Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość białowkoło

ginekolog-podryw

Polecane posty

Gość białowkoło
apropos kichy to właśnie ten zdecydowany ruch nadejszedł gdy pan ginekolog wcisnął mi w kiszkę stolcową swojego cienkiego jak sznurówka pytonka i dołożył jeszcze wziernik z nierdzewnej stali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
strzelam z dzyndzla niczym Billy Kid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
ten kto się podszywa, to musi być niezły p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
nie chcialabym aby moja druga polowka byla ginekologiem:o, ewentualnie moglaby byc dentysta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona ginekologa
a dlaczego nie chciałabyś, żeby Twój mąż był ginekologiem ? zawód jak każdy inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
do białowkoło jesteś jeszcze? napisz coś więcej o zachowaniu twojego gina. Mój zdaje się ma podobny sposób bycia - dotykanie itp plus dziwne komentarze - na początku się tak nie zachowywał. Facet jest przystojny i chyba wykorzystuje swoją "przewagę" w ten dziwny sposób. Co do podrywania - nie dawaj się wciągnąć w te jego gierki - napisałabym więcej, ale może priv, bo tutaj pełno małolatów szukających wrażeń z językami do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolat z jęzorem do gleby
napisz! napisz więcej! już mi stoi jak nie spuszcze z kija to będe miał złe samopoczucie przez cały dzień! plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
no dobra opowiem zawsze jak siadałam na fotelu i rozchylałam nogi to lekarz penetrował moją pochwę palcami w gumowych rękawiczkach. nie byłoby w tym nic dziwnego ale on penetrował również moją odbytnicę pomrukując przy tym i śliniąc się jak dziki drapieżny kot. czasem zapuszczał też swój zwinny i długi język w moją czeluść delikatnie liżąc szyjkę macicy. to chyba nie jest normalne zachowanie lekarza. nie to żebym narzekała ale wydaje mi się to dziwne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolat z jęzorem do gleby
WOOOOOOOOW!!!! strzeliłem potężnym ładunkiem który stłukł podwójną szybę w moim pokoiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie napiszcie coś więcej ja też jestem ciekawa słyszałam o gapieniu się na rozbierające lub ubierające pacjentki, głaskaniu, żarcikach i komplementach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
moj gin niedawno wsunął mi cały wziernik w moje kakaowe oko i poruszając nim rytmicznie jęczał i sapał powtarzając w kółko ze zaraz sie spuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayse
stwierdzam, ze Polacy maja ogromne poczucie humoru:) usmialam sie czytajac ten topic, dobrze ze ma tylko 2 strony ( jak na razie) gratulacje dla podszywaczy..........to mialbyc topic z powaznym pytaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2.
THX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayse
co każdy piątek śpiewam sopranem w kole gospodyń wiejskich w Pałowicach Małych dorabiając tym samym do mojej skromnej pensji woźnej w szkole specjalnej nr 2 w tejże miejscowości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoktowie
dziewczyna zadała pytanie a wy jaja sobie robicie. mój gin tez mówi komplementy, dotyka, gabi się jak się ubieram itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
no właśnie zapomiałam dodać że patrzy na mnie jak się ubieram, czasami zagaduje na zupełnie inne tematy nie zwiazane z wizytą, czasami odnoszę wrażenie jakby chciał poprostu pogadać o mnie, dowiedzieć się czegos więcej na mój tamat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja mam taki sam problem
a dzwonią do Was? pytają co słychać? pytają o prywatne sprawy? jak się do Was zwracają : po imieniu czy przez Pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
zwraca się po imieniu, nie dzwoni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
białowkoło - jakbym czytała o swoim ginie :D A może oni po prostu mają taki styl bycia, który jest dość hmm kontrowersyjny? Mój gin również się na mnie patrzy jak się ubieram - stoi sobie zamiast iść do biurka, czy gdzieś i ma najwięcej do powiedzenia kiedy zakładam bieliznę. Ze mnie mało jest w stanie wyciągnąć, prawie nic jeżeli chodzi o prywatne sprawy. Nie dzwoni do mnie (jeszcze tego by brakowało) Z resztą on jest bohaterem tylko w gabinecie sam na sam. Zwraca się do mnie na Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
może mówimy o tym samym ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja mam taki sam problem
ja nie traktuję tego poważnie - mój ginekolog jest fajnym, przystojnym facetem, też żonatym i jest niewiele starszy ode mnie - zwraca się do mnie po imieniu albo używa pieszczotliwych określeń typu słonko, maleństwo dzwoni do mnie, próbuje zagadywać, pyta o prywatne sprawy i takie tam no i też się przygląda jak się rozbieram nie wydaje mi się, żeby to było coś wyjątkowego - taki widocznie ma sposób bycia:P zawsze to lepiej niż usłyszeć : niech pacjentka się posunie niżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
myślisz, że świat jest taki mały? Z jakiego regionu Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
Mój gin jest 2razy starszy ode mnie Ale jest b. przystojnyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja mam taki sam problem
a wy ile macie lat dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloddy
dwadzieścia pare :P bliżej 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja mam taki sam problem
ja też prawie 30:) a mój gin jest w kwiecie wieku:D i jest taki przystojny... i pewnie nie tylko ja tak myślę :P a on wali takie same teksty do wszystkich pacjentek przed 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
mój ma 40 i jest "okrutnie" przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i ja ma taki sam problem
a skąd jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białowkoło
mazowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i ja ma taki sam problem
ufff :D i co dalej masz zamiar go poderwać? czy poczekasz na inicjatywę z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×