Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pietruszkaa

Dieta Warzywna - zapraszam

Polecane posty

Gość alicja92
cześc! od jutra chce zacząc diete warzywna, zastanawia mnie czy mozna stosowac ketchup, albo przynajmniej koncentrat pomidorowy. prosze o odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutter88
alicja92 wydaję mi się że nie powinnaś dodawać ketchupu ani koncentratów... sama chemia:/ lepiej chyba wziąć soczystego pomidorka obrać ze skórki i ugotować z niego sosik. wtedy masz pewność że jest to zdrowe :) Dziewczyny bardzo mi przykro że ten topik upadł... ta dieta jest cudowna... powróćcie dawne forumowiczki i napiszcie swoje zmagania i efekty diety :) pozdrawiam i czekam na więcej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja chce zaczac stosowac ta diete..:) Dołącza ktoś?? Ja jestem juz na diecie 2 miesiace, takiej wdłg siebie, miej jem i sie ograniczam ( ale bez przesady ) i schudłam od 9 stycznia 3,5 kg :( To bardzo malo, dodam jeszcze ze 5 razyw tygodniu chodze na silownie i nic.. Jakos daje rade widze po sobie juz efekty ale mam do zrzucenia tak z 10kg jeszcze a w takim tepie wiem ze nie dotrzymam do wymarzonej wagi. Kto dołącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zna ktos jakas fajna dietke? Na pozbycie sie 3,5 kg narazie?? Ale bez efektu jojo oczywiscie... Ja znam diete na grupe kwi ARH+, dostalam ja kiedys od dietetyka... Jak ktos zainteresowany to pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Wszystkich z netu:
Moi drodzy, sama dieta za mało. Macie tu z netu holistyczne podejście do zagadnienia zdrowia, w tym odchudzanania i utrzymania optymalnej wagi ciała: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, ładną, szczupłą sylwetkę, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucia bucia
a ja Wam chcialam kochane powiedziec ze warzywa i owoce sa super!!! ja nie mam problemow z waga od kiedy polubilam warzywa a bylo to jakies cztery lata temu))) bylam osoba lekko pulchna,,,stosowalam rozne diety i nic...az wkoncu przestalam sie katowc i zaczelam zdrowo zyc plecam!! ja zaczynam dzien od soku z 3 cytryn rozcieczonych ze szklanka wody(wypijam przez rurke,aby nie niszczyc szkliwa zebow przez kwas)potem normalnie kawa,bez niej nie moge zyc.na sniadanie w pracy gejfrut,i potem kiedy tylko jestem glodna popijam zupke wlasnej roboty....(ja uzywam na zupe najczesciej..cukinie,pora,pietruszke,selera naciowego,selera bulwe,kapuste biala,czerwona zielona papryke,koper wloski bulwe)zupke gotuje najczesciej z maksimum 3,4 wymienionych warzyw w zaleznosci co akurat mam.np.dzis mam zupke z cukini(to pdstawa)+2 pietruszki korzen+fenuj+kawalek selera +troche kucharka+tymianek+majeranek+czosnek granulowany to wszystko gotuje jakies 15 min,potem miksuje na krem podczas mikssowania do kazdej zupy dokladam spora garsc natki pietruszki i olej z oliwy.taka zupka smakuje wysmienicie mi zazwyczaj wystarcz na dwa dni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucia bucia
i po pracy juz e domci robie sobie soczek warzyny i znowu to co mam (ogorek seler ,kapusta,koper naciowy,jablka,cytryny,grjfrut.pomidory,rabarbar,pietruszka korzen,papryka,pa)i znowu 3,4 z wymienionych skladnikow plus koniecznie garsc zielonej natki pitruszki i soczek wysmienity!!! ja u nikam marchewki ziemniakow bananow jablek choc czasem i ich tez dokladam do mojich zupek i soczkow jak mi przyjdzie ochota... do tego jadam swiezego ananasa,awokado,arbuza...i powiem czuje sie wysmienicie...polecem!! od kiedy sie tak odrzywiam nie mam napadow glodu,nie mam ochoty na fast foody,choc czasem jadam na miescie...zycie czasami trzeba))) jadam czasani czkoladki ,chipsy i orzeszki...duzo plywam,chodze na fitness pije duzo wody i nawt pale papieroski a pomimo czuje sie wysmienicie!!!! polecam warzywa i owoce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczę z kilogramami
Ja raz na jakiś czas robiłam sobie takie kilkudniowe oczyszczenie warzywne. Na stałej diecie jestem od 8 miesięcy (bez słodyczy, makaronów, pyz, pierogów, naleśników, smażenia na tłuszczu, tłustych serów, wieprzowiny, tylko razowy chleb, razowy ryż, kasze, bez soków (sama woda i herbaty bez cukru, czasami kawa)). Przez te osiem miesięcy schudłam tylko 5kg, dodam, że chodzę na siłownię, biegam. Teraz od 3 dni jestem na tej diecie warzywnej (zazwyczaj było to 3 dni i powrót do normalnego jedzenia), teraz planuję utrzymać ją przez miesiąc (mam nadzieję, że uda mi się zrzucić 4kg, które mi zostały do 49), a później powoli, stopniowo, wprowadzać serki, mięso, chleb razowy. Dam znać, po jakim czasie doszłam do 49. Powodzenia dietowiczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka21
Hejka!Jest tutaj ktoś?Potrzebuję kogoś do wsparcia,aby wytrzymać miesiąc na dietce warzywno-owocowej:)startuję,jutro!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie wiem czy tu ktoś zagląda jeszcze, jestem po 5 dniach diety warzywno-owocowej, z przewagą surowych warzyw, i katastrofa moja waga po tych 5 dniach wzrosła o 0,20 kg. Miał ktoś tak? nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaszesc
Witajcie!!!problemy z waga mam niemal od urodzenia. Przerobilam anoreksje, bulimie i uzaleznienie od cwiczen, wtedy waga byla ok, ponizej 50 kg. Kiedy skonczylam 25lat zaszlam w ciaze. Nie przytylam. Koszmar zaczal sie, gdy karmilam malego. 4kg miesiecznie do przodu!!!Nikt nie mogl w to uwierzyc, przeciez kazda kobieta chudnie, gdy karmi. 2kolejne lata walczylam z kilogramami:cwiczenia, dieta zbilansowana, dieta dukana, dieta montignaca, badania, p*****ly!!postanowilam, że chcę schudnąc ale dla synka w sposob zdrowy (o ile diete dukana mozna nazwac zdrową). Reasumujac nie schudlam nawet kilograma!!!zalamalam sie, az w koncu ktos polecil mi wizyte w poradni metabolicznej. bylam we wtorek. przemila pani doktor stwierdzila, ze moj metabolizm sfiksowal i trzeba go naprawic. otrzymalam diete:rano odrobina cieplego mleka z odrobina platkow kukurydianych, do konca dnia warzywa (bez marchwi, burakow, ziemniakow) z lyzka oliwy z oliwek, a i warzywa najlepiej surowe do ktorych baza jest np.salata lodowa. jest ciezko, ale mam nadzieje, ze rezultaty beda, inaczes sie zalamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla312
A co sądzicie o wprowadzeniu do diety przynajmniej niektórych wskazań z Terapii Dr Gersona? Ja jakiś czas temu kupiłam książkę na ten temat http://www.taniaksiazka.pl/cud-terapii-gersona-charlotte-gerson-dr-morton-walker-p-506232.html i nawiązuje nie tylko do zdrowej diety, ale także walki z chorobami cywilizacyjnymi jak chociażby nowotworami czy boreliozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupotą jest nie jedzenie po godzinie 17 jak sie chodzi spac o np 22-23, tak samo glupota jest obcinanie organizmowi drastycznie kalorii, wiadomo efekty beda ale pozniej YOYO jak organizm dostanie cos wiecej kalorii to automatycznie je odłozy sobie w postaci tłuszczu na pozniej, bo bedzie sie bal ze znowu zostanie odciety od kalorii drastycznie, taki jest mechanizm ochronny naszego organizmu wiec albo jedzcie normalnie i odetnijcie maxymalnie 500kcl od zapotrzebowania dziennego na kalorie, to bedzie wam waga spadała powoli ale skutecznie bezpowrotnie, albo badzcie sobie na tych smiesznych dietach kapuscianych czy afrykanskich do konca zycia bo jak wrocicie do jedzenia normalnego to wam bęben wywali na nowo ;) pozdrawiam w razie pytan podaje meila (kwbb17@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę doradzała firmę Wygodna Dieta, mają różne diety, można znaleźć coś odchudzającego i przeciwnie jeśli ktoś trenuje i potrzebuje uzupełniać więcej kalorii niż przeciętny Kowalski. Na stronie https://www.wygodnadieta.pl/ jest opis różnych typów diet jakie przygotowują (ja korzystam z Montignaca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Temat odchudzania jest dość skomplikowany i jest to kwestia głównie samozaparcia,myślenia a także odpowiedniej diety. Jeżeli chodzi o mnie to udało mi się w ostatnim czzasie schudnąć 10kg,jednak wciąż dążę do wymarzonej wagi 55kg,do której brakuje mi jeszcze tylko kilka kg. Coś co mogę Wam polecić to blog,z którego często korzystałam http://gzgkzorawina.pl/sport-i-rekreacja/jak- skutecznie-trzymac-diete/ ,a także sport i pozytywne myslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Temat odchudzania jest dość skomplikowany i jest to kwestia głównie samozaparcia,myślenia a także odpowiedniej diety. Jeżeli chodzi o mnie to udało mi się w ostatnim czzasie schudnąć 10kg,jednak wciąż dążę do wymarzonej wagi 55kg,do której brakuje mi jeszcze tylko kilka kg. Coś co mogę Wam polecić to blog,z którego często korzystałam http://gzgkzorawina.pl/sport-i-rekreacja/jak- skutecznie-trzymac-diete/ ,a także sport i pozytywne myslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeklos
ja jestem fanką diet sokowych w formie detoksu. Teraz zamówiłam od Nuja na kilka dni soki, które są wyciskane metodą cold press. Nie sądziłam, że po samcyh sokach nie będę głodna, ale rzeczywiście nie czuję głodu, twarz jest promienna, ja się czuję lżejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×