Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błagający

Dziewczyny - golcie ręce, bo owłosione wyglądają ochydnie.

Polecane posty

Gość Błagający

Naprawdę, wiele ladnych, zadbanych dziewczyn ma jeden wielki mankament - nie goli rąk. Owłosione ręce wygladają okropnie i wręcz odpychają. Można czasem przeboleć nawet pryszcze, ale włosy na rękach wręcz odstraszają. Laska może byc najfajniejsza na świecie, ale jak nie goli rąk to za żadne skarby się z nią nie umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
a kto by chcial sie umowic z takim dupkeim ?! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spostrzeżenie dzisiejsze - panowie , obcinajcie paznokcie , i pamietajcie , ze nie tylko te u rak rosną. I po co mi było isć na basen , trauma jak cholera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahahhahh
tylko tyle facet jakis odchył masz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob sobie
dobrze i idz do fachowego zakladu kosmetycznego -zycze ci zebys sobie zafundowal plasterki.przezyjesz orgazm swego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje koleś
żałosne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie
Błagający, ja sobie gole nawet zęby, żeby się podobac mężczyznom. Ale jak onegdaj ogoliłam sobie posladki to mnie sie barchany zeslizgiwały co czyniło mój chód nieco kaczkowatym. Zakochaj sie we mnie ...plissssssss :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och blagajacy
czekalm na kogos takiego jak ty, wlasnie koncze zrywac plastry z rak. Boli, ale czyz prawdziwe pozadanie nie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagający
To może nóg pach i cipki kobiety też nie powinny golić? Skoro ręce mają być owłosione to może reszta też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagajacy w realu to
owlosiony orangutan, ktoremu oddychanie, a tym samym wlasciwe dotlenianie mozgu, utrudniaja zarosniete obfitym wlosem otwory nosowe zwane pospolicie nozdrzami. Oddychaj gleboko i spokojnie a wszystko nabirze onnej perspektywy. I wywal skreta, juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydnie
ohydnie sie pisze przez samo "h" tak na marginesie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyyya
a ja uwazam ze on ma racje golimy nogi pachy bikini a rece jak ma sie tam jasne wloski to ok ale jak sa ciemniejsze i widoczne to nie wygladaja dobrze ja sama gole rece i wtedy sa gladkie i wygladaja zdecydowanie lepiej ale nie uwazam ze powinien to byc priorytet przy wyborze partneki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gole
owlosione rece naprawde moga obrzydzac..gorsze sa czarne,grube wlosy na rekach niz tluste wlosy...nie czepiajcie sie blagajacego,facet ma po prostu wyostrzony zmysl estetyczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagający ma ze sobą pewne problemy. to na pewno, ale tylko dlatego że podchodzi do tej sprawy...no coż....fanatycznie. ale fakt pozostaje faktem. niektóre kobiety z ciemnymi włosami na rękach powinny je golić. no chyba że im samym pasuje tego typu \"dekoracja\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydnie
Ale jak golicie ręce to one potem nie klują? Ja sobie tego nie wyobrażam. Po kilku latach golenia to bedziecie miec taki zarost na rekach jak na nogach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfalala
nie wiem czy wiesz, ale w momencie kiedy zaczyna się golić włosy np na rękach, one odrastają jeszcze ciemniejsze i mocniejsze... lepiej jak wyjaśnieją na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeee
Błagający skoro z Ciebie taki esteta to oświeć nas co Ty sobie golisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozg sie goli
juz ma idealnie gladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfalala
klate i brzuszek ma pewnei głaciutkie jak pupcia niemowlecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagający jeszcze się nie goli. dopiero w tym roku planuje sobie kupić swoją pierwsza prawdziwą maszynkę i sprawdzić co da się wywinąć takim śmiesznym przyrządem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sie ogol bucu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaaaa
buahahahahahahahaahaahhahahahhahhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ogólmy sobie głowy :o będziemy wtedy takie super seksi, bez żadnych oHydnych mankamentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddsf
a pocałuj mnie w jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że obcinamy włosy w nosie. obcinamy wszystko co zwisa brzydko i bezwładnie. sobie i swoim panom!dlaczego mieliby czuć się gorsi? wszystkim po równo golenia i obcinania!! ot co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nosiew nosie brwinogicipencjaodbytrece duze palce u nog moze tez i palce u rak....bo ja widzie tu pare wloskow u siebiemeszek nad gorna warga jak ktoras mana sutkachpod pachamina plecach, hahahahageneralnie cale nasze zycie mamy spedzic z maszynka do golenia w reku zeby byc zmyslowe i seksiboosze, spusc bombe na tych debili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne raz ogole a pozniej
włosy beda odrastały gestrze i ciemniejsze, bede miała dżungle na rece i bedzie, ze laski wygladaja jak obrosniete małpy....facet kur*** spojrz na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u brunetek
wlosy na rekach czasem niezbyt kobieco wygladaja,jest ich duzo i sa ciemne, wtedy lepiej golic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×