Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarda sztuka

Sposob na jedrna skore po utrace 40kg

Polecane posty

Gość twarda sztuka

Witam Czy znacie dziewczynki jakies domowe sposoby, zabiegi na ujedrnienie skory po odchudzaniu? Schudlam 40kg i dokucza mi troszke wiszaca skora na brzuchu. Staram sie cwiczyc brzuszki i daja delikatne rezultaty, ale moze znacie jakies specjalne masaze, oklady czy co tam jeszcze :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty mi lepiej powiedz
jaka diete stosowałaś i w jakim czasie schudłaś te 40 kg? Wyrazy podziwu i zazdrości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peling...
..z fusów kawy jest super - ujędrnia skórę ale również troszkę spala tłuszczy :D ja również używam żółtego Garniera- mleczko ujędrniające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peling...
ooo to mnię też to ciekawi jak aż tyle schudłaś WOW:classic_cool:!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę wiedzieć
proszę powiedz jak to zrobiłaś.GRATULUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sposobu ja ćwiczyłam plywalam nie powiem mam nadmiar skóry ale nie jest tak bardzo źle a stracilam 50 kg. z tym da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradź nam ten sekret jak tego dokonałaś. A co do jędrności to cięzko mi powiedzieć, może kup jakieś balsamy ujędrniające i wyszczuplające. I przedewszsytki ćwicz. ja kiedyś słyszałam, ze jeśli jest naprawdę dużo skóry właśnie po zrzuceniu dużej masy ciała to idzie tylko ją naciągnąc operacyjnie. Ale z tego co piszesz to aż tak źle nie ma. Może poradź się lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peling...
nio nie bądź aż taka twarda podziel się z nami swoim doświadczeniem w odchudzaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peling...
no ładnie ładnie tak ... olewać wspierających:(:O:O???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda sztuka
Jak schudlam, hmmm przestalam zrec,a zaczelam jesc ;) A tak powaznie, to zaczelo sie to w styczniu 2005. Po prostu przyszedl moment,ze uswiadomilam sobie, ze wszystko, co jest w moim zyciu bylo nie takie jak chcialam. Mialam faceta, tez grubego, z ktorym bylam z braku laku, ze tak powiem :/ dookola wszyscy byli szczupli pelni energii i nagle ja..... wielki worek tluszczu. Nadal nie wiem jak moglam doprowadzic sie do takiego stanu, no ale pominmy to. Zaczelam od kopenhaskiej, bo gdy juz wszystko sobie w glowie poukladalam (myslenie w diecie jest wg mnie najwazniejsze!! :) ) chcialam miec w miere szybko jakis efekt, no i udalo sie 9 kg-pomyslalam KURCZE, SKORO TO TAKIE LATWE, TO TRZEBA WALCZYC :) Zaraz po kopenhaskiej byla dieta Montignaca-bardzo przyjemna, bo mozna jesc prawie wszystko tylko w odpowiednich konfiguracjach no i zaczelam troszeczke cwiczyc :) (nigdy nie chodzilam na silownie, aerobic itp) Montignac trwal ok 5 miesiecy. Pozniej wyjechalam na wakacje, gdzie nie powiem, ale pozwalalam sobie na wiele i obawialam sie bardzo,ze przytyje, ale po powrocie bylam cudownie zakoczona, bo waga poszla w dol :) Dodam jeszcze,ze na wakacjach poznalam mojego aktualnego meza :) wiec po krotkim pobycie w Polsce(ok miesiaca) wrocilam do miejsca wakacyjnego, gdzie zamieszkalam :)jest to miejscowosc nadmorska w kraju gdzie zawsze jest goraco. Zaraz po slubie, gdy juz mieszkalismy razem zaczely sie obiadki z mezem, wychodzenie do restauracji :) jadlam duzo, ale zawsze wlaczalo sie czerwone swiatelko po obfitym posilku, by pamietac pozniej,ze nalezy to co sie zjadlo spalic-na szczescie zycie mlodego malzenstwa jest bardzo aktywne, jesli wiecie co mam na mysli ;) i tak ani sie obejzalam i zniknelo 40 kg, zmienil sie moj wyglad i cale moje zycie stanelo na glowie- wreszcie jestem szczesliwa!! Oczywiscie nadal walcze, jestem na diecie by zrzucic jeszcze "troszke" ;) bo teraz jestem na 2 miesiace w Polsce i chcialabym mojego meza milo zaskoczyc kiedy wroce, wiec staram sie cwiczyc ile wlezie (a wlasciwie ile mi sie chce :D ;) )samochod stoi na parkingu-do pracy i z pracy chodze pieszo ok-1,5km, radze to wszystkim, bo to na prawde super sprawa-szczegolnie wieczorem, bo organizm bardzo sie dotlenia i przyjemnie sie spi :) Chetnie poznalabym rowniez wasze super szybko dzialajace dietki :) wiecie-nie ma nic piekniejszego niz zachwyt w oczach ukochanego faceta :) A wszystkim ktorym brakuje motywacji by zaczac sie odchudzac dedykuje moj ostatni rok :) Wierzcie mi, ze zjadanie w nerwach kolejnego batonika gdy widzicie super laske, lub tlumaczenie sobie,ze ludzie sa rozni i grubi tez musza zyc na tym swiecie nie daje nic, a tylko was pograza. Nie reklamuje zadnego srodka na odchudzanie wiec nie mam potrzeby was kitowac :) chcialabym tylko by bylo wieciej ludzi ktorzy sa z siebie dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda sztuka
peling-przepraszam, ale troszke trwalo moje pisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"twarda sztuka\" a ile wazylas? i ile wazysz? ja schudlam przez rok 20 kg z 99 do 79 i etraz mi trudno te nastepne 20kg schudnac ale probuje nie poddaje sie... ile masz lat pozatym?pozdrawiam goracoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię za wytrwałość!! Może spróbuję wprowadzić te diety w tym samej kolejności. mogłabyś je sczczegółowo opisać. Bo na niektórych stronach te same diety ionaczej wyglądają. Ale naprawdę jestem pod wrażeniem. Dałaś mi wiarę, ze stracę to co mi nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peling...
jejciu jestem pod wrażeniem :D:D:D:D:D mnię też podniosłaś na duchu :D dzięki❤️ja już jestem niecały miesiąc na dietkowaniu czyli MŻ ale ostatnie ważenie mnię dobiło bo pomimo codziennych ćwiczeń rano i wieczorem oraz MŻ nic nie schudłam :O Ale ty mi dałaś trochę optymizmu na następny miesiąc DZIĘKI!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda sztuka
Mam 21lat, a ile waze i ile wazylam, nie powiem, bo to wstyd!! Ale mozesz sobie wyobrazic chyba, ze nie malo skoro 40 schudlam i nadal walcze :) Bineczka co do kopenhaskiej, to stosowalam ja dokladnie z tej strony http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/ co do joty :) A jesli chodzi o diete Montignaca, to poczatkowe informacje ze strony http://montignac.miniportal.pl/ a pozniej kupilam sobie ksiazke, bo wygodniej bylo mi ja przeczytac i zrozumiec podstawy diety niz grzebac na tej stronie, za to swietne jest forum na tej stronce i jest tam duzo fajnych przepisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda sztuka
Peling, skoro cwiczysz dwa razy dziennie (a to calkiem sporo) to moze zacznij sie mierzyc a nie wazyc, bo jak na pewno wiesz, tluszczyk przy cwiczeniach sie spala a rozbudowuja miesnie, ktore sa niestety od tluszczyku ciezsze i mamy wtedy takie mylne efekty wagowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peling...
no tak przyznam,że 2cm w pasie mi uciekło i w udach 1cm ale wynik na wadze czyli lecące kilogramy w dół to dają takiego kopa ;) aby się oschudzać, że heyyy:) a tych centymetrów to nie widzę prawie wcale :( a już jestem troszkę wykończona tym tzn byłam przed przeczytaniem twojego postu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od poniedziałku zaczynam Kopenhaską a potem przedję na Montignac :) A potem to nie wiem :) Co Ty robisz teraz, zeby nie przybrać ?? Nie zaczynam od jutra bo w weekend jeszcze 2 imprezki :) Ale od poniedziałku ruszam z cwiczeniami i z dietką :) o tej drugiej to widzę, ze muszę poczytać trochę, ale dzis mi się już nie chce :) Mogłabyś przybliżyć trochę mi ją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku dziewczyny
przez jakies da lata przybyło mnie około 14 kg, musze zaczac walczyc, ale chyba nie potrafie... przeczytałam i wiem, że to możliwe... tylko nie wiem od czego zacząc Ps. A ty schudłas te 40 kg w ciagu nie całego roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznij ze mną kopenhadzką :) Będzie mi raźniej :) szukam chętnych na moim forum :) Tzn muszę założyć jeszcze taki temat ale czym nas bedzie więcej tym większa motywacja będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku dziewczyny
od poniedizałku, tak?? BINECZKA ile wazysz i ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważę 72 kg i mam 173 wzrostu. czuję się okropnie w tamtym roku ważyłam 62 kg a dwa lata temu niecałe 62 kg ;( Płakać mi się chce jak zdjecia oglądam. jak ostatnio spotkałach kumpla którego dawno nie widziałam spytał się czy w ciązy jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku dziewczyny
ja mam 162 i już 69 kg... tragedia, jeszcze kilogram i przestane sie ruszać to od poniedziałku zaczynam wlakę razem z Tobą a co póżniej to zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda sztuka
To 40kg bylo w przeciagu roku dokladnie, co robie by nie przytyc? Hmm ja jestem prawie caly czas na diecie, bo jeszcze chce scudnac ok 15-20kg wiec tak jak wam pisalam-staram sie ruszac jak najwieciej-nawet kosztem szybkiegu spaceru po pracy w 20 stopniowym mrozie:) ale tylko z moja ulubiona muzyczka :) teraz zaczynam diete 500kcl ale ze na te 15kg mam tylko 1,5 miesiaca obawiam sie,ze mi sie nie uda i szukam jeszcze czegos skuteczniejszego. Generalnie cieszy mnie bardzo,ze potrafie przetrzymac uczucie glodu, tzn zapominam czasem,ze nic nie jadlam :) ale wiem,ze glodzenie sie jest bez sensu,bo posypia mi sie wlosy, skora i paznokcie. Jesli znajdziecie cos bardzo restrekcyjnago jak np kopenhaska ale rownie skutecznego to czekam na opisy :) p.s. nie wiem czy tez tak bedziecie mialy na kopenhaskiej, ale ja 10 dnia czulam,ze umre jesli nie zjem kiszonego ogorka :D Wiec zaraz po zakonczeniu diety zjadlam ich prawie kg :D nigdy nie smakowaly lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku dziewczyny
to ja chyba zjem zanim zaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny wiec wejdź i zaloguj się u mnie temat już gotowy :) W zdrowiu kobiety. Musimu pomyśleć nad jakimić ćwiczeniami i sę wzajemnie tamna duchu podtrzywać!! jest jeszcze ktoś chętny? www.wnm.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rwarda sztuka podaj mi twoj jakis namiar numer gg albo maila.. a ajesli nie amsz pchoty odezwij sie do mnie prosze....gg 3025653 ;ub mail KORA6@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOS WYZEJ PISAŁ O PILINGU Z KAWY JESTEM ZA I JESZCZE DLA TWARDZIELI/MYSLE ZE TAKA JESTES/ ZIMNY PRYSZNIC NAPRZEMIENNY Z CIEPŁYM ZAKONCZONY LODOWATYM 5 MINUT JA TAK ROBIE I REWELACJA W 3 MIESIACE STRACIŁAM 20 KG WIEC MUSZE DBAC O SKÓRE DO KONCA TEGO MIESIACA CHCE STRACIC JESZCZE 10 A DO WAKACJI KOLEJNE 20 MOZE SIE UDA ... OD PARU DNI STOSUJE TYLKO ZIMNY PRYSZNIC ZAKONCZONY LODOWATYM /WODE CIAGNE ZE STUDNI -WIEC JEST NAPRAWDE WODA LODOWATA/ SKÓRA JEST PIEKNIE NAPIETA ! NO I ORGANIZM ZUZYWA ENERGIE NA OGRZANIE CIAŁA POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodomisia czy ty coś jesz
? lodowaty prysznic w lutym brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×