Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pietruszkaa

Dieta Warzywna - zapraszam

Polecane posty

Gość Pietruszkaa

Czesc wszystkim, postanowilam cos zrobic ze zbednymi kilogramami, i od poniedzialku jestem na diecie warzywnej, polega ona na tym, ze jemy kiedy i ile chcemy, ale tylko warzywa takie jak: kapusta, pomidor, papryka, ogorek, brokuly, kalafior, marchew, oraz wszystkie inne , ktore maja bardzoe malo kalorii. Odpada ziemniak, fasola itp. Z owocow wolno jesc jablka, grejpfruty, kiwi. I to tyle. Nie jest to latwa dieta, ale bardzo pomagaja zupy, ktore mozna z tych warzyw gotowac. ja np. jem kapusniak, ogorkowa, brokulowa, i zjadam kilka misek dziennie, ale chudne, poniewaz w tej zumie nie mam tluszczu ani zasmazki. kiedy zachce mi sie slodkiego, wcinam kiwi. do pracy biore marchewki i jablka.schudlam juz 2 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba kiedys też miałam podobną dietę zupa z kapusty króte była obrzydliwa wytrzymałam 4 dni bo potem mi się wszystko dźwigło jak czułam już sam zapach. A naważyłam jej chodźby na miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witariańska (4-8 kg. w tydzien) Polega na jedzeniu samych warzyw. Jest to dieta bardzo uboga. Nie dostarcza organizmowi nawet niezbędnych do życia składników, tj. białka, węglowodanów, tłuszczy, ani witamin i minerałów. Dlatego też nie polecam jej. Może ona doprowadzić nawet do śmierci, a na pewno do pobytu w szpitalu. ( http://mmtwo.w.interia.pl/diety.htm ) Przez tydzien nic Wam sie nie stanie, ale nie przedluzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WONKA
kochani kto wam powiedzial ze na warzywach i owacach mozna umrzec,jestem zywym i to jak zywym przykladem.Jestem weganka od ponad 10 lat i jestem bardzo zdrowa sillna i wygladajca mlodziej od moich rowiesniczek.Nie chorowalam na grypy czy tez inne wiruski mnie nie braly.Kiedy inni choruju ja sie nimi opiekuje i nic mnie nie bierze.Kiedys bylo zupelnie inaczej to ja ciagle bylam chora lapalam kazdy wirus a od kiedy zmienilam diete jestem bardziej niz OK Kochane witaminy i mineraly znajduja sie TYLKO w warzywach i owocach i toSUROWYCH wiec nie dajcie sie oglupic tym ktorzy wiedza malo na ten temat. ciagle zywa weganka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukan
Cóż każdy orze jak może. Faktem jest że można dobrze się czuć na surowych jarzynach,owocach i orzechach - znam takie osoby - ale w naszych szerokościach geograficznych, dobrze znosi ten typ odżywiania niewielki % populacji... ponadto przez całą zimną porę dopływ świeżego pokarmu jest utrudniony. Niemniej gratuluję Wonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszko :) Ja jestem na warzywkach i owocach, bez tłuszczu, od piątku. Chętnie będę do Ciebie zaglądać. Koleżanka z mojego topiku, też pewnie Cię z przyjemnością odwiedzi ;), sama ma niemałą wiedzę na ten temat i osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupupupyppyypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka, jak się czujesz? Udało Ci się kontynuować dietę warzywną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia23
a ja bym poleciła zamiast samych warzyw, ich kombinację w zupach. Na ciepło i sycąco :) jak masz czas, gotuj, a jak nie, to nawet mozesz sobie pozwolić na zupki typu moc warzyw - sprawdzialam i w pracy zwłąszcza robią mi za warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
j w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismena.
Hm. Ja polecam dietę kopenhadzką. Trwa ona 13 dni. Fakt faktem nie jest łatwo , ale to chyba tak jak na każdej innej diecie. ;) Polega ona na tym by jeść jedynie 3 posiłki dziennie, a właściwie 2 bo trudno nazwać kawę posiłkiem. ;] Z resztą same sprawdźcie, poczytajcie sobie o niej. :) Ja dzięki niej schudłam 9 kg w 13 dni. ;] Pozdrawiam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamierzam zastosować jakąś dietę warzywną... Mianowicie tą, o której wspominała Pietruszkaa ;) Uważam, że jest najlepsza, bo możemy jeść ile chcemy, tylko po prostu wcinamy warzywa! Słyszałam ostatnio w telewizji o diecie maślankowej. Cały czas pijemy tylko maślankę. Facet w dwa miesiące schudł ponad 17 kilogramów! ALE... Lekarze ostrzegają trochę przed takimi dietami, gdzie spożywa się wodę i tym podobne, ponieważ organizm na końcu diety jest tak osłabiony, że osoba odchudzająca się jezt podatna na choroby. Łatwo łapie grype, przeziębienia itp. Ale cóż to jest w porównaniu do zrzucenia 17 kg :p A wy jakie diety byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wszystkich podbuduje.ja na diecie warzywnej jestem juz 24 dni i mam minus 11 kilojeszcze mam 18 dni do zrobienia i spadne ,[mam nadzieje]do 73kg.na poczatku jest trudno ale po 10 dniach mozna sie przyzwyczaic.owoce jablka,grejfiuty,cytryna ale z woda oitna [nie gaz]warzywa kalafior,brux.brokula,szpinak,ogorki,pomidory.buraki,papryka.kawa i herbata bez cukru ps robie 6 weidera od 2 tygodni jak skoncze napisze koncowy efekt.dla chcacego nic trudnego.zalezy jak bardzo sie czegos chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik25
no to naprawde mnie podbudowałaś.ja mam zamiar od poniedziałku zacząć ta dietkę bo wybieram się na Sylwestra na bal ,na którym będą same chudzielce więc...może i mnie się uda wkońcu. bo mam wrażenie że juz nic na mnie nie działa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasna
Jeee super od jutra zaczynam diete warzywna chce zrzucic 10 kg do konca roku :D Na sylwestra wybieram sie równiez na bal i chce wygladac wystrzałowo :) POzdrawiam wszystkich odcudzajacych sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffi__
zgadzam się, że można czuć się dobrze na diecie wegańskiej, ale można też dobrze czuć się na diecie konwencjonalnej (tj. zawierającej mięso czy produkty zwierzęce). Problemem jest to, że dieta warzywna polecana jest jako sposób na super szybkie schudnięcie i nie ma ona nic wspólnego ze świadomym odżywianiem - o ile wiem i wegetarianie i weganie ogromną wagę przykładają do doboru pożywienia, bo jedynie w ten sposób mogą dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, natomiast na pseud-cud-diecie-odchudzającej zwanej dietą warzywną najpewniejszym efektem jest zrujnowanie organizmu, moim skromnym zdaniem oczywiście :-) _____________________________________ http://dietasouthbeach.net.pl/2010/10/23/dieta-warzywna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga.
Mam 155cm wzrostu i waze 56kg chce schudnac 5k w tydzien na tej diecie wazywnej.ciekawe czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl;
no ja od wczoraj na warzywkach :) i truskawkach maja malo kalorii i niski IG wiec mozna wcinać :) ,na dzis zaplanowałam leczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Obys sie nie przeliczyla. Od nadmiaru zdrowego jedzenia tez mozna przytyc. Wszystko ma swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl;
jak mozna od warzyw przytyc ???? nie jedzac ziemniaków, nie dodajac tluczczyu smietany zasmażek itp ???? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
dietkujecie dziewczynki na warzywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo owoce i warzywka maja też swoje kalorie ;) i cukry :) hehehe trzeba zbilansować diete aby schudnąć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklnjnxixnpx
e tam moze rzeczywiście z owocami trzeba uwazac ale takie truskawki czy grejpfruty to nie utucza bo malo kaloryczne :) jadna szklanka truskawek to 42 kalorie :) pomidory ogorki czy kapusta tez maja mało a objetosciowo jest tego dużo :) mozna super zupki gotowac , ja robie leczo jedna cukinia pomidorki papryka kilka pieczarek duzo a mało kalorycznie napewno nie da sie przekroczyc 1000 kalori no chyba ze ktos po wiadrze 10 litrowym bedzie jadł to predzei sraczki dostanie i dalej nie utyje :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutter88
witam wszystkich !!! zaczynam diete warzywna od jutra, obawiam sie tylko tym ze nie bede dostarczac bialka do organizmu.. czy macie jakies pomysly? moze koktajt bialkowy codziennie rano jest dobrym rozwiazaniem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voucher123
pije soki z warzyw i owocow, pierwszy tydzien podjadałam troche normlanego jedzenia. ale ten (czyli od poniedziałku ) sumiennie same soki. efekty juz widac wizualnie. a na wadze minus 3kg. kiedys pare lat temu robilam diete dabrowskiej, czyli warzywa i owoce. przez miesiac. schudlam ponad 10kg,nie pamietam dokladnie ile. waga nie wrociła az do nastepnej ciazy. nic mi po tym miesiacu nie było. zyje i dobrze sie czuje:) i uwazam ze owoce i warzywa na schudniecie sa ok. tylko potem poału wracac do normalnego jedzenia i oczywiscie nie rzucamy sie na jedzenie i wszytsko bedzie super:) pozdrawiam, za pare dni dam znac czy leci waga dalej na tych sokoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepa007878
Hej dziewczyny mozna sie przylaczyc ?? mam do zrzucenia prawie 20 kili (nigdy nie sadzilam,ze tak sie zapuszce ;( moze Podac liste dozwolonych warzyw i owocow ?? i mw jakiej postaci je jesc gotowane w wodzie czy na parze surowe czy jako soki ?? i ile posilkow dziennie - ile wody pijecie itp dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voucher123
witam, ciagle na sokach, minus 4,5kg:) pozdrowienia sokuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voucher123
-5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutter88
Voucher powiedz cos wiecej o tych sokach... pijesz same soki i nic nie jesz przy tym? od kiedy jestes na tej diecie? prosze o wiecej szczególów... sama je robisz czy kupujesz gotowe? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×