Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błagający

Dziewczyny - golcie ręce, bo owłosione wyglądają ochydnie.

Polecane posty

Gość Nie po to
jest tyle inny lepszych metod usuwania włosków, żebym się goliła jak jakiś prymityw z epoki kamienia łupanego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshe.....
jak mozna golic ręce? Przecież to potem odrasta i kłuje :/ Trzeba golić codziennie a pod koniec dnia i tak juz pewnie by kłulo :( Do tego może dojsć wysypka, zacięcie, podrażnienie. No nie wiem jak wy, ale ja wole miec tych kilka włosków, o których do tej pory nawet nie myslalam, niz zeby np. facet przylapal mnie na goleniu rak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kobiety:Pracują wychowują dzieci, kształcą się dodatkowo w różnych dziedzinach, piorą, gotują obiady, robią zakupy, przeliczają wydatki by starczyło do 1go, zbierają brudne ubrania, sprzątają, chodzą do fryzjera, żeby wyglądać ładnie dla męża, jak i do kosmetyczki by buźka była świeża, do dentysty, żeby mieć śliczny uśmiech.K... mać - znajdź tu chcwilę czasu na golenie! ;-)A tak całkiem serio - to że Ty kolego masz takie upodobania nie znaczy, że powinniśmy golić sobie ręce. Ja lubię jak facet ma ogolone jajeczka ale nie może to być priorytetem przy wyborze z prostego względu - nie zaglądam w spodnie każdemu facetowi zanim Go poznam.Wg mnie (nic nowego nie napiszę) masz problem, jakiś kompleks może, który powoduje, że priorytetem nie jest osobowość a ... włosy. Prawda jest taka, że dojrzały człowiek nigdy nie zasugeruje się estetyką NA PIERWSZYM MIEJSCU. Dlatego... powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetyka jest cholernie ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
ogole rece frajerze jak ty tez sie ogolisz calutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
moze głowy sobie też ogolmy! tam też mamy wlosy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu trwa
obrona kobiet niegolacych rak. jestem pewien ze ci obroncy zaatakowali by kobiety, ktore by niegolily nog czy pach. rece tak samo kobiety powinny golic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich stronach mówi się, że jak dziewczyna ma gęste czarne włosy na ramionach, to w przyszłości będzie bardzo bogata;) Przysłowia mądrością narodów. Nie zamierzam się wyłamywać. Dość mam problemów z goleniem wszystkiego innego, żeby jeszcze z rękami się użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka78
popieram blagajacego. Gole wlosy na rekach od 10 lat i b sie ciesze, ze sie zdecydowalam. Trwa to jakiej 2 minuty co drugi dzien w wannie a wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Ja sobie gole ręce bo tez absolutnie nie podobają mi sie włosy na nich. Raz z ciekawości zgoliłam i wygladają 100 razy lepiej niz z włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagający
Nie moja wina, że dla mnie owłosione kobiece ręce to po prostu widok nieesteteczny. Jak ktoś wspomniał co niektórzy tu chcą narzucać, że rąk kobiety nie muszą golić, ale jakby poszło, że jakaś niegoli nóg czy pach to by odrazu hałas zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam,że niema nic piękniejszego niż metrowe włoski wystające spod majteczek i wąsik u kobietek ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja blagam ciebie
zajrzyj do słownika ortograficznego! blagam blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo to
zażądasz żebyśmy wyciely sobie nerkę ,albo lewa piers ,bo w twoim mniemaniu -tak będzie estetyczniej.Do psychiatry-wybierz sie ,proszę. Lecz się bo to nieestetycznie takie poglady wyrazac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo to
zażądasz żebyśmy wyciely sobie nerkę ,albo lewa piers ,bo w twoim mniemaniu -tak będzie estetyczniej.Do psychiatry-wybierz sie ,proszę. Lecz się bo to nieestetycznie takie poglady wyrazac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagający
chcecie to sie nie golice, ale potem sie nie dziwcie, ze nikt was nie bedzie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagający
chcecie to sie nie golice, ale potem sie nie dziwcie, ze nikt was nie bedzie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagający
nie chcecie to nie :p tylko sie potem nie dziwcie, ze bedzie starymi pannami i dziewicami do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błagający
nie chcecie to nie :p tylko sie potem nie dziwcie, ze bedzie starymi pannami i dziewicami do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupupupu
upuupuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurwa i co jeszcze:P a o to czy zostaniemy starymi pannami i dziewicami do końca życia się nie martw-bardziej martw się czy ty nie zostaniesz starym kawalerem i prawiczkiem bo możesz nie spotkać kobiety która sprosta twoim wymaganiom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja gole rączki
NIe ruzumiem dlaczego dziewczy tak agresywnie reagujecie na Błagajacego:) On wyraził swoje zdanie na temt golenia rąk.... czyzby to was tak uraziło? Prawda w oczy zakolała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj
natura stworzyła Cię takiego jaki jesteś golisz się ???????? nas tez stworzyła razem z włosami i trzeba to zaakceptować.A Ty jestes ŚWIR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtam
uwazam, ze golenie rak jesli wloski sa tam zbyt dlugie jest ok, ja 1 raz ogolilam jak szlam na slub latem - piekna sukienka i biale dlugie wlosy na opalonej skorze rak - rety! Teraz gole od lat 10 i jestem happy! Polecam odwagi, precz z wlochami na rekach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki walenty
pierwsze słysze zeby ktos sie domgałą golenia tych tyci włosków na rekach, przeciez to tylko taki tycie meszek, a jaki milutki w dotytku.... ach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka78
kochany to zalezy, moje sa cieniutkie ale dlugie i bieleja na sloncu przez ci sie swieca i wygladaja jak siersc misia polarnego:) Uwierz nie kazda kobieta ma tylko meszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram autora - nie rozumiem kobiet, które dbaja jedynie o nogi, a o ręce nie. Niektóre mają ciemiejszy \"zarost\" od faceta!!! Wygląda to strasznie. Ja golę ręce od 10 lat, nic nie kłuje i nie odrastają silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naked_true
Wy jesteście nie normalni. Czy choć jedna,z tych osób,która jest za goleniem rąk przeczytala podręcznik od biologii? Przecież te włoski po coś nam rosną! (dla nie obeznanych włoski na skorze mają wpływ na temp. ciała;] )Ja nie mówię,że należy chodzić w kłakach kilometrowej dlugości,ale nie popadajmy w skrajnosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wypowiedzi i jestem zszokowany. Autor topicu ma absolutna racje. NIe przeszkadza mi absolutie jakis malutki, jasny meszek na raczkach ale dlugie, czarne klaki wygladaja ochydnie. Owlosienie u dziewczyny: -glowa -brwi -rzesy -paseczek na wzgorku lonowym Reszta gladka jak pupcia niemowlaka ma byc i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naked_true
a Ty zapewne golisz sie tez wszedzie? :P W ogóle zsumujmy czas na te golenie,ile by to dziennie zajmowalo(dziennie-bo jak sie goli rzadziej to potem jeżyk jest:) ) nogi- ok 10 minet pachy- ok 3 minety łono- ok 15 minet ręce- ok 7 minet 45 minet,do tego dochodzą jeszcze codzienne zabiegi pielegnacyjno-figieniczne,wiec tym sposobem musialybysmy spedzaj w lazience min 2 godziny dziennie. Biorąc pod uwagę fakt,że nie kazda z nas ma łazienke wielkosci salonu,to zaleganie w takim nieduzym,zaparowanym pomieszczeniu jest malo przyjemne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×