku po ponad godzine dwie zaczelam sobie chudnac-dobrze bylo jak z brzuszka,bo tam mi idzie najwiecej;)No,ale z biustu to byl dla mnie koszmar!I pomyslec,ze trener sam mowil,ze z tego jest najgorzej schudnac:(KLAMAL!;)Sama doszlam do tego,ze tak nie jest-wrecz przeciwnie.Chociaz moze zalezy od organizmu.Mialam robic brzuszki dzis i niezrobilam ani jednego ztego lenistwa i w zamian za to poszlam spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam!I jak Wam idzie?Cos chyba powolutku:)hehe!Ja jeszcze nie zrobilam ani jednego brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszek_
Z ta jazda na rowerze troche przesadzilas i dziewne ze instruktor ci tego nie powiedzial. Wystarczy jezdzic 30 min codziennie, 2 godziny to przegiecie, a brzusszki sa dobre bo jak wyrobisz sobie miesnie brzucha to nawet jak bedziesz miec troche tluszczu to brzuch bedzie jedrniejszy i bardziej plaski bo odruchowo bedziesz miec wciagniety po cwiczeniach na brzuch i lepsza postawe sobie wyrobisz. I przede wszystkim nie staraj sie schudnac szybko bo tylko sobie zaszkodzisz, lepiej chudnac dluzej ale za to bez skutkow ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam chudnac,tylko miec ladniejszy brzuszek:)A to taka ciezka praca go wypracowac.Jezdzac na rowerku 2 godz.spala sie duzo kalorii,poniewaz sie czlowiek bardzo poci przy tym ,a to bylo dobre na odchudzanie.Bezsensu bylo mi chodzic na silownie dwa razy w dniu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×