Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hard Charger

TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA!!

Polecane posty

Gdy będąc sobie młodym skrajnym hedonistą nagle dowiadujesz się że zostaniesz ojcem! Co ja teraz zrobię, myślałem że mam jeszcze całe życie na ułożenie sobie życia aż tu nagle wielki wstrząs i qrwa co teraz? Miał też ktoś taką jazdę jak ja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykle
taki "hard" zostaje cieplusim papciem i na nic tu rady...... zobaczysz dzieciątko , to je pokochasz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... i do tego jeszcze mam zaledwie 20 lat, świeżo po ogólniaku jestem i nie mam żadnej pracy i wogóle ciężką trochę sytuację bo dostaje niewielką rentę po zmarłej matce, gdyż uczę się nadal a moja dziewczyna z powodu przejścia na urlop dziekański również nie otrzymuje już żadnych pieniędzy gdy dojdzie mały tonie wiem z czego wyżyjemy. A tu jeszcze popłaty za mieszkanie i wogóle to jest taki szok i wielka lipa jak narazie że naprawdę masakra...!!! :( A ztakimi perpektywami (przynajmniej w chwili obecnej nie da się być spokojnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty myslales
ze jak chuja jej wsadzisz w dupe to nie bedzie dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy to co ma powiedziec przyszla mama? Ona dodatkowo ryzykuje zdrowiem, zyciem, .. Niektore kobiety musza tez zrezygnowac ze szkoly czy pracy..Nie bądź takim egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... i do tego jeszcze mam zaledwie 20 lat, świeżo po ogólniaku jestem i nie mam żadnej pracy i wogóle ciężką trochę sytuację bo dostaje niewielką rentę po zmarłej matce, gdyż uczę się nadal a moja dziewczyna z powodu przejścia na urlop dziekański również nie otrzymuje już żadnych pieniędzy gdy dojdzie mały tonie wiem z czego wyżyjemy. A tu jeszcze popłaty za mieszkanie i wogóle to jest taki szok i wielka lipa jak narazie że naprawdę masakra...!!! :( A z takimi perpektywami jak w chwili obecnej nie da się nawet będąc twardzielem być spokojnym... Dzięki za zainteresowanie i słowa otuchy. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Życie jest nie sprawiedliwe, ja chce byc w ciązy mam na to warunki i od pół roku nic, ciągle nadchodzi @. Lecz uwierz niechciane dzieci są najukochańsze a życie samo sie Wam ułoży zobaczysz trzeba myśleć pozytywnie a to że Twoja dziewczyna jest w ciązy to cud popatrz na "tematy" ile tu kobiet chce zajść w ciaże a tu nic. Dlatego poczujcie się wyróżnieni. Lepiej jak ktoś sie urodzi niż jak ktoś umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady
nie martw się stary...becikowe wystarczy wam na pierwszy miesiąc...jak się spręzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu moim skromnym zdaniem nazywać osobę martwiącą się właśnie o matkę i moje dziecko i szukającą porady oraz dzielącą się swoimi odczuciami z innymi egoistą!! Wielkie sorry ale to tylko może świadczyć o tej osobie która to napisała:( Kurde ostatnia wiadomość przez omyłkę pojawiła się dwa razy:P A \"co ty myślałeś\" ciekawe o czym ty myślałeś na lekcjach biologii, że nie wiesz że od wsadzenia w dupę to akurat dzieci nie ma...:P Sabcial, muszę Ci powiedzieć że przenigdy nie oddał bym do adopcji ani nie usunął dziecka, kóre wiem że jest moje i oddam mu całe swoje życie! Wiem że nie będzie łatwo ale jakoś napewno się ułoży:) Dzięki wam wszystkim, chciałbym by mój topik istaniał ku pokrzepieniu serc takim samym facetom jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczkaaa
ale czego kurwa ty sie spodziewales jak wsadzales swojego brudnego chuja do jej pizdy ? do kogo ty masz pretensje. wez spierdalaj i nie zakladaj takich bezsensownych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Cieszę się, że tak myślisz i zobaczysz z czasem wszystko się ułoży wierze, ze Wam się uda, dlatego i pomimo wszystko. Myślę, że czas leczy rany, minie jeszcze trochę czasu zanim pogodzicie się z tą myslą, myslę że Twoja dziewczyna szybciej a Ty moze później albo odwrotnie. Goraco jednak wierze, że to co Was łączy Was nie rozdzieli nie pozwólcie na to!!!!!!!!!?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJKU CO ZA PRYMITYWY
SIEDZĄ NA TY FORUM, JAK MOZNA TAKIE RZECZY WYPISYEAĆ!!!! FUJ!! CHŁOPAK MA NAPRAWDE POWAŻNY KŁOPOT, A PRZY TYM WYKAZUJE SIĘ DUŻĄ WRAŻLIWOŚCIĄ NIE CHCE USUNIĘCIA CIĄŻY WIE ŻE TERAZ MUSI BYĆ DOROSŁY ECH LUDZIE TROSZKĘ ZROZUMIENIA DLA TRUDNEJ SYTUACJI!!!!!!! KAZDY MA PRAWO ZAŁOŻYC TOPIK!!!!!!! HARD CHARGER GŁOWA DO GÓRY NAPEWNO SIE WSZYSTKO UŁOŻY NAPEWNO MACIE JAKIES RODZINY KTOŚ WAM POMOŻE ZOBACZYSZ:)) TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I TWOJĄ DZIEWCZYNĘ:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilam ze sie nie ulozy:) juz niejedna para miala podobny problem i sie udalo, rodzina na pewno pomoze i nie bedzie tak źle jak sie moze na poczatku wydawac:) Nie spodobal mi sie tylko ten wyraz hedonista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lileczka
Hard Charger-teraz biadolenie ze masz 20 lat itd. nic ci nie pomoze Chlopie wez sie w garsc i zacznij szukac roboty Becikowe na poczotek -poczatek wystarczy ale to gora 1,5mies Wiesz kiedys mama mi powiedziala- jestes na tyle dorosla do seksu wiec musisz byc na tyle dorosla by wychowac dziecko- Pewnie ze nie bedzie latwo ale dziecko bedzie roslo i cieszylo nawet bardzo zapracowane oko zobaczysz-grunt nie poddac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudem tookreślę takie dopiski dla checy jakie robisz ty myszeczkaaa Droga Daffodile mam prawo do swojego tematu i napewno niestworzyłem go z myślą o Tobie więc nie musisz więcej pisać jeśli niepodoba Ci się to że piszę coś od siebie.. Ja jestem przekonany że nie ma nic strasznego w tym że trzeba będzie się trochę wysilić i pomyśleć nad uleczeniem sytuacji finansowej... ale założyłem topik w troszkę ciekawy sposób by tym zachęcić różnych ludzi by tu zajrzeli i może akurat by się czegoś ciekawego od kogoś do wiedzieć.. Myślę że to się udało..:P Wreszcie ktoś normalny tu zajrzał dzięki "jejku.." , wiem ,że nie jestem jedyny z takim problemem i to skłoniło mnie by podzielić się moimi myślami z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Autora Topiku-oczywiscie ze masz prawo pisac od siebie, ale chyba liczyles sie z tym, ze ludzie odpowiadajacy na Twoj topik tez bea pisac to co myslą, nie zawsze przychylnie. To normalne, przeciez ludzie sa rozni..nie widze powodu, zeby od razu czuc sie dotkniętym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ja się przecież nieobraziłem ani nie jestem zły, tylko również odpowiedziałem to co myślę kotku:) Ale z drugiej strony piszesz że niepodobało Ci się określenie hedonista (a tak to widziałem, taki byłem) to się potem nie dziw z powodu takiej odpowiedzi.. Jak najbardziej jestem wdzięczny za zainteresowanie. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara drezyna
stare powiedzieni: nie myslałes jak robiłeś to myśl jak teraz zrobić. Mój brat tez tak miał teraz jest oddanym tatusiem, wyciera pupcie i karmi. Robote znalazł jakąkolwek i tak ciągną, ale sie kochają. Schudł dużo i dużo pracuje, ale dobrze mu tak bo też był egoistą i wygodnickim. Dasz rade. Moja kumpela na dziekance dostawała rente przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra czas nanieść parę zmian bo trochę w złą stronę poszła dyskusja ..., nie oto chodziło by topik stał się kącikiem gdzie każdy niewyżyty sadysta ma okazję napisać co myśli o bojących się o przyszłość ojcach:P Martwi mnie np. czy możliwe jest odziedziczenie przez dziecko ADHD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial! Jak narazie tylko ty widzę że rozumiesz cel w jakim stworzyłem topik i to, że do nikogo nie mam żadnych pretensji! Tylko chcę poprostu pogadać z innymi przyokazji pisząc jakie na ten temat mam zdanie. A takie spekulacje co mogłem zrobić wcześniej czy też hasełka to sam jestem w stanie wymyślić sobie lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też buntownik
A ja Cię rozumiem, sam byłem w podobnej sytuacji. To czasem trudno przychodzi ale z czasem przyjdzie napewno. Ja mam już 6 letnią córunię i jesteśmy szczęśliwi z moją żoną.Wieżę że wam się ułoży. O ADHD nie słyszałem... Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestescie alkoholikami
ze sie boisz o ADHD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego wzięła dziekankę? U mnie na roku są trzy dziewczyny, które urodziły na I roku, na zajęcia chodziły cały czas. Gdy urodziły, to nie było ich chyba dwa tygodnie. Dziewczyny sobie jakoś radzą. Na okienkach jeździły karmić, a teraz są już na II roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a jestescie alkoholikami\" - Nie jesteśmy alkoholikami, ja od urodzenia cierpię na to schorzenie:( Mam nadzieję że mój synek nie odziedziczy tego pomnie! Trombocyt- Niestety szkoła, do której uczęszcza moja dziewczyna wymaga zaliczeń z zajęć praktycznych, na które niestety nie może uczęszczać z powodu ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to moje forum istnieje zaledwie 24 godziny a ile już ludzi go odwiedziło, przykuwa uwagę i tyle! :) Mam pytanie do osób które przypadkiem tu są czy znacie fajne męskie imiona (stronki jakieś) ? To dla mnie bardzo trudna decyzja, nie potrafię się na nic zdecydować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Trzymaj się nie słuchaj nie zyczliwych i złośliwych. Mam nadzieję, ze Wasze dziecko odziedziczy tylko same dobre geny, musisz w to wierzyć. Potem dużo zależy od wychowania. Nie myśl aż w tak daleką przyszłość, narazie najwazniejsze jest Wasze uczucie do siebie i dbanie o dziecko /dobre odżywianie mamusi/. Jeszcze raz pisze to WIELKI CUD taki maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lileczka
http://www.urwis.pl/m-news+article+storyid-8.html z tego co tam pisze to jezeli urodzi wam sie syn to raczej odziedziczy adhd pocieszajace jest to ze bedziecie wiedziec ze nie jest dzieckiem nadwyraz nieusluchanym tylko cierpi na nadpobudliwosc Ale i tak wydaje mi sie ze wazniejsze jest to zebu urodzil sie zdrowy a o reszte bedzie czas sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora topiku.. przede wszytskim gratuluje ...glowa do gory :) tak na marginesie ja nie chce miec dzieci i nie wyobrazam sobie przypadkowego zajscia w ciaze, jak sie nie chce to powinno sie umiec o to zadbac...jak sie nie umie to skutki sa, takze trzeba bylo myslec za wczasu tak czy inaczej fakt sie dokonal i musisz temu podolac..jak bedzie Ci ciezko to oferuje darmowe porady psychologiczne :) i tak mysle ze jak pierwszy raz zobaczysz dzidziusia to przejdzie Ci mysl ze go nie chciales :) co do ADHD...tak rzeczywiscie to moze byc dziedziczne i najczesciej jest w inii meskiej (zdecydowanie wiecej chlopcow to ma, dziewczyny sa tylko osicielkami-nie uaktywnie sie u nich zesopl) ADHD jest zdeterminowana genatycznie cecha danego czlowieka. Jezeli masz podejrzenie, ze Twoje dziecko moze to po Tobie odziedziczyc, to bedziesz musial je uwaznie obserwowac...nie jak bedzie mialo pare miesiecy, ale np od 3 roku zycia. wyklad na temat ADHD jak chcesz to moge Ci zarzucic na maila :) pozdrawiam goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×