Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diva101

Rarunku!Czy mój facet jest zboczeńcem???

Polecane posty

Mam problem.Z moim facetem jestem juz 4 lata.Jest miedzy nami duza roznica wieku-ja jestem o 11 lat młodsza.Zawsze się cieszyłam z tego powodu.Myślałam,że przynajmniej nie rzuci mnie dla młodszej;)Niestety...ostatnio odkryłam,że jego ulubiona strona internetowa to panie starsze i dojrzałe....Przestraszyłam się.Zawsze mi mówił,że nikt go jeszcze tak nie podniecał jak ja (chyba,ze zawsze tak mowia...).Ale jak wyobraziłam sobie,że w swych fantazjach może lecieć np.na moją matkę.....Poczułam obrzydzenie!Nie wiem co o tym myśleć i czuję się okropnie...Wiem,że gdybym go o to spytała-wykręciłby się jakoś.Zupełnie nie wiem co robić....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość om ma 20 lat a ty 9
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Pikuś
no to na chuj ci taki stary dziad jeszcze pare lat i bedzie impotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japowiem
wydaje mi sie wszystko jest ok, ja bym sie tak nie przejmowała.... rózne faceci maja zboczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wim,że różne mają zboczenia.Ale żeby chociaż ładne te kobiety były.Ale stare baby....?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japowiem
a Ciebie nie interesuje jak wyglada stara baba np. pod prysznicem?:D bo ja sama nie raz wchodziłam na takie stronki zeby zobaczyc jak za 40 lat bede wygladac... moze i u Niego to poprostu czysta ciekawosc... a jeśli jestescie ze sobą naprawde blisko to poprostu zapytaj Go i powiedz o swoich obawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to pewna opcja:)Może masz rację,możę za wcześnie by wpadać w panikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japowiem
nie przejmuj sie bedzie dobrze mój też oglada różne dziwne rzeczy ale wiem ze naprawde leci tylko na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię oglądać różne dziwactwa i obrzydliwości, ale to nie znaczy, że nie kocham mojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zjadę ostatni tekst mnie rozpier.... \"dziekuję uspokoilas mnie\"... nie dziwie się twojemu facetowi...ze oglada strony nawet ze starymi...babami bo przynajmniej nie musi się martwić o inteligencję tych z obrazka,,, bo u Ciebie nie jest najlepiej.. nie zazdroszcze mu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym zlego
ze oglada swoje rownolatki??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JArek27
To nie jest zadne zboczenie! Ja np. chodze w damskich majtkach koronkowych,to jest dopiero zboczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"spokofaceta\": Na temat inteligencji sie lepiej nie wypowiadaj jak kogos nie znasz-bo to swiadczy o braku Twojej.Uwierz mi-zdziwilbys sie jednak,jestem pewna...Poza tym jesli nie znasz sie na psychice kobiet,to trudno Ci ocenic co nas moze zmartwic.I ze czasem milo uzyskac od kogos jakas pozytywna opinie-bo to naprawde pomaga.Poza tym wszyscy sie dziwia naszemu zwiazkowi-bo ponoc bije inteligencja mojego faceta o glowe;)Chyba to prawda,ze milosc jest slepa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b79
na bank nekrofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pusta babo
jak się tak szczycisz swoją inteligencją,to powinnaś wiedzieć czego wam czy jemu w związku brakuje,bycie razem to patrzenie na partnera i jego potrzeby ,pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o mnie
to jestem wlasnie taka stara baba i bardzo sie ciesze, ze tacy mlodzi chlopcy chca ogladac Panie w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
to jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on24
niektore kobity po 40 są ladniejsze i bardziej zadbane niz 20 latki.matka mojej kolezanki trzyma sie tak dobrze, ze jak kiedys spotkalismy sie w trojke na ulicy to bylem przekonany ze to jej starsza o gora 4 lata siostra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyn
Ale wy jesteście tępe :o . To ze facet lubi sobie poogladac dojrzale nie swiadczy o tym ze podobaja mu sie jakies stare oblesne maszkarony. Chodzi o ładne zadbane dojrzałe panie ktore faktycznie moga pociągać a nie jakieś paszkwile :o To że dojrzała nie zawsze musi oznaczać obrzydliwego ciała :o tak trudno skumac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ludzie nie czepiajcie się tej dziewczyny w tak beznadziejny sposób. zwłaszcza faceci którzy się tu jak narazie wypowiadali mają zdaje się w tej kwestii ograniczone możliwości poznawcze, więc nie wtrącajcie niepotrzebnych, niedojrzałych komentarzy pod adresem osób których bądź co bądź nie znacie. chodzi o to żeby wyrazić swoją obiektywną opinie... ja osobiście uważam, że to co robi Twój facet nie jest normalne i jeżeli lub lepiej dopóki nie jesteś od niego że tak powiem psychicznie i materialnie uzależniona powinnaś dać sobie z nim spokój słońce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ostatnią wypowiedź-przynajmniej wreszcie coś na poziomie.Pragnę dodać,żę gdyby mój facet oglądał zadbane i ładne kobiety-to w ogóle nie byłby to dla mnie problem. Ale są to panie,które nie wyglądają dobrze,nie są zadbane i nawet ich makijaż jest tragiczny. Ja też wolę starszych mężczyzn ode mnie-ale rzeczywiście zadbanych,a nie obleśnych dziadów a la \"panowie spod budki z piwem\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha-i na temat komentarzy odnośnie pedofilstwa- aż tak młoda to ja nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertooooos
Kochana czym ty się przejmuijesz.? Ja mam trzy dychy na karku, mieszkam z dziewiętnastką, a jak pojadę w delegację to walę panie po czterdziestce do 55 latek(mama mojej koleżanki z podstawówki). Takie starsze wiedzą czego chcą i można z nimi uprawiać seks bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×