Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Lol! Zaglądam tu po ponad roku! ;) Nadal się odchudzacie! ;) Buahahahah :D w tym tempie spędzicie na tym całe życie! Ale nie!!!! Jak pisałam, że zmiana nawyków żywieniowych się Wam przyda, to mnie zlinczowałyście! Proponuję jeść pudełka ciastek, jak pisała czarownica agata \" raz na jakiś czas przed tv\" nadal! Bo przecież nie wolno sobie niczego odmawiać! MASAKRA! Ręce opadają! Sposób na życie: dieta ;) Osobiście wolę się ograniczać, a nie jeść żarcie pudełkami! Pudełko, to nnie jest porcja, to kilka porcji! A poza tym co to za fun, najpierw się najeść a potem dwa dni głodzić, zdrowo :) Buahahaha! Ja tam wolę codziennie mały kawałek gorzkiej czekolady zjeść, a nie wciągnąć naraz całą tabliczkę! Rozsądek i umiar to jest droga do sukcesu. Powodzenia! Idę zjeść sałatkę, uwaga, bo to straszne: bez MAJONEZU! :D I też jest mega pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moge Wam troszke poprzeszkadzac??:) Od jakiegos czasu próbuje schudnac,ale tak troszke bezskutecznie:P Moze gdy zaczne zdawac z tego relacje pojdzie mi troche lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek335
Część pewnie was zdziwie że facet tu się wypowie ale też się odchudzam 03.04.2013 walczyłem 114 dziś 28.04.2013 ważne 106 cwicze na orbitekt i pie dużo wody trzymajcie wkciuki mój cel to 65 kg. Ciekawe czy dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje. Od 2 miesięcy jestem na foreverslim, ale oczywiście łączę tabletki z fitnessem, a moja dieta zrobiła się bardzo rozsądna. Jak na razie sama jestem pod wrażeniem efektów, które uzyskuję. Udało wam się pod tabletkach utrzymać to co straciłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×