Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka78

seks we troje - fajna sprawa?

Polecane posty

Gość gość
Nie mam zamiaru chodzić na dz..ki,tylko przeżyć to z żoną i z kimś jeszcze,obojętnie czy to byłby chłopak czy dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest jakaś dziewczyna z warszawy która pomogła by mi przekonać żone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziom się w d****h poprzewracało że tak powiem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy zdrowy facet o tym marzy i nie jedna kobieta tylko nikt sie nie potrafi do tego przyznać,wolą chodzić na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak w UK bylam to sobie taki prezent zrobilal super sprawa niezapomniane omocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba nie każdy
facet. Widzi mi sie takie uogólnianie. Mój facet nie marzy sam mi o tym mówił kiedyś na żarty się zapytałam to się na mnei spojrzał jak na ufo a ja się cieszę. Ale nie kazy może mieć takeigo idealnego faceta jak mój hehe:* I nikt mi nie musi wierzyć :) Widocznie ja mu wystarczam już parę łądnych lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie zapewnienia, że wystarcza, że nigdy są ok, nawet są pewnie szczere, przynajmniej w części. Ale jak zdarzy się wyjątkowa sytuacja, spontan to ? Ja miałem 30-kę na urlopie, nie chwaliliśmy się. Wieczorem w klubie i potem jeszcze w znajomym apartamencie. Pod koniec o moich urodzinach coś wspomniała moja dziewczyna. Towarzystwo uznało, że należy mi się jakiś prezent. Namawiali się i zaraz po kolei szybko się zwijali. Zostali tylko gospodarze apartamentu i my. On postawił mi jeszcze drinka - my chwilkę pogadamy a moja żona z twoją dziewczyną przygotują ci prezent. Po kwadransie jego żona zakomunikowała prezent gotowy, on szybko się zwinął - jeszcze do baru. Wtedy zaprowadziła mnie do ich sypialni, a tam moja pani ubrana w śliczną ale wyzywającą bieliznę i z opaską na oczach czekała na łóżku. Tamta stanęła za moją, głaskała ją po ramionach i zapytała mam iść czy mogę jeszcze chwilkę zostać ? Moja pozwoliła i została już do końca. Zajmowała się tylko moją panią, taka asystentka dbająca o właściwą stymulację wszystkiego co najważniejsze. Nie rozebrała się całkiem, pozostała w bieliźnie, ale z czasem z odkrytym biustem który miała rewelacyjny pomimo, że była dobre 10 lat starsza od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest mądry tylko w pisaniu a jakby przyszło co do czego to już by brakło odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nie uważam sie za świętego i jestem zdania że nie ma ludzi świętych,wyznaje te zasadę że trzeba cieszyć się życiem i brać od niego jak najwięcej bo jest zbyt piękne i krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak studiowalam mialam paru dobrych kumpli ale to juz posegregacji bo tych z tymi co mieli prawie takie jak kot to szkoda bylo czas tracic . ale tych co zaakceptowalam to mieli bardzo ladne kutasy W pewien wieczor cos mielismy sobie powtorzyc i dwuch z nich przyszlo a przyszli ci mnie posuwali bo inni byli do czego innego a do posuwania to mieli inne pomyslalam sobie ze moga przeciez obydwa mnie zapakowac pomysl moj zaakceptowali i najpierw jednemu obciagalam a drugi mnie dymal, i zrobilam zmiane jak temu drugiemu obciaglam to zaczeli mnie w obie dziury dymac bardzo mi sie to spodobalo asadzili mnie ze moje ciapsko az pierdzalo a oni rypali wemnie az sie abydwa we mnie sposcili a wlali jadna porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest jakaś kobieta z W-awy która zechciałaby przyłączyć sie do małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona 5
Seks we troje jest wspaniały bardzo podnieca obojga małżonków.Zwłaszcza gdy dochodzi do włożenia członka do pochwy mi a widzi to mąż trzymając mnie w objęciach.Aldona.U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach.Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach.Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma.Pozdrawiam i gdy nie ma wielkiej milości w związku nie można próbować trójkatów bo związek może się rozpaść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kiedyś podczas rozmowy zeszliśmy na temat trójkąta z obcym facetem.Po kilku miesiącach będac na wakacjech spotkaliśmy parę z naszej miejscowosci.I gady gadu wspólny grill.Potem troszkę luznej rozmowy weszlismy na temat seksu.I ku naszemu zdziwieniu weszli na temat seksu w grupie.Spytali czy bysmy nie chcieli z wymianą partnerów.Byli w naszym wieku więc mąz powiedział,ze ja decyduję on uszanuje moje zdanie.Okazało sie ,że znalezliśmy się razem w pokoju każdy ze swoim zaczynał pieszczoty i seks.Po prysznicach i odpoczynku rozpoczelismy,mąż zaczął piścić żonę tamtego a mnie pieścił jej mąż.Gdy wszyscy byli napaleni rozpoczeliśmy seks.Trwał on długo bo byli już po pierwszym wytrysku nasi faceci.Było to wspaniałe przeżycie dla wszystkich gdyż nikt z nas nie mial doswiadczeń w seksie grupowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z moim facetem szukamy kobiety do trójkąta z krakowa :) wszystko bezpieczne, anonimowe, jestesmy normalni, chodzi o seks ze mna na jego oczach i lód :) bo mowi, ze nie moglby penetrowac innej kobiety, bo za bardzo mnie kocha :D ktoras chetna? serio mowie, szukamy od dłuzszego czasu. moze ktos zna jakies strony, cokolwiek gdzie mozemy znalezc osobe do takiego ukladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam faceta do takiego układu z Warszawy - ja 27 a mąż 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna zajrzałem na masaż do żoneczki - luksusowy i zaprzyjaźniony klub fitness i spa. Ja po siłowni i prysznicu, w szlafroku. Ona też po ćwiczeniach ale jeszcze w trakcie masażu, tylko w stringach. Na masaże się nie zagląda dlatego zaprzyjaźniona masażystka była w tylko w białym, cieniutkim i obcisłym stroju, przez który wiele było widać. Z wesołym uśmiechem zagadnęła - jak już tu weszłeś to ci żoneczkę przygotuję i was zostawię. Moja jeszcze się krępowała, ale ja z entuzjazmem więc nie miała nic do gadania. Najpierw jeszcze grzecznie odwróconą na brzuszku pozbawiła majteczek i wymasowała i naoliwkowała głęboko do środka. Potem odwróciła i podała mi otwierając jej piczkę zachęcając do natychmiastowego wejścia - jest gotowa. Padła skromna propozycja - mogę zadbać o jej piersi, kiwnąłem tylko głową. No i było super przeżycie, potem już moja pani zauważyła plamę wilgoci na jej legginach powodującą że stały się zupełnie przezroczyste i zaproponowała żeby je po prostu zdjęła. Nawet jej nie dotykałem ale kochanie się w obecności drugiej nagiej kobiety było niezwykłym przeżyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćricco2008
Hmmm.... wlasciwie to super sprawa bo tu kazdy swa fantazje oczekiwania potrzeby stara uwidocznic spelnic. Mialem taka mozliwosc ze bylem z parka ladnych lat,spotkania spontanicznie - po wymianie telefonicznej czsu spotkania juz robilo sie goraco a po paru razach widzialem co+jak bedzie mniej wiecej.wazne by w rutyne nie wpasc wiec od czego pomyslunek - staralem czesto urozmaicac takowe sexcesy /zapraszajac nieraz inne Kobiety Panow/ i sexparty gotowe. Nieraz musialem twardo bronic swej cnotki bo bedeac po rozwodzie i "odzyskanym kawalerem" mialem parcie na Panie,tez i efekty pewne polaczone z wiara w swe mozliwosci/niczym byk wierzylem w swe jaja/ a i final bywal odlotowy. Nowe kontakty,jakos bez obaw o kontakt z brzydkimi bakteriami-moze to ze pozniej stale osoby spotykaly nie wnosily obaw czy oporow w stosunkach. A wszelkie uklady konfiguracje udawalo poznac smakowac unowoczesniac czy wdrazac... wazne by kondycja mozliwosci w zaspokajaniu Pani byly zawsze jako priorytet! Do dzis pozostalo mi niezaspokojone namietne lizanie myszki i kakaowego oczka Pani,tez piss na mnie -do ust i na twarz wprost z myszki czy tez obu Pan naraz,siadanie na mej twarzy i ocieranie otworkami ktore lizalem az do orgazmow by pozniej zlizywac nektarek z goracych myszek. Tez crossdressing, igraszki ze straponem dildo w moja strone czy klimaty bdsm. Moze jesli dzis sa tacy, sa Mezatka Panie Para szukajacych mena do jw. to prosze o kontakt na emaila /ricco2008@o2.pl/ lub kontakt tel/sms/ 698ZeroOsiemPiec985 z warszawy i mazowsza. bede czekac z nadzieja na Was :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl raz taki seks i maz sie czul nieswoja czyli zaniedbany.TERAZ TYLKO Z WYMIANA PARTNEROW W JEDNYM POMIESZCZENIU.Znajomi mieli osobnych pokojach wymiane i ona po tym seksie nie mogla dojsc do siebie bo kochanek ostro wzial ja analnie duzym k*****m mial wytrysk a ona nie tylko bol.A w osobnych pokojacj jej maz zainicjowal ona sie glupia zgodzila.Gdyby w jednym pokoju wtedy by nie pozwolila na taki ostry seks z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa w takiej zabawie czy 2m i 1k lub 2k i 1m nic na sile i uczestnicy musza pragnac tego seksu.Nie z ciekawosci ,a gdy ja zaspokoja dochodzi do zarzutow jeden drugiemu zdrady i rozpadu zwiazku.Podobno jest w seksie 2m i 2k najlepiej bo jest rownowaga.My po jedynym takim seksie 2m i ja ledwo utrzymalismy zwiazek w calosci.Do dzis maz z zazdroisci wypomina ze z nim to jeczalas w nieboglosy gdy cie rzna a ze mna to malo kidgy masz orgazm,a mial mniejszego od mojego.Co prawda maz mnie mial cnotke i nie miaam porownan z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem w podobnych dość przypadkowych okolicznościach ja opisane kilka postów wcześniej - na masażu żony. Zaprzyjaźniony klub, tuż przed zamknięciem, byliśmy wtedy jedynymi klientami. Po treningach i prysznicu ja się relaksowałem i rozmawialiśmy przez otwarte drzwi jak moja miała jeszcze masaż rozluźniający i relaksujący z różnymki zapachowymi oliwkami. Wyszło że tam zajrzałem. Moja naga i na wznak, natychmiast mi stanął co niezdarnie próbowałem ukryć. Masażystka swobodnie rzuciła, że moja reakcja jest jak bardziej naturalna, że jak się krępuję że widać mój wzwód to mogę go jak najszybciej schować. Na moje zdziwienie i zakłopotanie wskazała gestem na błyszczącą od oliwki bułeczkę. No i tak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha - moja w zasadzie była chętna, ale jej wersja była, żeby masażystka nas zostawiła. Tamta zaznaczyła, że ma obowiązek dokończyć masażu, a mój biedaczek nie może pozostać zestresowany i tak dramatycznie sterczący. Troszkę się odwróciła jak opuściłem spodenki i go zagłębiałem. Ale zaraz po odprężonych westchnieniach jak cały ją wypełnił masażystka bezceremonialnie się odwróciła z powrotem - jeszcze trochę masażu brzuszka. I to było niesamowite - na k*****e czułem ten głęboki masaż brzucha. Moja aż momentami piszczała, nie wiem czy ze wstydu czy z wrażenia, ale było fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ginekologie iu obecbnoscia meza przy badaniu na fotelu nie jest zly pomysl.Gdy bylam na badaniu przy mnie poraz pierwszy w swoim zyciu byl jako chlopak.Caly czerwony i troszke w emocjach.Nastepne badania juz nie robily na nim wrazenia wiekszego.Dlatego takie przezycie widok badania cipki przygotuje dobrze do seksu we troje lub wymiana partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_na_forumm
Czesc przegladam to wszystko o tych trojkata bo maz chce i rozmawia o tym juz ze dwa lata! Do tej pory odmawialam i jakos bylo! Boje sie to przezyć i co potem z moją psychiką i wogóle. Pomocy!blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_na_forumm
Aha..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy moze sobie zdawac sprawy do konca rekcji psychicznej obecnosc osoby trzeciej w naszej intymnej swerze.Tak samo jak faktycznie przy tym opisanym badaniu u gina podnieca sie ginekolog i chlopak uczestniczacy przy nim.Ja nie powiem tez po takim badaniu cipki mam wielka ochote na seks z podjaranym moim chlopakiem tak niecodziennym widokiem na fotelu ginekologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowana forum my z zona szukamy pary to moze dolaczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Dla niektórych osób powinno pozostać to tylko w sferze marzeń. Porównanie, odepchnięcie zamknięcie w sobie, a z drugiej strony: ekscytacja, inne bodźce, i szansa na nizapomnianą przygodę. Właśnie i tu pojawia się kolejne pytanie, czy to tylko przygoda, czy zagości na stałe uzależniając jedną, czy obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie do przyjęcia - normalnie, tzn wg decyzji czy kalkulacji na spokojno. Ale zdarzają się sytuacje zaskakujące, spontaniczny impuls i może być ekstra przeżycie, nie burzące stałego porządku. Zdarzyło się że nocowała u nas moja serdeczna przyjaciółka, po wspólnym wyjściu, ale sztywno - uroczystym. Na stoliku przy łóżku znalazła mój wibrator i odruchowo - jak potem mówiła wróciła do nas oddać. Otworzyłam szufladę żeby schować i zobaczyła inne zabawki. Siedliśmy razem na łóżku z oglądania zrobiła się zabawa, najpierw żarty, potem przymiarka do delikatnego wibrowania sutka przez koszulkę i dalej już poszło. Najpierw mój tylko nas podkęcał sczepione nogami na dwustronnym dildosie, ale w końcu ja zachciałam poczuć w sobie oryginał, potem po sprawiedliwości odstąpiłam go dla drugiej spragnionej piczki, zastrzegając że soczki mają być dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja29
Ja pier....psycha wysiada:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×