Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche_smutna

Mały biust też się robi obwisły....

Polecane posty

Gość troche_smutna

Hej! To nie prawda, że po urodzeniu dziecka duży biust zrobi się obwisły a mały biust po urodzeniu zostanie jędrny... Ja mam mały, urodziłam dziecko i niestety, zrobił się obwisły i mało jędrny... Jestem załamana... Wolałabym mieć wczesniej duży,cieszyć się nim,a teraz wiekszy i obwisły, niż malutki i obwisły... Zrobiły się takie dwa flaczki... :( czuje się nieatrakcyjna... Boje się myśleć co będzie w lecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam ten sam problem
po urodzeniu dziecka i zakonczeniu karmienia piersi staracily swoj dawny wyglad, ale systematyczne zabiegi w postaci masazy i cwiczen (ktore sama mozesz robic)sprawia ze twoje piersi odzyskaja dawny wyglad:) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _biuścik
A co to za masaz? Mozesz napisac jak go wykonywalaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _biuścik
Chodzi wam omasaz o ktorym pisze kasia? A po jakim czasie zauwazylescie efekty i ila razy dziennie to robilyscie, i czy robilyscie to lekko dotykajac piersi czy mocniej tak jakby przyciskajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuupupupuppupupuupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masuj codziennie swoje piersi.. np po kapieli.. balsamuj je i masuj.. po kilku dniach gdy bedziesz czula ze cie pobolewqaja tzn ze efekty sa blisko.. tylko trzeba masowac baardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkpp
najgorszy biust jest zaraz po zaprzestaniu karmienia..potem, jezeli stosujesz masaze, troche cwiczysz i jakies kremy ujedrniajace stosujesz jest lepiej.. moj w drugiej fazie cyklu robil sie juz nawet ladny..potem znow zaszlam w ciaze wiec mi sie powiekszyl ui znow jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam od zawsze malutki biust (nie licząc ciąż, kiedy się powiększał). Na szczęście jest jędrny - nie wiem jakim cudem.Proszę dziewczyny napiszcie, jeśli miałyście doświadczenie w tej kwestii, czy takie masaże pomogą w jego powiększeniu? Czy genetycznie uwarunkowane małe piersi troszkę podrosną po takich masażach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×