Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka78

seks we troje - fajna sprawa?

Polecane posty

Gość gość
psycha nie wysiada, podstawa to wyjątkowość sytuacji i dystans do siebie, właściwie zaufanie. Tzn zamiast potem medytować w klimatach zdrady, cieszyć się z przyjemności. Myśmy na drugi dzień rano nie udawali że wszystko było zaskoczeniem. Nie planowaliśmy i nie było dalszego ciągu, ale jednocześnie nie jest to temat tabu. Żartujemy, wspominamy, ale w kontekstach naszych osobnych doświadczeń erotycznych. Z rozmów wynika że powtórzenie zabawy jest jednak jak najbardziej możliwe, raczej oczekiwane, ale to musi być coś zupełnie wyjątkowego, nie da się już tak spontanicznie. Wydaje się że jeszcze nie ma pomysłu, może jakiś wspólny wyjazd - już we czwórkę z jej facetem, a może bez niego - często wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja onaja
Fajana sprawa pod warunkiem ze wylaczysz w glowie przyzwoitość. I dasz sie panom jebać jak sucz...jak tak zrobilam i mam co wspominać i jeszcze chcę:) powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci po takim seksie w trojkacie zostaje poewien niesmak tak skomentowal to maz.Dlatego tylko raz mielismy taki seks we troje. Powaznie przemyslelismy i rozpoczelismy nowy etap w seksie z wymiana partnerow i w tym sie spelniamy wspaniale oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgapodkar
A ja mam taka jazde za soba w ten lany poniedziałek..zalana zostalam totalnie :) Yyy poczatkowo rzeczywiście niesmak ale fakt ze facet który był na doczepke mieszka ogolnie w norwegi tylko tu przyjezdza na świeta do znajomych:) polecam ale warunek! Twoj chlopak musi tego pragnać. Bo zwykłe "tak chcę" to za mało.panowie sa zazdrośni! I pózniej tylko nieprzyjemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_P
Ja np pragnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do takich zabaw potrzebne jest luźne podejście do seksu a to raczej oznacza luźne podejście do związku a nie dokładne przemyslenie i przegadanie z partnerem. Co nie znaczy że po takim doświadczeniu związek musi się rozpaść. Ale jak ludzie nie mają luzu w sobie, tak z założenia z charakteru, to żadne gadanie go nie zbuduje. My co prawda mamy ale i tak nie zajmujemy się planowaniem takich ekscesów. W tym sensie nie planujemy, że nawet aranżowane sytuacje - np spotkanie w hotelowym spa i welness, z zaproszeniem do apartamentu zaprzyjaźnionej lub poznanej tam pary (raczej pary niż jednej osoby) kończy się seksem najwyżej raz na 10 takich sytuacji. Dlatego nie ma mowy o planowaniu, tylko takie poddawanie się nastrojowi sytuacji. Do zaproszenia jakiś mało znaczący pretekst bo na drinka to do baru. Ale zwykle drink się znajduje, dziewczyny zainteresowują się jakimś gadżetem stroju. Lody zostają ostatecznie przełamane jak jest przymiarka jakiegoś stroju i prezentacja - np. seksownego stroju na plażę - i pytanie czy mogłabym w tym wyjść - wtedy się okręca i okazuje się że majteczki to skąpe stringi a miękkość materiału stanika ujawnia nabrzmiewające sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini266
Ja myśle ze moja pipka i pupka sa na to jak najbardziej gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 99
Muj jest gotów wejść juz w jednom i drugą Z******ta sprawa to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś wróciłem do domu wcześniej i zastałem swoją żonę z jajeczkiem wibracyjnym włożonym w trakcie masażu. Znajoma i zaprzyjaźniona masażystka, obydwie bardzo zakłopotane i zawstydzone, tłumaczyły że to takie relaksująco nakręcające przygotowanie do wieczoru ze mną. Masażystka z wyraźnym uznaniem przyjęła moją akceptację a właściwie entuzjastyczne przyjęcie takiego przygotowania mojej pani. Moja cały czas była zakłopotana i chciała zakończyć. Masażystka gestami dała mi znać że nalepiej będzie jak przyłączę się do masażu delikatnymi pieszczotami. Ale jak na stole leży naga kobieta, błyszcząca od oliwki, niezdarnie próbująca ukryć swoje wdzięki a moim zadaniem jest ją zrelaksować to szybko penis musiał zagłębić się w pulsującej z podniecenia i wstydu szparce. Zgrabnie ułożyła mi ją na boku na skraju stołu do masażu, jedno celne pchnięcie i już była rozdziewiczona. Sama potem mówiła, że w obecności drugiej osoby to tak jakby ponownie straciła cnotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bedac na imprezce gdy tanczylam z fecetem podniecilismy sie mocno i zapragnelismy oboje seksu.Przyszlismy do meza po zgode bez problemu maz sie zgodzil i przezylam pierwszy wspanialy swoj trojkat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to średni pomysł. Większość związków się po tym rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz sie wzmocnil dlatego ze liczymy sie na wzajem ze zdaniem drugiego.Po tym trojkacie gdzie ostro mnie zerzneli oboje na tym pierwszym trojkacie,mamy seks z wymiana partnerow i zaprzyjazniona para.Bardzo swobodnie sie czujemy podczas tego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy trójkącik z kolegą męża, wymieniamy się partnerami, ale jednak wolę seks tylko z jednym partnerem, a najlepiej poza oczami męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak we troje, to tylko w opcji 2 facetów na dziewczynę. Nie mogę zapomnieć ja całowaliśmy się namiętnie, a jego k***s brylował pomiędzy naszymi ustami... o raz pierwszy skosztowałem jegio spermy z ust mojej dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas odwrotnie, jak we troje to tylko dobieramy kobietę, pełni rolę asystentki dbającej o maksymalną przyjemność i komfort stosunku. Ona w zasadzie nie odnosi przyjemności, w każdym razie nie jest to głównym celem. Zatrudniamy profesjonalistki z agencji, co likwiduje problemy emocjonalne i jest po prostu łatwo dostępne. Oczywiście prezentuje swoje wdzięki, lubimy np. zacząć od pokazu masturbacji w jej wydaniu, my jeszcze w ciuszkach, na fotelach z drinkami. Ale najważniejsza jest jej kobieca delikatność i staranność w dbaniu o max przyjemności dla nas. Kiedy trzeba delikatny masaż, kiedy trzeba zdecydowana zachęta do jakiś zmian, nawet jakiś klaps czy zaskakujące użycie przyniesionej zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks we troje jest wspanily ,lecz nie kazda dziewczyna czy jej chlopak jest na takie przezycie gotowy.A co do seksu poza chlopakiem z innym to wielka obrzydliwosc i zdrada.Tylko w obwcnosci chlopaka mielismy taki seks z moim kolega,ala moj chlopak byl moim pierwszym w seksie a ja jego pierwsza.Po ponad dwoch latach bycia razem dojrzelismy do seksu we trojke.Przezywal mocno i podnieta byla wielka dla nas obojga.Gdy sie rozebralismy moj chlopak objal mnie i kurczowo mnie trzymal widzac jak moj kolega wchodzi w cipke zaczal mnie namietnie calowac co spotegowlo moje podniecenie dopiero gdy zaczelam szczytowac zaczal mnie piescic w intymnych miejscach.Koledze po wytrysku zaczelam obciagac a w tym czasie moj chlopak wszedl we mnie by sobie ulzyc swojemu podnieceniu.Ale po raz pierwszy trysnal tak wielka iloscia ze wylewala sie z cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy taka chec we troje 1m+2k jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto taki uklad prosimy o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nie ma chętnych na takie uklady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricco2008
Nie ma 2-ch zdań, to odlotowe przeżycia szczególnie dla tych Kobiet które przechodzą po raz pierwszy/większość bo 60-75% wg badań w USA kobiet/ marzy o tej konfiguracji K+2M gdzie sexcesy pomiędzy Paniami stanowią novum dlań, gwarancją spełnienia najskrytszych marzeń,fantazji,kudłatych myśli. Jako facet też dodatkowo widząc słysząc pojękiwań odgłosów orgazmów swej Pani dopiero poznałem Jej tę strefę erotogenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na imprezie w większym gronie przy sprośnych tematach palnęłam odnośnie tematu trójkątów, że za nic nie mogłabym patrzeć na innego penisa zbliżającego się i wchodzącego do mojej cipki. Po imprezie wracaliśmy we trójkę - zatrzymał się u nas jeden ze znajomych. W domu jeszcze mocny drink - już wtedy sytuacja zaczęła mi się wydawać podejrzana. Jak już byłam bardzo wstawiona mój powiedział że teraz będzie test zaufania. Siedzieliśmy w fotelach, podszedł do mnie i zawiązał i oczy po czym wziął mnie na kolana i zaczął się migdalić. Zaszurgało jakby tamten wychodził i dałam się po kolei rozebrać. Pieścił mnie cudownie i nadział na k****a trzymając mnie tyłem do siebie. W pewnym momencie poczułam nieco inne niż przed chwilą ustawienie penisa wdzierającego się we mnie, już wiedziałam że stało się, że uczestniczę w trójkącie. Ale do końca udawałam że nie wiem, chociaż było cudownie, zarówno ilość jednoczesnych pieszczot jak intensywność akcji dwóch penisów na zmianę tak zwanie "robiło różnicę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy chęć na trójkąt z kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ludzie skurwili w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mażę cały czas o 3 z dwoma facetami ja z moim i kogoś do nas. Czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przeżyć seks w trójkącie wiadomo że przy udziale partnera. Takie przeżycie pamięta się latami. Potem mieliśmy i mamy wymianę partnerów i to jest odpowiednia kolej trójkąt potem wymiana. Nigdy nie poza oczami partnera bo to jest ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo wziąć znajomego bo ja bym wolala obcego. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wieku bo młodzi biorą znajomych a starsi obcych.My z chłopakiem mieliśmy kolegów dwóch chłopaka a trzeci mój który mnie kiedyś podrywał i nie doszło do niczego. Bo cnotę to miałam dla chłopaka i przyszłego męża bo będziemy za rok mieli ślub. Tylko raz mieliśmy seks w grupie chłopak nic nie miał przeciw temu seksowi. Myślałam że po tym seksie nie będzie robił minetki ale się myliłam bo zawsze do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiornik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę z kobietą lepiej wie co lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×