Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fidelKASTRO

Jak napisać książke , zeby była wciagająca...bo mam wiele doświadczeń

Polecane posty

Gość fidelKASTRO

życiowych, przygód i historyjek, którymi chciałałbym sie pdozielic z ludzmi, dlatego mysle o ksiazce..jednak nie wiem jak sie zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelKASTRO
czy ktos zna recepte..na udana ksiazke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje od prologu i zamieszcenia go na kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o ktory film sie pytasz
Chyba zartujesz....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz sobą
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss333
przyzycia mam czasem nawet mysle, że za duzo na swoj wiek przezyłem dlatego chciałbym to wyrzucic z siebie raz na zawsze, ksiazka byłaby terapia.. tylko jak tez przyzycia opisac..ciagle sie zastanawiam...czy mam dylematy tez czy przeklinac w ksiazce czy nie i czy zmieniac imiona i nazwiska osob...i czy w ogole pewne historie pisac bo sie wszyscy poobrazaja,,, jak na shutego za" Zwał":) PROLOG TO JA NAPISZE TAKI JA SEM NIETOPEREK...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
prolog Nakładam maseczke na piekna twarzyczke, ZIELONA jak ropucha , nakładam henne czarną na brwi, ktore mam jak na złośc jasne choc włosy mam czorne JAK KRUK , azkolwiek od kilku lat meczone farbami w kolorze krwi... Wiec tak te jebane maseczki na buzie se nakłada, potem włosy jebane ktorych z roku na rok coraz mniej, farbowane, suszone, duszone, goracym teflonem palone, potem brwi rwane aby ładny kształt...głupi wyraz twarzy klowna...nabrały SłODKIEJIDIOTKIbyfaceciMYSLELIzeJestemGłupszaNizONI-i juz meskie ego podbudowane, he ale zabawa potem znow henna i balsam na ciało jedwabisty, krem błyskawicznie oszukujacy ze wyszczuplajacy..i tak w to nie wierze.ale co tam moze akurat zadziała... ciało me rozciągane, przypalane, chemią zalewane...aby tylko było piekne....piekne kurwa piekne jak te dziwki z telewizji. Po cholere to wszystko, czasem rece opadaja. Kobiety biedne storzenia, ciagle robia wszystko..aby "piekna byc"...niewazne ze śmierci i tak nie umkną...starosc czycha za rogie.ZMARSZCZKOFOBIA, ANDRAGOFOBIA...choroba kobiet...po co te starania, po co te zabiegi ogłupiajace..po chuja siedze u fryzjera i mysle, ze jak zmienie fryzure to bede piekna, a jak bede piekna, bede miec wszystko w zasiegu reki, gówno. obejrzy sie za toba jakis robol, obłapi cie jakis starych zgred ktory kaze mowic na siebie SZEFIE, kolezanki wydrapia Ci oczy, jak schudniesz powiedza "ale przytyłas", a jak przytyjesz powiedza "ale schudłaś", fałszywe suki.czemu sie tak nienawidza...NiemasolidarnosciCIPEK..JESTE pęd Chujow do ładnych cipek..Marianna Rokita wam towytłumaczy.. a jeszcze potem sie maluje,długie rzesy Tusz czyniacy cuda..pogrubiajaco wudłuzajacy...szminka powiekszajaca usta...niczym wary obciagary Angelinki Jolki.. Puder matujacy Twoja brzydote...a wy faceci mysleliście że co ze TO WSZYSTKO TAKIE łatwe..że się kobieta wymalowana, z wyregulowanymi brwiami i opalona już rodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
ebaniutcy..patrzą tylko oczami..a my dałysmy sie wciagnac w ta gre...udajemy głupie udajemy piekne...aby sie przypodobac aby miec cos..z zycia..tłum wielbicieli , mile łaskoczacy nasze zepsute, zbutwiałe ego..Wygladamy pieknie a swoj WEWNTRZNIE OBRZYDLIWY RYJ...kryjemy za ciuchami Bennetona perfumami od Celvina KLEINA...dupe smarujemy kremem samsara..zeby nie smierdziała gównem, bo my nie sramy, nie pierdzimy tylko pachniemy markami z najwyższych półkek...Wycieczki krajoznawcze do supermarketu, a potem jazda..manieczki..muza dupa..jestem z wielkopolski..tu sie słucha techna Magda Modra rządzi.....i wpierdala pyry z gziką, a w niedziele na mszy przysypia...wielkopolska to ksenofobiczne snoby dusigrosze zasciankowe cwanaiczki poznanskie...i te laski...włosy w kolorze spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
i co kobitki ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmmno tak jakby napisane tu co sama mysle...ciekawe, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
biografie mnie nie interesuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
a tak na marginesie ciesze sie, ze ktos mnie rozumie no i ze sie chciało czytac..ta wycieraczke brudów kobiecych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda sprzedałaby się w conajmniej trzech egzemplarzach :P tyle kupiłbym na pamiątkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
jury moze ejdnak sie skusze...a ciekawa chociaz jestes hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa nie jestem za to ciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
umowimy sie na wywiadzik spiszemy najciekwsze smakołyki z tego przezyłas, potem troszke doprawimy do smaku., pieprzem i solą...i wydamy...i dzielimy sie na pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
heheh no tym bardziej bo ja jestem kobieta...a nie kastratem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
pozdro600 jak Cie zainteresowała to co napisałam zapraszam na bloga www.kocica.blog.onet.pl ale na blog uwaga bo gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha112244
widac, ze kopiujesz style - za duzo moralizowania i generalizowania, tekst ma fajne zadatki , ale na razie traci amatorszczyzna i powierzchownoscia - Nike na razie nie jest w twoim zasiegu- mowie to bez zlosliwosci... - ale pracuj nad tym , kto wie....kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
agniecha dzieki, wiem, ze jeszcze nie mam stylu, nie mam za bardzo tej latwosci pisania, jedyna co mam"to złudzenie, że moge miec zaliczenie;)" nie no powaznie....wiem o tym ze troche jakies przeczytane rzeczy mzoe niesiwadomie kopiujej, mam wrazenie ze wszystko juz było, jednak mam zmysł"obserwacji" to jedno jest pewne, ale z rzemiosłem pisania u mnie cienko...w ogole cienko przęde z kasa wiec i tak z ksiazki nici.. ale wart zyc marzeniami,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe to ciekawe...
dobry styl (podobne klimacik jak w "Ciało obe" Kruczoka chyba), dobrze sie czyta ..... trafne obserwacje, do tego 3ba jakąś fabułę a to juz trudniejsze ale powodzenia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
czasem emocja mnie tak rozsadzaja wewnetrznie, ze wtedy biore długopis i pisze...i znika lek strach...robi sie lżej.. wiec chocby jako sama terapia pisanie mi pomaga....zrzucam z siebie jak drzewo na jesien zeschniete liscie. me zbutwiałe..emocje ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
przyznaje sie jestem grafomanem ale sa tacy co sie nie przyznaja a pisza..:)wydaja... a są grafomanami....mhh i kto jest lepszy?oni tylko dla tego ze stac ich na wydanie ksiazki?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie
Zeby napisac wciagajaca ksiazke nie wystarczy tylko "cos przezyc" :) Trzeba tez miec talent do tego;) Jesli sie go nie ma to lepiej sobie odpouscic:) Chyba, ze ma to byc ksiazka do wlasnej szuflady :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelkastrat
takie laski dbaja o nasza kase hehe a jeszcze wejdz do banku ubrany, "na luzie" zmierza Cia jak jakiegos bezdomnego...co za dziwki w tych bankach obciagaja juz sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×