Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Kejt - nie ma czego zazdrościć, duży biust jest moim kompleksem od zawsze bo nawet ważąc 50 kg miałam miseczkę C, tak bym chciała żeby zmalały eh ..... strasznie ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... wcale si nie opalilam :( nie wiem, moze to przez olejek?? moze jakos blokuje opalanie?? juz sama nie wiem :(:(:( smutno mi.. to glupie... ale chce byc ciemniejsza i juz, nie wiem sama dlaczego ;:( a ogolnie mam dola...i w ogole to zjadlam dzis tyle lodow ze dziwne ze nie padlam jeszcze (mam t oszczescie-pecha, ze moja dobra kolezanka pracuje w kawiarni w dziale lodow.. pysznych lodow... mniem mniam... i dosc czesto mnie nimi czestuje :( :P dzis zdadlam jedyne 5 galek w waflu cukrowym... byly pyszne ) dzisiaj: śniadanie 9.30 - bulka z ziarnami z pomidorem ok 13- banan 16- lody opisane wczesniej 18 zupa (ta co wczoraj)... aha, rano wypilam herbatke moja i teraz tez sie zabieram (zapazylam sobie dwie, zeby je wypic)... jutro ide do alergologa, ciekawe co z teg obedzie, bo ostatbio jak bylam to mi leki zmienila .. o dziwo czuje sie po nich o wiele lepiej... ale od jakiegos czasu chodzie z katarem.. wykancza mnie to... ha!! chyba przybralam na wadze przez okres, bo dzis niepewnie sie zwarzylam i okazalo sie ze waze 53 kg... moze to nic rewelacyjnego, ale zawsze lepdze niz 56 z przed 3 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dziś idę do fryzjera więc muszę się uwijać - dlatego szybko. Wczoraj tytułem spróbowania nowego chleba z naszej osiedlowej piekarni - zjadłam kromkę z masłem i szynką - niestety o 21:00. O 22:00 poszłam do sąsiadki na mecz (przez co dzisiaj ledwo zipie) i wypiłam 2 piwa i kieliszek wina (dla mnie mieszanka wybuchowa - strasznie się \"zatrułam\") a to precież jak 2 dobre obiady !!! Ale Francja wygrała, popatrzyłam na moją ulubioną zagraniczną reprezentację - więc jestem usprawiedliwiona :). Buziam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać co zrobić żeby nie dopuścić do tzw efektu jojo.. na ile tak na prawdę mogę sobie pozwolić?? próbowałam przejść z chlebka wasa na zwykły \"ciemny\" ale tak jakby poszedł kilogram do góry i próbowałam się tłumaczyć że to przed @.. ale już sama nie wiem.. do końca życia na wasa?? uhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg27 jak wrócisz od fryzjera to pochwal się cóż on zdziałał.. Pozdrawiam i życzę udanego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:D dziś dostojnie bo mamy 6m-cy:D:P tyle już ze sobą piszemy dużo --czy mało pojęcie względne Kejt uszy do góry nie martw sie policz do 10 i zacznij jeszcze rez:) Agatka... witaj długo CIE nie było....napewno jesteś opalona tylko tego nie widzisz....powiem wam że mi---taka ciemna opalenizna wcale sie nie podoba dziewczyny wyglądają w niej strasznie staro popatrzcie same taka skóra muśnięta słońcem jest sexi a aczarna wygląda troszke jak brudna(nic nie mam do rasy czarnej żeby nie było niedomówień oni wyglądają ok ale my białasy z czarną skórą brr )nie podoba mi sie i już-----bidulka katar to chyba najpaskudniejszy defekt latem......... Mg pochwal sie jak powrócisz.....i winko z piwkiem usprawiedliwione --teren niemcy --piwo------kibic francja---wino i wszystko jest ok Misia jaki ciemny chleb?wiesz ja nie wiedzialam że razowy z ziarnami ma więcej kalorii niż zwykłu pszenny i sie nim zajadalam i waga stała teraz jem żytni i jest dobrze przynajmniej narazie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dziś pogoda jest jak w afryce troszke koszmarnie 33st. w cieniu siedze w domu nigdzie nie wychodze jestem troszke już zmęczona tą temperaturą 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 buziak i kwiatki na rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafee fajnie że przypominasz o rocznicy.. nie jestem z Wami od samego początku ale dziś możemy troszkę poświętować.. Życzę wam kobietki z tej okazji abyśmy spotykały się tu jak najdłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla wszystkich dziewczynek z okazji naszego \"pół-roczku\" życzę Wam i sobie abyśmy każdego dnia budziły i kładły się uśmiechnięte i zadowolne z siebie i otaczającej nas rzeczywistości. :) :):) cudownie, że jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!! Po fryzjerze mam dobry humor, niestety nie zrobiła mi koloru, ale fryzurka jest ok i Pysia ma obcięte włoski. Uciekam odpoczywać, bo cały \"czas\" męczę sie po tej wczorajszej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj :):) milszego dziewuszki kwiatuszki [kwiat 🌻 serio jesteśmy tu długo już i pewnie tak zostanie :D jesteście wspaniałe ❤️ ja odchudzam sie od 75 kg więc jest prawie dobrze ale wiem, że mnie łapie jp-jo a chciałabym czasami chociaż zjeść co lubię.... więc jak znowu zjadę do 60 kg będę wybierała np śniadanie.. chlebek z szyneczką z masełkiem 1 kromeczkę?... choćby 2 razy w tygodniu,żeby nie odpuszczać i pamiętac smak a lody w niedzielę? zobaczymy pierwsze postaram się pościc znowu,, kiedyś jakiś środek dla siebie znajdę :) pozdrawiam a może dzisiaj jakas lampka winka......... na rocznicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ KOBIAŁKI WYTRWAŁOŚCI ŻYCZE USMIECHU I USZY DO GÓRY miałam to napisać wczoraj ale moja skleroza sie odezwała mam pamięć jak ser szwajcarski:D ide sie posmażyć z rana bo potem sie nie da poleżeć buziam 👄do wieczorka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacpi
witajcie ! mam problem podobny do was, bo chce scudnąc mam 27 lat 164 cm wzrostu i 73 kilo jestem mężatką i mam synka (we wrzesniu skończy 2 lata) pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacpi
jeśli dzis macie rocznice to wszystkim wszystkiego naj:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie kacpi.. chyba wszystkie ucieszymy się że ktoś do nas dołączył? Prawda dziewczyny? Napisz nam coś więcej o sobie.. i oczywiście jaką diete chcesz stosować?? W pracy miałam dziś nawał i jestem wykończona .. mam wszystkiego dość.. uhh Ja powoli kończę pracę więc odwiedzę was w poniedziałak Pozdrawiam i życzę udanego cieplutkiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... milion spoznionych 👄 👄 👄... ale wczoraj z kompem bylo nie teges :) wczoraj trzymalam sie niesamowicie dzielnie... : śniadanie- płatki fitnes z mlekiem obiad:pierogi z jagodami (5 sztuk) w miedzy czasie moje herbatki... aha, no i danio waniliowe... i wszystko pieknie... ale ogladalam \'gotowe na wszystko\' z moim pieknym.. i mialam straszna ochote cos zjesc... ale tak sobie pochrupac.. a w ogole mialam tak masakryczna ochote na orzeszki ziemne w miodzie ze az sobie pojeczalam.. a ten moj glupek (najukochanszy na swiecie)... o 32 poszedl do sklepu i kupil mi te orzeszki... poczulam sie jak bym myla w ciazy i on by spelnial moje zachcianki :P:P:P a teraz jeszcze leci taka eklama lodowki, chyba\'BEKO\' albo jakos tak i tez mi sie to skojazylo.. i jak zaczelam palaszowac te orzeszki to ona akurat leciala (bo nie dalam rady ich nie zjesc :P) dzis robie mala imprezke u siebie.. rodzice wyjechali na wakacje(z czego sie bardzo ciesze i to bynajmniej nie z powodu tego ze jestem sama, ale dlatego ze uwazam ze zasluzyli.. a szczegulnie z tego powodu szczesliwa byla moja mama :) )no i sie zastanawiam czy uprzedzis sasiadow :P wiekszosc to bardoz dobrzy znajomi :P wiec afery nie bdize... ale mam nowych sasiadow pietro nizej... starsza pani (babcia) ojciec policjant.. sama nie wiem :P chcialam sie dzis poopalac na balkonie, ale jest tak niemilosierie goraco, ze nie daje rady... jak sobie zacznam myslec, ze mam wyjsc po zakupy to mi sie odehciewa :/ cos bym zjadla... ide cos sobie zrobic.. jak narazie zjadlam danio i kawalek arbuza (txn nadgryzlam, bo dziwnie smakowal :/ i go zostawilam) aha, ja osobiscie oczywiscie sie bardzo ciesze z nowej kolezanki pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koelżanki, byłam przekonana że będę miała dużo do czytania a ty prawie że nic.. nowy tydzień i znów do pracy.. dlaczego ten weekend tak szybko mija.. powinny być dwa dni pracy i pięć weekendu.. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Na dzień dobry witam nową koleżankę - mam nadzieję, że zadomowi się u nas na dłużej ?! :). Dziś mam kiepski humor, wiec króciutko - mam nadzieję, że wkrótce się poprawi i napiszę cos optymistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! .. a może dziś napiszę co wczoraj zjadłam.. Rano przed wyjściem do pracy: kubek herbatki zielonej z cytrynką, Śniadanie: twarożek farmerski z rzodkiewką i ogóreczkami małosolnymi + chleb WASA Przekąska: 2 jabłka Obiad: kalafior, ogórki małosolne i 2 ziemniaczki młode .. a po 20 zjadłam troszkę czereśni Uwielbiam owoce i warzywa.. i piłam dużo herbaty czerwonej Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa postanowiła się odchudzać.. bo stwierdziła że jeżeli mi się udało to może jej również się uda. Troszkę przytyła po urodzeniu córeczki i nie może tego zrzucić, chce stosować taką diete jak ja czyli 1000kcal.. chciała abym jej w tym pomogła tzn nauczyła tych zasad i w ogóle. ona sie boi że nie da rady i takie tam.. a ja się boję że ona tak liczy na mnie i jeżeli jej się nie uda to będzie miała do mnie pretensje że może coś jej źle radziła. Piszę tak ponieważ ona jest typem człowieka który zazdrości wszystkiego innym .. i mnie ciągle też wszystkiego zazdrościła i chciała być taka jak ja.. uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiałki:D właśnie wróciłam z plaży ale piknie woda ciepła jeszcze nie ma sinic --ale niestety to tylko kwestia czasu i sie pojawią i nici z moczenia:( aaaa witam Kacpi może na dłużej????? kobitki mołego dzionka do wieczorka ide pitrasić obiad buziam👄pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tylko na chwileczkę, u mnie upały straszliwe - mój maż wyjechał na 5 dni a ja powoli przygotowuje nas do wyjazdu (nie będzie mnie od soboty, minimum przez tydzień). Najgorsze jest to, że ciężko w ten upał pozałatwiać coś w mieście, Pysia tak szybko się męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) ja od 3 dni ni wychodzilam z domu... a dzis wstalam o 9 zeby sie zebrac,,, i mu nue wyszlo :/ :P straszne, wiem :) postamowilam uczyc si pisac bez patezenia na klawiature,,, (wlasnie to pisze,m chtba mi nirzle idzie , lrawda??_ no.. to na gorze bylo pisane bez patrzenia na klawiature... ha!!! chce sie tak nauczyc pisac, bo moze mi sie to zawsze przydac, mam program fdo naukui takiego pisania, ale jakos nie mam do niego cierpliwosci.. wiem ze jak bym systematycznie dzien po dniu sie tak uczyla, albo nawet starala sie tak pisac, to bym sie nauczyla, ale denerwuje mnie to , bo jk nie patrze, to nie zawsze trafiam a poza tym to wolniej mi o idzie, poza tym wiem ze mam zle uloxone rece, bo glownie uzywam lewej reki a z prawej tylko palca wskazujacego(jestrem leworeczna ) ... bosz, o ja za bzdury pisze :P ogolnie moje odcudzanie (a raczej kontrolowanie) wychodzi mi zaleznie od dnia calkiem dobrze, albo calkiem zle.. czyli podliczajac nie za dobrze :P a dzis ide do kina, wiec bez popckornu sie raczej nie oejdzie :P zastanawiam sie jeszcze na co pujdizemy... chcialam isc na skok przez plot, ale kolezanka mowila ze nie za ciekawy... chcialam zobaczyc rozpustnika i dead fish, ale nie wiem czy beda sie podobac mojemu Sloneczku, wiec chyba pujdizemy na \'komedie romantyczna\'.. ma to byc parodia komedii romantycznych, tak jak parodiowac mialy \"straszne filmy\' ... ogolnie nie przepadam za tego typu filmami, uwazam ze glupota do tego stopnia jest zalosna :/ ... ale moj piekny uwielbi glupawe kompedie (jak zreszta chyba wszyscy faceci... yhhhh) a moja kumpela mowila ze ona sikala ze smiechu.. tylko ze my nie zaqwsze sie smiejemy z tego samego :P no ale zobaczymy... napisze wam czy sie smialam, czy wyszlam z kina zniesmaczona.... buziaki w pysiaki :*:* 👄 cos nam nowa kolezanka sie nie odzywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki! Czytam tak co pisała agatka i chyba wam nie mówiłam ale byłam na tym \"rozpustniku\" jonny deep (chyba tak się pisze) jak najbardziej, ale sam film .. uhh wręcz żałuje że na nim byłam bo na prawdę nic specjalnego.. U mnie dziś w nocy przechodziła (chyba nie jedna) burza i na reszcie od kilku dni nawet pomimo tych grzmotów mogłam spać bo było troszkę mniej duszno.. A tak w ogóle to szykuje mi się w końcu wyjazd nad morze w ten weekend, tylko na jeden dzień ale zawsze coś.. ale słyszałam że pogoda właśnie ma się pogorszyć.. jak na złość.. uhh Pozdrawiam i życze miłego dnia, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak przelotem,żeby ktos nie pomyślał,że mnie nie ma :D jestem i tak różnie mi wychodzi z dietą a to zależy od humoru? :O niestety... powinnam czuc się wyśmienicie przecież pogoda wspaniała.... :):):) miłego opalania dla wszystkich dziewuszek 🌻 witam kogoś nowego kacpi{serce] jeśli tylko poczujesz się lepiej warto zadbać więcej o siebie a nawet pomęczyć się nieco...zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmienić stopkę :O :O :O :O mamusiu... waga stoi w miejscu ciągle 65kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film.... MASAKRYCZNIE GLUPI I OBRZYDLIWY... ja w ogol nie wiem co to mialo byc... siedzielismy oboje zniesmnaczeni przez caly film.. ja naprawde NIE WIEM z czego Ci ludzie sie smiali :/ okropne... za to teraz ja musze moje Slonce do kina na cos zabrac, zabiore go na kreskowke, najbezpieczniejsze :P buziaki 👄 u nie dzis juz nie tak goraco,ale za to bez slonca, jedna wielka chmura :/ ... znikam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiałki:) A gatka powodzenia w nauce pisania ja też próbowałam i co ...wyszło aże pisze dużo szybciej patrząc na klawiature ja używam 6-7 palców czasem 8 do pisania moja kumpela pisze nie patrząc na klawiature i mówiła że to sie można szybko nauczyć tylko że trzeba sie całkiem przestawić i pisać tylko bez patrzenia w literki ja ćwiczyłam ale mam chyba za mało cierpliwości no i napewno źle siedze bo opieram sie łokciami o stół...więc jak będzie normalny stół i krzesło to sobie dopiero poćwicze:) mi sie też marzy kono ale chce iść na przysięge..15lipca w kinach uwielbiam takie egzotyczne filmy---mój nie i jest problem ale powiedział że zrobi wyjątek --kolejny zresztą:D---moje dzieci były na --skok przez płot --i bardzo im sie podobało--- Misia będziesz nad morzem---gdzie? narazie u nas pogoda prima słonko w dzień burze w nocy co do wróżek --pogodowych---nie zawsze sie spełnia ich przepowiednia:Pmiej nadzieje na pogode ja też mam nadzieje i narazie jest dobrą matką dziś ide na działke choć wolałabym na plaże:(trzeba popielić i pozbierać troszke lonów:) Kejt 🌻dobrze że choć przelotem:Dwyląduj na troszke dłużej no i uszka do góry nie martwimy sie na to przyjdzie czas jak będą PROBLEMY te z dużej literki:) buziam 👄🌻 dla każdej miłego słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie takie \'egzotyczne \' filmy :) ale ostatnio stwierdzilam, ze zeby obejzec naprawde dobry film.. tp trzeba sie naszukac.. ja jestem czesto w kinie, bo jestesmy oboje z moim Pieknym fanatykami kina... czasem chodzimy na kreskowki, czasem na glupie komedie romantyczne a czasem na cos \'ambitnego\' .. w \' \' bo tak naprawde rzadko tak jest naprawde :/ ehhhh a odbiegajac troche od tematu, czytam teraz krolow przekletych, i rodzice mowili mi ze na 1 tvp leci serial na podstawie tych ksiazek.. no i w ostatnio niedziele ogladalam... ehhh.. to jest okropne , jak oni strasznie obcinaja rozne watki... i pozniej jak ktos to oglada, to sie nie polapie.. albo zle zrozumie cos.. takie jest moje zdanie. ja wiem ze oni nie sa w stanie w filmie zamiescic wszystkiego... ale np to ze ktos sie hajtnął to chyba mogli by pokazac... bo pozniej to dokonca nie wiadomo, czy dziecko jest slubne czy nie (ja wiem ze jest, bo juz ta czesc czytalam, ale moj Piekny nie wie i powiedzial ze to jest \'pochrzanione\' ) ehhh... ja to mam problemy :) teraz ide sie ogarniac, bo specjalnie wstalam wczesiej i w sumie to nic nie zrobilam :/ ogladalam sobie perfumy na necie.. marza mi sie takie jedne.. a nawet dwa :P ale kasy nie ma :( bede prawdopodobnie pozniej, buziakam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dzis na sniadanie wypilsm dwie herbaty :P mam nadzieje ze nie zepsuje dzisiejszego dnia.. ale wieczor spedzam z Pieknym... to watpie w to... :P poszla bym sobie gdzies potanczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w sobote raniutko wyjeżdzam na wakacje, więc z góry \"melduję\", że nie będzie mnie minimum 10 dni. Jutro mam dużo spraw do załatwienia, wię prawdopodnie nie wejdę na kafeterię, dlatego już dziś się żegnam. Mam nadzieję, że pogoda i towarzystwo (jedziemy ze znajomymi, 3 rodziny z dziećmi) dopisze - no i, że nie wpadnę w nałóg gofrowo - gyrosowy (tam jest przepyszne jedzenie). Dziś wraca mój mąż, nie było go 5 dni więc muszę poprać i przygotować do podróży także jego rzeczy, no i oczywiście muszę go pocieszyć, bo nie udało mu się ważne przedwsięzięcie - jest bardzo ambitny. Całuję i ściskam mocno, życzę wakacyjnego nastroju i uśmiechu na każdy dzien. DO ...PRZECZYTANIA :) Paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×