Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gośka

za 2 godz egzamin...

Polecane posty

tak jak w temacie... mam za 2 godz (dokładnie o 8 rano) egzamin z historii kultury, jestem mówiąc delikatnie zielona... i sie boje... :( ale idę, nie wiem po co, chyba po to aby sie osmieszyc.. lub aby mój słynny juz fart sie znowu pojawił... kiedys zdawałam przez całe wakacje egz. z hist sztuki (p. prof. ciagle przekładała) po czym w pażdzierniku dowiedziaąłm sie ze w momencie gdy przystepowałam do terminu \'0\' (czyli poczatek czerwca) umiałam wg niej na 4, a ja osobizcie czułam, że wiedze mam żadną... prosze napiszcie , że bedzie dobrze, ze mi sie i tym razem fartnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty tak na kazdym topiku z tymi drazami co???? no bo ja nie wiem rózni ludzie różne dziwactwa mają ale draze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć słyszałam, że podobno orzechy sie powinno jeść przed egzaminem... o drażach nie słyszałam.. nawet nie moge spróbowac czy działa bo sie akurat te draze kokosowe skończyły... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy spicie...? no prosze was... juz późno... godzina szósta zero pięć.... czy ktoś mi napisze odnośnie tego co zrobić aby zdac ten egz bez wiedzy... zn. jak zdac, zaznacze że jest ustny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam egzamin, tez ustny :(:O ale niestety nie znam recepty jak zdać...:O no oprocz nauki to innej metody jakos nie kojarze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. ta nauka to jest podstawa, tylko, że w momencie doła psychicznego o owej jakos sie zapomina,... W zeszły poniedziałek był 1szy termin z tej kultury, pojechałam na uczelnie po czym doszłam do wniosku, że mam jeszcze duzo czasu i nie podchodze, ze przeciez jest drugi termin, tyle ze nie przewidziałm, że na ten drugi termin tez nie bede miała sie siły uczyc... poza tym to jest dla mnie bez sensu, takie zakówanie na pamiec... bo inaczej sie tego nie da nauczyc... zwykła kur*** pamieciówka... a z czego Ty masz egz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Malibyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp mi wariuje z samego rana :o Proponuje uśmiech jak tylko wejdziesz do sali, a potem ewentualnie negocjowanie pytań np \"poprosze o inny zestaw\" itp. Czasami sie da tak zagadać i jest większa szansa, że trafisz na to co w miare umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra metoda.. trzeba wypróbowac... przypomina mi sie tekst mojej kolezanki z zeszłego poniedziałku.... co prawda nieadekwatny do końca do proszenia o inny zestaw, ale kwiatek ładny... facet jej zadał kilka pytań coś tam wydukała, po czym kadzie przed nią ksiązkę o katedrach, światyniach etc: - to prosze mi teraz coś powiedziec z tej ksiązki na temat katerdy w średniowieczu - aha, znaczy ja mam to teraz w tej ksiazce znaleźć tak? - NIE! miała pani to przeczytac z tej ksiazki na egzamin... ja odnosnie katerdy w sredniowieczu cos tam wiem, dzwoni tylko nie wieadomo gdzie... z reszta nie tylko odnośnie katerd... ehhh... czemu sie kurcze nie przyłozyłam... przynajmniej jakby dzwoniło to wiedziałbym gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala moc w NIM...
ja nie lubie ustnych :/ sciagnac nie ma zadnych szans niestety...:( ale tak jak tu pisali- mozesz podejsc tak ,ze mozesz powioedziec:poprosze o inny zestaw pytan , powidz ze sie np uxczylas wszystkiego , oprocz tego jednego pytaniai pech trafil ze ty je dostalas... ze on wie, jakas jestes pilna studentka i ze nie pozwolilabys sobie na jakies olewanie..... cos takiego... powodzenia!!! aha..jesli jestes wierzACA-pomodl sie do swojego aniola stroza... nie uwierzysz ale ja sie pomodlilam , chcialam jedno pytanie sposrod 150 wylosowac..... i jak myslisz - udalo sie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze Coś nad nami jest... i ostatnio zauwazyłam, że jakoś sporo rozmów z tym NIm przeprowadzam... ciezki okres... ale wiadomo; jak trwoga to do Boga... przed maturą byłam dzień w dzień w kościele i jakoś udało mi sie zdac. Czuje ze i teraz moze mi pomóc. tyle ze ten paraliz... jest troche niewygodny.. jest 7rano powinnam sie isc myc a zastanawiam sie czy przypadkiem znowu nie zrobic sobie wolnego... NIE!!!! NIE mOGE... zamykam interesik i sie biore w garsc! wieczorkiem napisze wam jak mi poszło dzieki za wszystkie słowa podnoszace na duchu!!! buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala moc w NIM...
powiem ci, ze ogarnal mnie przedziwny spokoj wtedy.... i dostalam jakby rentgenu w oczach-tzn widzialam co jest napisane na kartce z tej drugiej strony, bo na m oje szczescie widzialam tusz ktory jest p o tej drugiej stronie i tym samym przeczytALAM w sekunde:P i...wylosowalam to pytanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze podkreslaj, jak bardzo sie denerwujesz i że z tych nerwów masz zaniki pamieci :P Co do katedr w średniowieczu, to pamiętam że były budowane na planie krzyża, w 2 stylach - gotyckim i romańskim i stanowiły centra kultury, bo Kościół był wtedy dominujący. Przykłady: Wawel, katedra we Gnieźnie itp. No nie wiem jak tu jeszcze Ci pomóc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam sie odezwac wieczorem, ale trzeba było oblac, a potem zakuwałam do nastepnego, zn. udawałm ze sie ucze... ale po koleii: kultura zaliczona na 3 (prawdop. za wygląd bo p.dr ciagle kazał mi sie prostowac), działania twórcze na 4, estetyka na 3, we wt mam juz chyba w koncu ostatni egzamin, jakos dziwnie dowiaduje sie o tych terminach trzy dni przed... Ale podobno ten wt, to formalnośc, ze wszyscy zaliczają, no nie wiem... zobaczymy... dzieki wam kochane kobietki za wszystko...!!! całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×