Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antydewota_

KOBIETKI które lubią to robić w nietypowych miejscach

Polecane posty

Gość za_maskowana
UUUUUUUUUUUUUU :) dobrze, że tak się dobtraliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUU
TAK BARDZO WKURZAJĄCE , A JAK JESZCZE 30 RAZY DZIENNIE SLYSZE DŻINGOLBENS (SORRY NIE WIEM JAK TO SIE PISZE ALE MAM NADZIEJE ZE WIECIE O CO MI CHODZI) TO JUZ MNIE SKRECA PO PROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUU
TEZ SIE CIESZE ZE TAKIEGO MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
bo to zależy od człowieka. ja np bardzo to lubię :) UUUUUUUUUUUUUUUU a jak Wy spędzicie walentynki??? tak wyjątkowo jak codziennie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUU
TAK, JAK KAZDY DZIEN JA DO POLUDNIA NA UCZELNI A ON OD POLUDNIA DO PÓŹNEGO WIECZORA W PRACY, NORMALNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
ej przedłużony Przedłużaczu a czego nie odmawiasz??? ;););) bo wybitnie mnie zaciekawiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za_maskowana => możecie grać w jakąś banalną grę - choćby w czarnego piotrusia ;) a przegrany niech opowie o swoich fantazjach, skoro macie granice, których na razie nie chcecie przekraczać, to fantazje muszą się mieścić w obrębie tych granic ;) później możecie wybrane fantazje realizować :P a najlepiej podkręcaj atmosferę już od rana - obiecujące uśmieszki i takież smsy ;) no i ustal, że do póżnych godzin wieczornych tylko buziaki, żadnych rozbieganych rączek :P to nieźle potrafi podgrzać atmosferę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
dzięki Antydewoto_ :D:D:D wielki buziak dla Ciebie :* Przedłużaczu przykro mi to przyznać ale ja niczego Ci nie zaproponuję.. jestem wierna temu jedynemu.. ach jaki on cudowny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za_maskowana 🌻 a ty przedłurzaczu orgazmów mógłbyś się pochwalić w jaki sposób ty zapewniasz dobry nastrój swej walentynce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
Przedłużaczu.. przecież wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
świetny pomysł!!!! ;) Przedłużaczu czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
powiedzcie(napiszcie się znaczy) jakie jest prawdopodobieństwo pęknięcia prezerwatywy.. Wy z doświadczenia możecie mnie uświadomić :) i przepraszam że tak z innej beczki ;) Przedłużaczu nie wstydź się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_maskowana
dzięki :D tak myślałam ale kto pyta wie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resetka
uciekam narazie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka
Witam wszystkich z wielką radościa ty zarazo jak zwykle tryskasz pomysłowością i wielka ci za to Hwała !!!!!!!!!!!!!!!!! , jeśli mogę podać Ci pomysł na Walentynki, mając na uwadze brak sexu,i tzw. wolną chate, to myślę, że małe pieszczoty ciałka ukrytego pod bitą śmietanką. Jeśli to tolerujesz to niezłe przeżycie i wysmaruj też swojego ukochanego. Na piersiach możesz umieścic jakieś owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka
Witam wszystkich z wielką radościa jeśli mogę podać Ci pomysł na Walentynki, mając na uwadze brak sexu,i tzw. wolną chate, to myślę, że małe pieszczoty ciałka ukrytego pod bitą śmietanką. Jeśli to tolerujesz to niezłe przeżycie i wysmaruj też swojego ukochanego. Na piersiach możesz umieścic jakieś owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka
tak masz całkowitą racje, lepiej laką z kartonika- kremówkę, no może być też ciałko polewane szampanem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka
gdzie jest nasza pomysłodawczyni ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka
Kochani coś tu zacicho niepodoba mi się to . Dalej rzucajcie coś na ruszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Luzaczka jakie miałaś nietypowe miejsca? ;) ;) ;) i czy miałaś jakąś żenującą wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzaczka
Ja jestem proską kobietą coż mnie mogło spotkać nic nadzwyczajnego.Parę wpadek ale drobnych. 1.z lat wcześniejszych jak podczas punktu kulminacyjnego wpadła do domu obecna teściowa i weszła nam do pokoju.Wyraźnie zarzenowana powoli rakiem wyszła, ale sytuacja była nieprzyjemna. 2.jak po wszystkim wpadł ojciec i w pośpiechu została prezerwatywa i wielka jazda. Tego typu rzeczy . Co do miejsc to też tradycyjne jak cała reszta, choć można bybyło dodać trochę wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty prosta kobieto :P wpadek Ci nie Zyczę :) a co do nietypowych miejsc to jeszcze wszystko się może zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×