Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przestraszona

brak owulacji

Polecane posty

Gość przestraszona

Witam wszystkich dowiedziałam się od mojej pani ginekolog,że nie w każdym miesiącu mam owulację.Był to dla mnie szok.Swoją diagnozę oparła na USG dopochwowym jajników.Było robione w 19 dniu cyklu i były na jajnikach pęcherzyki,jeden 16 mm...Jej zdaniem nie zaszła wtedy owulacja...Oznacza to jej zdaniem,że w zajściu w ciążę potrzebne mi będą tabletki hormonalne,które będą blokować przysadkę mózgową i wymuszać na jajnikach odpowiednią pracę. Jednak dopóki nie zamierzam mieć dziecka jej zdaniem nie należy nic z tym robić bo nie ma sensu(pytałam się o zbadanie poziomu hormonów,badania). Wcześniej skarżyłam się na bóle po prawej stronie lekkie,także przy współzyciu ale nie robiło to na niej wrażenia...dopiero teraz. Mam duże jajniki,szczególnie prawy,który ma też kształt kuli ale tak ponoć może być,jest to też pozostałość po życiu płodowym. Czy jest to coś poważnego,skonsultuję to oczywiście z innym ginekologiem ale nie wiem co myśleć,czy oznacza to,że mogę być bezpłodna,nie będę mogła może mieć dzieci? Zdaję sobie sprawę,że same tabletki mogą nie pomóc.Czy nie powinnam już zacząć coś teraz robić,jakiegoś leczenia zacząć? Mam 30 lat,dziecka nie będę mieć teraz ani w najbliższym czasie.Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×