Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mazswintuch

wolny dzien z moja zonka

Polecane posty

Gość mazswintuch

moja zonka paraduje tutaj tylko w samym szlafroczku;) taka apetyczna ze az zachcialem sie tym podzielic z jakims facetem, nie bede egoista;) ktory chce o niej pogadac? moze wykombinujemy razem co z nia zrobic? ona lubi trojkaciki;) wirtualny jej sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
po co tu siedzisz, skoro taki swiety jestes? to juz szczyt perwersji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
jezu do tego lesba! swietoszkowata lesba, pawia mozna puscic. analfabetyzm to tez Twoje przypadlosc? nie widzisz ze do facetow skierowany topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
ale kobieto, co mnie to obchodzi? my jestesmy hetero, idz sie pobaw z kims innym ok? co Ci ten topik przeszkadza? narusza jakies Twoje dobra osobiste? zazdroscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też to lubię
nie przejmuj się głupim gadaniem kazdy ma prawo do swoich fantazji przecież to forum od tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
ehh poprostu to jest paranoja, dlatego sie z lekka wkurzylem, ale juz mi przeszlo;) a Ty kobieta czy mezczyzna? dostalem pozwolenie na rozmowy tego typu z nia w roli glownej ale z facetem;) zonka w 101% hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
okreslilem bo topik jest skierowany do MEZCZYZN! sorki, ale nie lubie agresywnych nieprzyjemnych kobiet. nie kreci mnie to, naprawde! nic do Ciebie nie mam, ale daj sobie spokoj ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też to lubię
hetero czy nie dla mnie niestety to odpada bo ja to taka jak twoja żonka ale życzę wam miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
ehh no i pewnie szanowana Pani mi topik rozwalila;) a zonka sie tylko dopytuje;) moze zle miejsce wybralem? ale lubie to forum;) zaden facet tutaj nie jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
interesujaca propozycja;) ale zmien nicka, bo jednak jest on jednak dla mnie obrazajacy nie sadzisz? tez w domu z mezem siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrauuuu
teraz moze byc;) ja pracuje, ciezko, co widac:) mezulek sam( tak mysle) w domku, zaraz do niego zadzwonie i zapytam mysle ze nie odmowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
ma byc samiec, z fantazja, kulturalny;) a co Ty z tego bedziesz miala?;) bo ja to wiem, ale Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
też swojego zawołam niech się chłop rozerwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloodkakotka
jednak tradycja kolektywu w narodzie nie ginie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
cos mi tu sciemniacie drogie Panie;) powiem szczerze, ze jestem zdziwiony tym, ze zaden facet sie jeszcze nie odezwal. chyba mala frekwencja na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
a jakkk, trza pomagać bliźnim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrauuuu
bedzie tak jak chcesz;) co ja bede z tego miec hmm? jesli bedziecie robic to tu na forum, bede stala z boku cichutko przygladala sie:) to moze byc całkiem przyjemne, takie podgladanie, nie sadzisz?;) dzwonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
żony przejęły komputery, męzowie w tym czasie cięzko tyrają na net :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
hmm na forum? wolalbym na gadu, zawsze mozesz sie poprzygladac archiwum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
to ja też sobie popatrze....:classic_cool:.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
i dupa blada a tak się ciekawie zapowiadało.....trzeba będzie jednak wrócić do pracy...nie skusicie się jednak na forummm....????? dla dobra ogółu....no..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrauuuu
mam 2 zle wiadomosci:9 1-sza nie mamy gg( przynajmniej ja o tym nic nie wiem) 2-ga meza nie ma w domu jest na spotkaniu( tylko na jakim, mowil ze ma dzisiaj wolne:O);) wiec: albo poczekacie na jakiegos milego pana:) moze sie zjawi albo ja bede udawac tego pana albo zrobimy to we trojke ja ty i twoja zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
ehh no trudno powiedziec;) forum jest za malo dynamiczne;) nie bedziemy przeciez w jakiejs konkretnej sytuacji czekali 3 minuty jak sie ktos wpisze, potem trzeba przeladowac strone;) ale zobaczymy. z forum uciekac nie bede. ten topik mam caly czas wlaczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
problem polega na tym, ze moja zona nie jest zainteresowana kobieta. jakbys udawala tego pana? a co do gg, to przeciez sciagniecie tego i zainstalowanie trwa chyba 1 minute (doslownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrauuuu
nie chce kobiety?? zazdrosna ta twoja zonka, powiedz jej ze z najwieksza przyjemnoscia zajelabym siej jej mokra cipeczka, zrobilabym to lepiej niz ty;) moze zmieni zdanie:) z tym udawaniem nie ma problemu, nie bede tu opisywac w jaki sposob moge z kobiety zamienic sie w mezczyzne jesli mi zaufacie gwarantuje chwile spedzone ze mna beda niezapomniane;) mam instalowac czy nie , na darmo robic tego nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
akcja zanikła...wracam do pracy...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
no i chyba wszyscy zamilkil;) niezla jazda, sadzilem raczej ze bede mial problem z iloscia chetnych:D wymyslilismy to sobie tak, ze korespondencja jak najbardziej erotyczna plus deklaracja ze ona (i ja tez jak bedzie potrzeba) bedzie robila naprawde to co jej ow Pan kaze. ja tego dopilnuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
powiem tak: nasze gg to 7179459:) mrrauuu, nie wiadomo kto sie do nas odezwie, trzeba tylko powiedziec ze z kafeterii. ja nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazswintuch
aha tylko zeby iluzja byla pelna;) czyli od pierwszego zdania;) ciekawie moze wyjsc:) zonka mnie zamorduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrauuuu
www.gadugadu.pl??? o to gadu chodzi:) yhmmm... juz nie moge sie doczekac, uwiebiam wydawac polecenia mrrauu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×