Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red rose

Dieta podkręcająca przemianę materii

Polecane posty

Red Rose od środy stosuję tą diete i już straciłam 2 kg.Do tego oczywiście ćwiczę 1,5 h. Zobaczę jakie efekty beda w tydzień,jesli beda to bede ja kontynuować bo jest całkiem fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, fajnie, że dołączyłaś:) nie chciało mi się nic pisać, skoro nikt nie miał zamiaru chudnąć ze mną:P Nie sądzisz, że 2 kg. to już są efekty?:D bo mi się wydaje, że to chyba nieźle, co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jest ok:) Zobaczymy pozniej. I tak stosuję diete 1000 kalorii wiec daję rade:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Migotki
nie uwazasz, ze przy Twoim wzroscie waga 56 to bedzie poprostu niedowaga? ja jestem o 1cm wyzsza od Ciebie a jak wazylam 59 kilo to wygladalam jak szkieletor a co dopiero 56. Mam teraz dokladnie tyle kiloskow ile Ty i daze do wagi 60 :) Juz raz stosowalam ta diete podana przez red rose ale wytrwalam tylko tydzien. Ja poprostu kiedy wiem, ze mam jakies ograniczenia w jedzeniu to popadam w histerie a kiedy wiem, ze moge zjesc wszystko to jem o wiele mniej. Staram sie ograniczac weglowodany i nie laczyc bialek z weglowodanami do tego cwicze 2 razy dziennie po 15 minut :) wiem, ze to malo ale mam malutkie dziecko wiec dla mnie to i tak wyczyn :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do migotki Ja na razie spróbuje tydzien n atej diecie.Tez nie cierpie ograniczen bo to zniecheca do odchudzania. Jesli chodzi o wage docelowa to zobacze w jakiej bede sie dobrze czuc, moze to byc 56 a moze 60. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Rose ile masz wzrostu i ile wazysz?Jaki jest Twoj cel? Cwiczysz w czasie diety? Ja jestem na 3 dniu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do migotki---> ja też jestem mamą maleństwa i ćwiczę regularnie dziewczyny, we mnie również tkwi taka przekora... jestem na diecie-myślę tylko o jedzeniu, zapominam o ograniczeniach - chudnę tym razem jednak mam naprawdę problem... moja waga oscyluje wokół 80 kg po ciąży przy 175 cm wzrostu wazyłam zawsze 65-68kg i było calkiem ok teraz...horror 60 kg? marzenie! jestem teraz na kopenhaskiej i po 4 dniach 3 kg mniej dobry początek potem przechodzę na waszą dietkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, obie chcemy schudnąć praktycznie tyle samo! tylko, że ja zaczynam z wagi 67kg, a docelowa to 53kg. Wzrost: 170cm. A w ogóle to te liczniki wagi do wzrostu są niewymierne, bo każdy ma inną budowę i można postawić obok siebie 2 dziewczyny o tym samym wzroście i wadze i jedna będzie wyglądać dobrze, a druga grubo. Ja przynajmniej wiem na 100%, że 53kg. to moja idealna waga. Do ćwiczeń się zbieram, nie mam zamiaru schudnąć i mieć zwisy, bo kiedyś już się tak doprowadziłam i teraz wiem, że ćwiczenia są bardzo ważne. Problem w tym, że kondycję mam słabiutką, ale może powoli i jakoś wyjdę na prostą. Migotka, a co Ty ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red rose ja ćwicze na rowerku stacjonarnym 1h -na stepperze 30 min i do tego bieg 30 min a na koniec hantle 1,5 kg każda Na poczatek możesz wykonywać lzejsze cwiczenia,kiedyś dawałam tu linki,teraz nie wszystkie mozna sciagnac,podam te ktore sa aktualne.Trwaja 8 min kazde.Ja wkrotce znowu zaczne je wykonywac bo sa dosyć łatwe i fajne.Mam jeszcze skakanke ale na razie to co robie mi wystarcza. Kiedys probowalam 6 weidera na miesnie brzucha ale byly za ciezkie i mi sie odechcialo. Cwiczenia musza byc przyjemne.Taniec tez wyszczupla,mozna cwiczyc i tanczyc do muzyki w pokoju. To te linki do ćwiczeń: Brzuch: www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 Nogi: www.wyslijto.pl/?file_id=37879664225071463719 Posladki: www.wyslijto.pl/?file_id=17684591073641557387 był jeszcze stretch i rece ale znikneły linki. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red rose ta dieta jest jednak niezbyt zdrowa i wracam do 1000 kalorii. Duzo ćwiczę i nie mogę mieć takiej diety,nie chce tracic miesni, a tłuszcz.B ęde jadła bardziej racjonalnie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, dzięki za ćwiczenia, ściągam sobie na nogi, bo resztę miałam już wcześniej pościąganą. Czemu uważasz, że dieta jest niezbyt zdrowa?? Ale fakt, że dużo ćwiczysz i nawet wyrzekając się jedynie słodyczy i jedząc normalnie, spokojnie byś chudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tej diecie pewnie bym straciła ale duzo wody.Spalały by mi sie mięsnie a tłuszcz wcale wiec sobie daruje. Te cwiczenia na nogi sa fajne i łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaa
Schudłam na tej diecie 5 kg w dwa tygodnie :) i zamierzam chudnąć dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buśka
Jak dla mnie to jakaś drastyczna ta dieta...same warzywa i owoce przez cały dzień?... A czy ktoś schudł na tej diecie?skad wiadomo,że nie zwalnia ona przemiany materii?Ja tylko pytam,nie neguję tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaaa
No przecież piszę, że ja schudłam :) A warzywa i owoce przez cały dzień są tylko 2 razy w tygodniu, więc to nie jest takie poświęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cath
A ja dziś wskoczyłam na dietkę - zaczęłam dzień od porządnej michy kapusty pekińskiej z papryką i ogórkiem kiszonym, podlanej łyżką oleju rzepakowego. Uważam że to może być bardzo przyzwoita dieta - nie jest monotematyczna i pozwala jeść cały tydzień nieomalże wszystko - oczywiście w odpowiednium dniu i proporcjach :) W zwiazku z czym mam nadzieje że odpadna tak " uwielbiane" przez wszystkie z nas problemy z zaparciami :) Swego czasu byłam na diecie South Beach i bardzo ją chwalę. Zamierzam po skończeniu tych trzech tygodni wskoczyć na SB znowu - a właściwie to odżywiąc sie zdrowo zgodnie z jej zasadami. A na razie pokarmie sie wg zasad wypisanych przez Red Rose :) Mam nadzieje że topic nie topic nie umarł śmiercią naturalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finesscosmetics
chciałabym Wam polecić rewelacyjny fan page cudownego sklepu na którym można kupić zaje.biste kosmetyki w szalenie niskich cenach!!!!!!!!!!!! podkłady, maseczki, szampony, tusze, kosmetyki TOTALNY SZAŁ♥ dziele się tą stronką z Wami bo im więcej fanów tym więcej atrakcyjnych konkursików w których wygrywa się realne nagrody i są one często♥ polecam wam serdecznie♥ obecnie trwa konkursik do wygrania 3 zestawy perfum madonny♥ https://www.facebook.com/pages/Finess-Cosmeti cs/399265573453682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×