Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdal3nka

Ładna opalenizna

Polecane posty

Czy znacie jakieś dobre sposoby na opalanie? Z powodu narastających złych opinii o solariach zrezygnowałam z nich, zaś zwolenniczką samoopalaczy nie byłam nigdy - kolor często jest zółty i nie zawsze da się rozprowadzić samoopalacz tak, aby potem nie było zacieków... Czy oprócz solariów i samoopalaczy znacie jakieś inne dobre środki? Na przykład apteczne typu Solarin czy Beta karoten? Czy to jest skuteczne? A co sądzicie o piciu Kubusiów i podobnych soczków?;) Czekam na porady i opinie. Życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarin
bralam solarin ale zadnych super rezultatow nie widzialam, slyszalam o nowym opalaniu w takiej kabinie i spryskiwaniu czyms tam... ale dikladnie o tym nie wiem, ponoc jest ladny efekt tylko nie na dlugo ale co najwaznejsze nie niszczy sie skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez o tym słyszałam..ale to dobre przed konkretną okazją/imprezą bo staracz maksymalnie na tydzień a potem jak opaleniza schodzi to nie zawsze równomiernie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz soczki pic ale zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz soczki pic ale zajmie
Ci to sporo czasu zainwestuj w dobry samoopalacz , jest ich sporo na rynku , ktore nadają piekny odcien skorze. I polecam beta karoten, Gdy nastaną sloneczne dni wtedy szybciej skora bedzie łykała promienie słoneczne i skora nie bedzie blada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdwiweuja
ja mieszam samoopalacz ziaji z innym zwykłym balsamem nawilzającym,więcej oczywiście daję tego nawilżającego,a skóra po posmarowaniu i tak jest przyciemniona:),wystarczy wysmarowac się raz,dwa razy w tyg.po dokładnym peelingu całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdwiweuja
a co do picia soków marchewkowych..coś w tym jest,poniewaz lubię takie soki,ze względów smakowych i zdrowotnych i po tygodniu picia widac,że skóra jest lekko żółtawo-pomarańczowa,no niestety efektu brązu po piciu soków nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mogę wam polecić samoopalacz firmy yves rocher jest on 3w1 czyli do twarzy i ciała , dodatkowo nawilża. Poza tym ma drobinki rozświetlające i ładny zapach. Cały czas go używam nie ma zacieków ładnie się wchłania, a co najważniejsze opalenizna po nim jest prześliczna ma taki ciepły czekoladowy kolor. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze na solarium
dwa razy w tygodniu na 15 minut i żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skóre za 10 lat
będziesz miała jak kobita starsza od ciebie o lat 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocie oko
Wystarczy spojrzeć na BRZORZOWSKĄ Z KLANU ( matka maxa ) TA kobieta wygląda jakby była po 50 specjalnie zapytałąm tez mojego chłopaka ile by jej dał i tak powiedział, a ona przecież mam mniej. A wszystko przez to że jest taka zjarana. A co fajnego w tym żeby sie postarzać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z Klanu tylko Na Wspolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek
Ania Korcz ona jest pół krwi węgierką ma taką cere i urode poważną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej cenie ten samoopalacz z Yves Rochere? I ile ma mililitrów? Nie dlugo powinien przyjsc nastepny katalog z Yves Rochere to moze sobie zamowie... A samopalacze z Oriflame`u i Avonu? Próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jeszcze nie znalazłam
Sposobu,a chciałabym taka delikatna złotą.Samoopalacze kłopotliwe, solarium be, słońca mało.Beta karoten biorę latem dla wzmocnienia skóry przed szkodliwym działaniem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
samoopalacze sa fajne ale cholernie brudzą brwi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoopalacz yves rocher ma poj 150ml. normalnie kosztuje 52zł, ale tam zawsze są promocje, ja kupiłam z koleżanką 2w cenie jednego. Kayka ja jak się nasmaruję samoopalaczem to zwilżoną pałeczką higieniczną zmywam brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z czystym sumieniem mogę polecić samoopalacz (mleczko) z L\'Oreala - Sublime Bronze :) Też mieszam go z balsamem ujędrniająco-nawilżającym zawsze po kąpaniu i efekt jest super :) ... Samoopalacz ten nadaje skórze ładny, brązowy efekt , 150 ml kosztuje 40zł :)...do tego bardzo ładnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heksia 25
Ja łykam Beta-karoten,używam "Sopotu" Ziaji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ladna, zdrowa opalenizne mozna miec dzieki maseczce z marchwi... Czy ktoras z Was, panie, wie, jak sie taka maseczke przygotowywuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam samoopalacz garniera o brzoskwiniowym zapachu. Byłam zaskoczona gdy pierwszy raz użyłam gdyż opalenizna po nim jest taka jak naturalna złoto brązowa. koszt ok. dwadziesciakilka zlotych, jest w sprayu nie smierdzi tylko pachnie brzoskwinia i skora po nim jest taka milusia w dotyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkio
ja uzywam rowniez sotu z ziaji i jestem zadowolonaz a solarium odradzam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkio
ja uzywam rowniez sopotu z ziaji i jestem zadowolona a solarium odradzam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzysz w te glupoty
dobre jest opalanie na oliwke...super kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
ciasteczkio ten z ziaji strasznie smierdzi... co robisz by nie bylo czuc tego zapachu?? nie przeskzadza Ci on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam zamiast solarium i opalaczy polecam naturalna metode opalania tylko ze \'na okrągło\'. A to dzieki ubraniom i kostiumom Sun Select, stworzone są one z materiałów przepuszcających promienie słoneczne na tyle by ładnie opalić nasze ciałko :) Polecam ! www.sunselect.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×