Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błagający

Dziewczyny - golcie ręce, bo owłosione wyglądają ochydnie.

Polecane posty

Gość gość
tez jestem brunetka i golic nie bede, nie jest ich duzo i nie sa bardzo ciemne, jak komus sie niech sie wali hehehea z czego wynika prawdziwa kobiecosc to sie chyba co poniektorzy do konca zycia nie dowiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u brunetek
pozdro- jestem kobieta, dla mnie ciemne, a zwlaszcza geste wlosy na rekach nie sa kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjj
Dziewczyny, skoro się naśmiewacie, to widocznie macie jasne i cienkie włoski na rękach. Ja zawsze miałam ciemne (czarne), gęste i naprawdę bardzo widoczne, co mnie bardzo krępowało i poprostu wstydziłam się tego, że jako młoda dziewczyna mam już tak owłosione ręce. Niestety, nie pozostało mi nic innego jak je golić i robię to dnia dzisiejszego, czyli przeszło 2 lata i podejrzewam, że z tego nie zrezygnuje. Ale samo golenie nie jest dla mnie wcale uciążliwe, robię to zawsze rano, podczas kąpieli, trwa to dosłownie minutkę, no a rączki wyglądają o niebo lepiej. I przemyślcie sobie to raz jeszcze i nie wyśmiewajcie tych, co są do tego "zmuszone"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie wydaje z epanowie ktorzy nakazuja nam golenie nie maja na mysli tylko tych ciemnych i gestych....generalnie golenie jest w cenie i w modzie i zeby im sie podobac nalezy caly dzien siedzic z gilette w reku...Gdybym miala straszny gąszcz to pewnie ze bym zgolila, ale dla doznan estetycznych szcegolnie wlasnych anie dla stada napalonych samcow mowiacych mi co mam robic zeby byc kobieca, sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie wyśmiewamy tych co golą, tylko tego błagającego o to byśmy się pozbyły ohydnych mankamentów, bo inaczej sie z nami nie umówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
oHydnie to wygląda słowo "ohydnie" napisane oCHydnie! Najpierw popracuja nad ortografią a potem stawiaj wymagania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kolezanke co goli rece - ma czasrne, widoczne wlosy. Spoko jak sie jzu na to ktos decyduje to niech bedzie konsekwentny - bo chyba nie ma nic gorszego od klujacych czrnych odrostow na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
ale z ciebie debil!!!! a zmoe ty jestes pedofilem i lubisz male dziewczynki!!! bo takie maja gladziutka skore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana i 6 krasnali ogrodowych
ale dupczycie dziewczeta :D co sie dziwicie facetowi ? depilacja to podstawa, wiec nie pieprzcie o wlosach, ktore wyrastaja ciemniejsze i grubsze, tylko przyznajcie, ze nie chce wam sie ruszac, bo w koncu nogi trzeba ogolic ,a to juz ' tyyle pracy' buehe , smieszne jestescie ;) jakby zabraklo glosow facetow to byscie nawet pach nie golily :D ja popieram zalozyciela tematu ;) brawo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
ja jestem brunetka mam wloski na rekach no ale co z tego? to moje włosy i moje ręce, nie potrzebuje takiego faceta ktory bedzie sie mna brzydzil bo mam wlosy...masakra, popadacie w skrajnosci!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
masz racje NIE CHCE SIE, no ale gdybys od kilki lat co 2-3 dni golil niemal polowe swojego ciala to by ci sie odechcialo pisac takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana i 6 krasnali ogrodowych
taka rola kobiety,ze o siebie musimy dbac ;] a prawde powiedziwaszy ogolenie rak, zwlascza maszynka to zadna robota, z zegarkiem w rece moze z 30 sek na obie rece ;] wiec nie przesadzajmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
nie wymagaj czegos od czlowieka jezeli sam tego nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana i 6 krasnali ogrodowych
to nie wymagaj od faceta golenia twarzy, skoro sama tego nie robisz.. ;] a moze golisz wasa :D kto cie tam wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalala
Po ilości wypowiedzi sfrustrowanych kobiet zaczynam się zastanawiać czy wy nie tylko nie depilujecie. Może dodajcie jeszcze że pielęgnujecie wasze włosy na rękach, wcieracie odżywki i podkręcacie. Ja depiluję, bo takie ręce ładniej wyglądają. Oczywiście blondynki z niewielkim owłosieniem nie muszą tego robić. I powiedzmy sobie szczerze: teraz nie mówi się o depilacji tej części ciała. Ale kiedy nastanie taka moda będziecie golić bo media wam pokażą że tak trzeba. Tak samo jak z depilacją intymną. Dawniej nikt nie wiedział że to nieestetyczne, a teraz tak ustalono i większość tak też uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak masz racje pielegnuje i
odzywiam wlosy na rekach i wasik. Poczatkowo rosly slabo i byly delikatne, ale po intensywnych zabiegach jest znacznie lepiej. Uzywalam roznych odzywek, lecz cudow dokonal Dermosan Vichy. Tani nie jest ale polecam. Teraz mysle nad zafarbowaniem na jakis ladny kolor, np. cieply braz, bo na te moje jasne juz nie moge patrzec. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
:):):):):):):):):) i wlosy w nosie tez trzeba pielegnowac:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
uwazam ze to glupie gole sie dla siebie, bo mi tak wygodnie a nie dla kogos kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana i 6 krasnali ogrodowych
ale pieprzysz ;] wygodnie ci jak wszystko odrasta ? wygodnie Ci, jak musisz to robic kazdego dnia ? wszystko,co robimy z naszym cialem robimy po to, aby podobac sie innym, wiec nie pieprz, tylko bierz golarke i gol rece :D bo tio zadna robota ;] skoro juz przypadkowo zostalas kobieta to nie plam tege honoru :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
tak, a potem golimy albo depilujemy w bolu nawilzamy tipsy zakladamy i odnawiamy tipsy wlosy przedluzamy farbujemy skrecamy albo prostujemy tony makijazu i ach jakie piekne i naturalne jestesmy. Mnie sie tak nie chce, szkoda zycia i czasu i kasy wydanej na takie dupsy a i tak jestem ladniejsza niz Doda np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana i 6 krasnali ogrodowych
no to sobie znalazlas punkt odneisienia :D a tutaj KAZDA jest piekna i zgrabna ..a na ulicach to same kotlety schabowe :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
ale niektore kotlety sa soute, a niektor gruuuuubo panierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
Czasłem łapie sie na tym, ze do szytowania doprowadza mnie wyjadanie żołedzi odłożnych na zime dzikom w ogrodzie zoologicznym w Chorzowie.:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
brawo, brawo dalej prosze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
ocieram sie o gumowego kurczaka barnabe :) i dalej jestem ladniejsza niz doda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
ja nie pieprze ;/ masz dziwny punkt widzenia, pozniej tacy jak ty oceniaja kobiety jako puste lale ktore slecza kolo lusterka pol dnia ja nie wymagam od faceta aby golil brode, niech robi co chce co mnie to. irytuje mnie to, ze sa faceci tacy jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksana i 6 krasnali ogrodowych
ale ja jestem kobieta ;] i wciaz zgadzam sie z zalozycielem ;] jesli chodiz o kwestie golenia rak, bo reszta to tam jego przemyslenia ,ktore mnie nie interesuja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreator Mody
Moim zdaniem golenie rąk u kobiet powinno na stałe wejść do kanonu "zadań" każdej kobiety tak jak golenie nóg, pach i okolic bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×