Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OKULARKA

WSTYDZE SIE NOSIĆ OKULARY! OKULARNICE JAK SIE PRZEŁAMAŁYSCIE

Polecane posty

ja nosze do czytania :) czasem jak trzeba :) a mam ładne oprawki więc jakoś znosze noszenie mam koleżankę która mimo tego ,że ma dobry wzrok nosiłaby zerówki na okragło tylko dlatego że jej się okulary strasznliwie podobaja i ma fisia na tym punkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffranciszka
Moje pierwsze bryle nie były za dobrze dobrane - byly niezbyt wygodne, wyłazily mi ponad brwi, a i kształt niekoniecznie był dopasowany do twarzy. Tera mam super dobrane okulary, nie spodziewałam się tego, ale w całkiem zwykłym, niedrogim zakładzie optycznym facet dobrał mi fantastycznie kształt, kolor - i wyglądam w nich naprawdę fajnie. Na co dzień noszę soczewki, bo mi wygodniej, ale juz nieraz słyszalam, że lepiej mi w okularach niż bez :) Nie wybieraj na łapu capu, pomierz sobie dobrze. Poszukaj w necie, jaki kształt do jakiej twarzy pasuje. A najlepiej popytaj ludzi, którzy maja dobrze dobrane oprawki, kto im dobierał i też tam idź. Jak bedziesz miala okulary,w których ci dobrze, łatwiej sie przekonasz niz do takich o, pierwszych z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep27
najważniejsze to odpowiednio dobrać oprawki :) Ja się długo wahałem ale nie miałem wyjścia. A teraz jestem zadowolony, że noszę okulary. Fajne oprawki są na http://okulary.szkla.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wyborze odpowiednich oprawek warto zajrzeć na https://www.nowe-okulary.pl/ Osobiście dobierałam sobie właśnie przez internet okulary, nie dość że duży wybór, to o wiele taniej wychodzi niż w punktach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati2101
Oprawki przez Internet ok, ale nie szkla. Dla mnie są niewygodne okulary dlatego nosze szkla kontaktowe. Bylam na badaniu u okulisty we Wroclawiu. Dla mnie dużo wygodniejsze sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście bardzo podobają się okulary Tonny (tutaj info o marce - www.tonnydesign.com ). Ale wiadomo każdy ma swój gust i poczucie estetyki. Te wzory są o tyle dla mnie atrakcyjne bo takie lekkie, zwiewne, ja się po prostu w takich oprawkach dużo lepiej czuję niż w takich grubych i ciężko wyglądających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam okulary, na co dzien noszę soczewki. Okulary wracają do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena44
Nie ma się czego wstydzić!Może masz nieodpowiednio dobrane okulary!Ja np.mam twarz prostokątną więc pasują mi okulary owalne i takie też zamówiłam!Wszyscy mówią mi że wyglądam w nich świetnie!!A okulary mam z galeriawidzenia com!Mają na prawdę spory wybór oryginalnych okularów w super cenach a jakość jest mega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz salony optyczne oferują tak ogromy wybór opraw, spośród których na pewno każdy jest w stanie znaleźć dla siebie coś w czym będzie się czuł dobrze i sobie podobał. Polecam zajrzeć np. na stronę kodano.pl i samemu się przekonać. Sprawę ułatwia fakt, że sklep ten umożliwia darmową przymiarkę okularów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna99
Zgadzam się z moją poprzedniczką że okulary z galeriawidzenia com są mega!Mam od nich i okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne i są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po prostu okulary, które bardzo dobrze na mnie wyglądają. Pomoc w ich dobraniu otrzymałam w jednym z salonów sieci www.droko.pl Polecam ich wam, jeżeli chcecie mieć dobrze wyglądające okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W okularach można dobrze wyglądać. Trzeba tylko je odpowiednio dobrać. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu to wybierzcie się do salonu optycznego www.optyk-bloch.pl Tam na pewno dobiorą dla was okulary, w których będziecie dobrze wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzik

okulary są fajne, jak są oprawki dobrze dobrane. ale skoro to jest taki problem dla Ciebie to moze wez zrób sobie korekcję wzroku? Moja siostra robiła w Optegrze Lentivu i bardzo zadowolona była z zabiegu i samej kliniki. Mówiła ze doskonale się nią zaopiekowali więc warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejść się do optyka i pomierzyć w jakich oprawkach będzie Ci dobrze. Szkła też najlepiej u optyka zrobić.

Od siebie daję namiar na dobra sieć salonów optycznych:

https://hasztagoptykwawrzon.pl/badanie-wzroku/

Mają swoje salony w Rzeszowie czy Dębicy. Najlepiej na miejscu się przebadac i powinni dobrać model okularów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×