Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antydewota_

KOBIETKI które lubią to robić w nietypowych miejscach

Polecane posty

zgodnie z sugestią tajemniczej postaci o nicku kradne nicki wysiliłam się i wymyśliłam ten temat ;) Wpisujcie się Milusie!!! to będzie oznaczało że nie jestem sama ps. w sypialni jak najbardziej... ale NIE WYŁĄCZNIE w ten sposób!!! TO co najmniej ekscytujące... kto tak myśli proszę o wpisy.. POZDRÓWECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales wymyslila temat niech cie scisnie juz w temacie mnie spalilas i jak ja mam sie wypowiadac jak mnie temat nie dotyczy hehehe :D bo przeciez nie jestem kobietom z tego co wiem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze nie jestem kobietom rowniez lubie nie typowe miejsca np kociag , toaleta w barze lub pubie, pod golym niebem za dnia, i mozna by tak wymieniac i wymieniac a ty antydewota jak ta sprawa ma sie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :P no witam :) ho ho ze mną to różnie plaża, z tym, że jednak w nocy ;) park, zaplecze pubu, winda, pociąg....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu po nocy najlepiej jest za dnia w tedy najleprzy dreszczyk emocji :) a windzie nie probowalem bo sie boje wind i nimi nie jezdze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
windy fajne są ;) spróbuj kiedyś na na plaży za dnia to chyba na jakiejś dzikiej, bo jednak na widzach mi nie zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bujda witam mam nadzieje ze sie stesknilas :) ale widze zarezerwowany nick nie ladnie antydewota wind sie boje i tyle i nic mnie nie przekona a jesli chodzi o plaze to nie o widzow chodzi tylko o to zeby nikt sie nie skubnol co sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na klatce schodowej nie zdążyliśmy dojść do domu , na plaży dzikiej za wydmą , w samochodzie w lesie i nie tylko , w windzie ( zacięła się ) i w parku w nocy ( też nie zdążyliśmy do domu, wracaliśmy z imprezy ) .... i jeszcze w paru dziwnych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie chce to i na rowerze sie da :P a ty mowisz o kaszlu hehehe a tak apropo a mialas jakas zenujaca wpadke jak sie kochalas z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie schlebiaj mi tak bo sie zarumienie :) ale przyznaj wyobrazalas sobie w nocy jaki meski jestem a pozniej mialas sny erotyczne ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wpadka była, taka mała :) dawno temu, jeszcze za panieńskich czasów był nieplanowany powrót mamusi ;) ale zdążyliśmy się jakoś ogarnąć zanim weszła do pokoju :P tak, że w dziedzinie wpadek nie mam sie czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a u mnie to chyba juz nie mozna zliczyc hehehe ostatnia jaka byla z jakis miesiac temu to jak moj ojciec wpadl do mnie do pokoju jak moja luba mi obciagala ooooooooooohhhhhhhhh ale bylo glupio tyle co sie przykrylem co mialem pod rekom a ojciec uciekl tak szybko jak wpadl do pokoju hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male jest piekne ucieklo ale co slychac w tym temacie u ciebie ale bujda masz nam cos do powiedzenia czy nadal bedziesz sie nademna pastwi c :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_k_a_20
heheh..temat wam umiera...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze :) witaj atenko 🖐️ to może sie poudzielaj, skoro juz sie tu zjawilas przezyc jeszcze masz niewiele, ale moze masz wyobraznie i cos wymyslisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i owszem była jedna , ale solidna leżałam na fotelu z nogami zadartymi do góry , a mój robił mi minetke po czym włożył mi swojego penisa kiedy zauważyłam , że w progu stoi jego brat z rozdziawioną gębą , moje kochanie kiedy załapało, że coś jest nie tak i zobaczył swojego brata powiedział do niego wypier.. , na co on zadowolony \"przecież jeszcze się nie podłączyłem\" , no i misiu nie wytrzymał i usiłował mu wtłuc .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_k_a_20
etam...co ja się będę udzielać...jestem jeszcze nieuświadomiona i niech tak lepiej pozostanie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zależy : jak proboszcz z zakonnicą to miłość ;) a jak druga zakonnica to zboczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_k_a_20
Jak można mieć takie myśli....fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×