Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarda sztuka

Sposob na jedrna skore po utrace 40kg

Polecane posty

Gość temet padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padł temat to go podnoszę bo jest dośc ciekawy ;) Ja też nie wyobrażam sobie teraz zimnego prysznicu, tym bardziej, że straszny zmarzluch ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, twarda sztuka, jestem pełna podziwu dla Ciebie, ja tez staram sie stracic 40 kg mam nadzieje ze mi sie uda, jesli pozwolicie bede sie tu pojawiala co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jezeli chodzi o prysznic to kwestia przyzwyczajenia i checi wygladania dobrze ja te prysznice zaczełam robic latem .. dla mnie zadna róznica jaka jest pora roku i tak po tym prysznicu wskakuje do łóżka aby sie rozgrzac bede zagladac wiec jak cos to odpowiem na pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rucia koniecznie pisz ! ja czasem mam wrazenie ze jestem jedyna otyła osoba na forum... schudłam 26 kg od 1 pazdziernika mam jeszcze ponad 20 do stracenia bedzie mi miło wiedziec ze jeszcze ktos walczy z takim olbrzymim ciezarem ... trzeba sie wspierac ... waga mi teraz stoi wiec postanowiłam biegac na orbitreku godzinne dziennie musze musze musze jeszcze pare kilo w tym miesiacu sie pozbyc ! juz wiem ze nie uda mi sie az 10 kg ale połowa z tego tez bedzie dobra pozdrawiam cie cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodomisia --> Jak schudłaś te ponad 20 kg? bardzo mnie to interesuje i to w dośc którkim czasie!! Gratuluję Ci serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja proponuję dobre kosmetyki. Jedna z nich napisała nawet do nich recenzję na mojej stronie, może to przekonujące: >>Bardzo skuteczny. Ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania, ale co najważniejsze pomaga w pozbyciu się Cellulitu i \"kangurzej torby\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilineczko to proste mało weglowodanów duzo bllonnika duzo cwiczen dyscyplina i samozaparcie... im ma sie wyzsza wage tym szybciej sie to gubi .. ja teraz mam nadwage a nie otyłosc no i nie bede juz tak szybko jej sie pozbywac.../a chciałabym/ organizm broni sie i nie chce byc szczuplejszy ..a ja chce na wakacje wazyc 50 pare kilogramów ! zobaczymy kto wygra hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesi
Hej dziewczyny ja też mam 20 kg do zgubienia jestem na diecie nisko kalorycznej więc czy mogę się przyłączyć???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam sprawdzony sposób: stosowanie żelu z kolagenem, ale nie takiego z domieszką innych chemicznych składników, a jedynie z SAMYM kolagenem, długo szukałam takiego zelu i w koncu znalazłam firmę colyfine, a dokładniej kolagen na bazie zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
ja mam pytanie odnośnie tego wspomnianego wyżej kolagenu, czy na pewno on ma w składzie jedynie kolagen? jakbyś mogła wymienić co wchodzi w jego skład to byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza kolagenem w tym żelu występuje jeszcze kwas mlekowy, woda i glikol kaprylowy, który również jest substancją naturalną, która znajduje się w naszym organiźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz działać od środka ja polecam premium collagen 5000 szybko zobaczysz efekty mi bardzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×