Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tampolina

Seks z tamponem

Polecane posty

Gość choczmiczka25
bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kel
Ciekawi mnie w tym jak wyjac takiego "upchanego" tampona kiedy sznureczek jest w srodeczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
ja rowniez w ten sposob uprawiam sex i to juz od kilku dobrych lat i nigdy nie mialam problemow z nadzerkami i tymmi innymi komplikacjami o ktorych bylo wyzej pisane (a do gin chodze regularnie).Jak dla mnie to jest super sprawa podczas okresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
Jak wyjac...? Wystarczy sprawny paluszek, wlasny lub partnera.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kel
Czyli generlanie powinnam go znalesc ? wlasnie sie zastanawiam czy nie isc do ginekologa.. zawsze czesto zmieniam tampony i kontroluje wszystko, i jestem na 99% pewna ze wyjełam ostatni, ale ten 1 % :( .. potem doszło do stosunku a teraz boje sie ze tempon jest juz za głęboko zebym mogła go sama wyjąc ? zreszta, wydaje mi sie ze przy regularnej zmianie niemożliwe jest zeby stracic kontakt z cała długoscia sznureczka ... ps: pozatym podczas kapieli w wannie chyab zawsze tak lekko unosi sie ten sznureczek nie ? Posze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
Powiem ci z doswiadczenia ze ten sznureczek ci sie tak samo "dobrze" upcha jak tampon, wiec o sznureczku do wyciagania zapomnij...ale spokojnie tampon wyczujesz palcem, wtedy musisz jakby troche "poprzec" i go chwycic, ewt. dwoma palcami i go wyciagnac :-) Jesli bedziesz pamietac aby go wyjac zaraz po zakonczonym stosunku to nie ma ryzyka(nawet tego 1%) aby jakis ci sie tam "zapodzial" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
Aha, a jeszcze do musztardy, to w celu anty mam zalozona spirale, bo tampon jako srodek anty-jak samatak blyskotliwie stwierdzilas.... no comment...no ale co ty mozesz o tym wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygibas
Nie ma siły, żeby przepchnąć tampon :P Szybciej się prącie powygina na wszystkie strony świata :P Wiem, bo raz się naciołem raz na taki numer 😡 ..dziewczynie się zapomniało, że go miała w sobie,:o a ja nieświadomy niczego jak ostatni debil go dopychałem i zastanawiałem się czemu tak sucho i co za siła stawia mi taki opór ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelenina
dobrze, że ci ten tampon w penisa nie wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelenina
Za to się dowiedziałam jak się ich używa w wieku 20 lat, kiedy to pod prysznicem po basenie koleżanki śmiały się ze mnie, że nitka wystaje mi z dupska i uświadomiły mi mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
hey, kasikkkk, ale w czym ty wlasciwie masz problem...?? Nie wiesz ze duzo kobiet wlasnie w czasie okresu ma najwieksza ochote na sex??? I poza tym to nas "swedzi" a nie ciebie, wiec spadaj stad i ty sobie zaczekaj...najlepiej tak do konca zycia. A nam, normalnym kobietom, daj sie sexic kiedy mamy na to ochote, okay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiś
też stosuję tą praktykę i kocham sięz moim chłopakiem podczas okresu z tamponem w środku i jest bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrie
Czy seks trzeba uprawiać codziennie??? Zróbcie sobie jakąś przerwę. Wstrzymajcie się podczas okresu. To co opisujesz brzmi nieprawdopodobnie. Seks z tamponem? To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore?? to mało powiedziane! jeśli macie taaaką chcicę to idźcie do łazienki w wannie to zróbcie lub podłóżcie sobie coś pod tyłek i wtedy...a nie z tamponem w środku...a faceci?? jara ich takie coś??pewnie są zniesmaczeni tylko się boją wam o tym powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
wiesz co, Marrie, to twoje myslenie jest chore... powtorze sie, ze my kobiety nie koniecznie musimy miec sex CODZIENNIE (jak ty to interpretujesz) tylko ze wlasnie wczasie okresu zwieksza sie u nas ochota na sex.....Nigdy tego nie zaobserwowalas u siebie, czy moze jestes az tak "powsciagliwa"...? Bo jesli tak to gratuluje sily woli i najserdeczniej wspolczuje twojemu partnerowi...jesli takiego masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Zwieracz
Lubie wyszukiwac tampony w damskich WC a potem je ssac niczym lizaka. Mam takie zboczenie, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm jak to zachecajaco brzmi...\"tyle że mam tampon, Jest on pozniej kłopotliwy w wyjęciu , ugnieciony i \"zmasakrowany\" ale wszystko poza tym ok\" chyba sie skusze /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lille_miss
Spadaj stad RRuuddii, nie wypowiadaj sie w imieniu mezczyzn bo napewno nim nie jestes!!!! Zadnemu normalnemu facetowi(tu mowie z doswiadcz.) nie przeszkadza tampon w sexie... Wiec jak kiedys bedziesz miala to szczescie spotkac normalnego, okay faceta, to sie go zapytaj, bo udowodnienie tego w praktyce to dla ciebie za "chore"...wiesz, szkoda mi cie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin123
nic mnie na tym forum tak nie zaskoczyło jak to, że można uprawiać seks z tamponem w vaginie. Jak mozna w ogóle wpaść na taki idiotyczny pomysł i co wam szkodzi go wyjąć przed stosunkiem??! Oszczędzacie na tamponach dziewczyny czy co( w końcu nie sa takie tanie)? Mam jednak nadzieję, że to prowokacja jakiegoś znudzonego 12latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony sex
Mnie rowniez zdazylo sie raz wspulzyc z partnerem w czasie menstruacji z tamponem.Nie czulam zdyskonfortu poniewaz wszystko bylo czysciutkie,problem byl gdy chcialam isc pod prysznic i wyciagnac przerazilam sie ze jest tak gleboko.Partner mi wyciagnal.Wiem ze juz nigdy tego niepowturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję powtórkę z ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najdurniejszy pomysl ever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poinno się dobrze wymyć człona i bez tamponu bo to szkodzi.Wogóle tampony powoduja stany zapalne pochwy!!!Mąż się kocha na indianina w okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to albo lekarz
DA SIE WYJAĆ, mielismy taka lipe... ...rozwiazanie... umyc raczki, oliwka i o ile facet nie ma zniewieściałych rączek jest w stanie dostac. 1. namierzyc srodkowym 2. dolazyc wskazujązy i podciagac (nie idzie latwo) 3. gdy blizej wyjścia dokladamy kciuk i jesteśmy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinnaś tak zrobić że masz tampon w c***e i robisz seks z ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiacie seks z tamponem w środku??? o masakra..... :( Nigdy, przenigdy bym na to nie wpadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsza69
Ja tak miałam podczas ostatniego okresu i przyznam, że wrażenia nawet lepsze niż podczas seksu bez tamponu w środku... Może dlatego że ten tampon dotykał ścianki macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uprawiala seks i z tamponem tampon byl zwykly mini i tak to bolalo bo moj chlopak pchal dalejnten tampon i okropne to bylo raz uprawialam z taka gabkom bez sznurka i stym bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anym

A czy tampon może zostać na kilka tygodni bo byłaś pijana i zapomniałam a myślałaś że wyjelas i po kilku tygodniach wyszedł, to możliwe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

powiem wam lepiej koleżanka była pijana kochała się z tamponem zapomniała, że został w niej bo myślała, że może jednak wyjęła go przed stosunkiem, jednak nie wyjęła chodziła z nim dwa tygodnie i sam wyszedł, był tak śmierdzący że szok, a jak zobaczyła że coś jej wystaje to mało zawału nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×