Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panterka45

czy kobieta na wózku inwalidzkim ma szanse na prawdziwa miłość

Polecane posty

Gość bariera
no to pasztet wpadłeś jak śliwka w kompot, nie pozostaje ci nic innego jak zmienić nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse ma
oczywiście. Ale nie ma gwarancji. Tak jak reszta ludzi. Niedawno gdzies przeczytałam, że miłość jest jak szczepionka przeciw ptasiej grypie-każdy chce ja mieć ale wystarczy dla okolo 200 000 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
OOOrany az tak zle zwalniam pasztecika z tego rycerstwa bo i tak zadna ze mnie ksiezniczka uuuu to w tej liczbie ludzi mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccc
i nie ma też wielu ludzi, którzy nie są na wózkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incunabulis
do szanse ma, ale dowaliłaś z tymi dwustoma tysiącami, jeżeli to prawda to prawdopodobieństwo znalezienia prawdziwej miłości jest mniejsze niż szanse na szóstkę w totolotku, bariera sugerowała (zdaje się, że słusznie) pasztetowi zmianę nika, twój do podawanych przez ciebie treści, też się ma nijak, zmień nika albo dane liczbowe, chociaż panterce to już raczej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bariera
incunabulis, nie czytasz uważnie wcześniejszych wpisów, przecież panterka już znalazła... paszteta!!!, nie zauważyłeś?, a swoją drogą to pierwszy raz w życiu zobaczyłam jak gościu "wyhacza laskę" na wredotę, mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
na pewno tych tez nie ma mówie o tych nie na wózkach. A moze to i lepjej, a moze własnie osoby z poza listy tej wiosny beda brani pod uwage Dzis za oknem był tak piekny dzien WIOSNA WIOSNA juz tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Panterko nie jestem osobą na wózku, najlepiej by bylo, myśle, gdybyś nawiązala kontakt z innymi osobami, ktore aktywnie działają w jakiś stowarzyszeniach itd. To, co mogę powiedzieć ogólnie to to, że mam wrażenie, że ludzie czują się nieszczęśliwi z różnych powodów i jak patrzę choćby na listę na kaffeterii, mam wrażenie, że każdy powod jest \"dobry\". Chcesz być nieszczęśliwa? Sytuacje życiowe są różne, ale można działać dla dobra swojego i w tych sytuacjach. Nie wszystko możemy zmienić, ale myślę, że dużo. Zrobiłaś już pierwszy krok, napisalaś tu i cieszę się z tego i z tego, że odpowiedzialo tyle osób. Zawsze jest możliwość wyobru - choćby innego spojrzenia na rzeczywistość. Wierzę, że masz szansę na miłość. Ona przychodzi i tak naprawdę nikt nie wie dlaczego, tak sądzę, oczywiście ta prawdziwa. Jesli nie jest prawdziwa - to skutki są takie, że np kobieta dostanie raka, obetną jej pierś i facxet odchodzi. Zgadzam się też z tym, że jeśli ktoś otworzy się na ciebie, to będzie to naprawdę wspanialy czlowiek, mogący dużo zaakceptować, czyli po prostu kochać. Pozdrawiam wszystkich !!! [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
Dziekuje widzalnaa za miłe słowa ja nie chce byc nieszczesliwa i jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
paszteciku napisz do mnie na poczte gosia45@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bariera
no, no; paszteciku, czyżbyśmy byli świadkami narodzin płomiennego romansu na forum, ale się porobiło, bariera została pokonana i chyba mnie również przyjdzie zmienić nika, co w zaistniałej sytuacji uczynię, panterko i pasztecie, bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
mam szanse tylko te szanse uciekaja.... własnie kolejna uciekła.Klikam z chłopakiem juz od roku miałam taka c i c h u t k a nadzieje ze moze cos z tego bedzie chlopak wolny bez zobowiazan wózek mu nie przeszkadza i latami pasujemy swietnie nan sie rozmawia... Dobrze pasztecik powiedział,ze ze mnie debilka bo ja durna pokazałam mu zdjecie mojej siostry ( tez wolnej ) i chłopakowi sie spodobała teraz nic Tylko o niej mówi, a moze to lepiej ze teraz ja poznał potem było by mi trudnie pogodzic sie z tym ze wybrał siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
to wszystko jest bez sensu... miłosc to bujda przyjazn jedno oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bariera
panterka ma doła, ale nie poddawaj się, jeżeli siedzisz w domu to założony przez ciebie topik jest być może jedyną szansą poznania kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę \"paszteciku\" a tak wrednie się zapowiadałeś. Panterko na siłę to tu w internecie nie szukaj, tu wszystko można wcisnąć. Ja uważam, że powinnaś znaleźć przyjaciół, na początek, którzy pomogliby wyjść ci z domu!!!! wiosna się zbliża, kto wie!? gdzieś tam>>>>????? napisz z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamc-ja
każdy człowiek ma takie prawo to nie ulega żadnej dyskusji. Jak widać uległo. No cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaija
hej jakie dzisiaj mamy samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
dzis jest wszystko OK ... nie było mnie cały dzien na kompie gosci pełen dom ( tusty czwartek) Tak paszteciku szkoda,ale lat nie cofne. Jestem z Gorlic z bardzo ładnego misteczka O przyjaciól jeszcze trudniej niż o miłość chciałabym ich miec nie tylko do pomocy aby wyjsc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile Ty masz lat
Panterko??? o ile mozna spytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka45
45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile Ty masz lat
a czy przez te 45 lat swojego zycia szukalas milosci? zastanawialas sie nad nia jak teraz? czy to przyszlo dopiero teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do partnerka 45
Nie bede Ci nic pisac,chce ci cos wyslac,czy mozesz podac jakis adres gdzie mam to wyslac co chce Ci powiedziec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bariera
pasztet, skontaktuj się ze mną przez panterkę, polubiłem cię(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlitosna klawiatura
odpowiadam na zadane pytanie: według mnie nie ma, patrząc na tematy topików, ludzie generalnie są egoistami, interesuje ich jedynie, tylko zaspokojenie swoich chuci, wartościowi są w odstawce, w złym świecie boją się ujawnienia swoich prawdziwych uczuć, farbowane lisy zwyciężyły?, będę cię bronił, zadamy im cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pet
panterka,czy to jest krzyk rozpaczy, dola ludzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerość
Panterko, zdrowi Cię olewają, mają to gdzieś, wypruci z ludzkich uczuć, niewolnicy konsumpcjonizmu, ale nie martw się, Pan Bóg ma Cię w swojej opiece, znajdziesz uczucie, którego z taką determinacją pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×