Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy facet szczesliwy

wybzykalem juz laski a teraz znalazlem dziewice i sie zenie

Polecane posty

Gość prawdziwy facet szczesliwy

no wiec jak w temacie wybzykalem rozne panny ale im naopowiadalem - tak kocham cie albo - tak ozenimy sie pobzykalem i zostawilem jedne po miesiacu inne po 3 latach najdluzej bylem z dupa 7 lat ale zdradzalem ja i w koncu przyszedl wiek w ktorym facet zaczyna szukac zony wybilo te 28 latek i znalazlem kobiete ktora na mnie czekala byla dziewica choc miala 22 lata! to zadziwiajace jestesmy juz ze soba 3 lata i rok po slubie jest wyjatkowa w kazdym calu i niepowtarzalna wiem ze zaraz tutaj odezwie sie masa podszywaczy i masa zbulwersowanych kobietek co zaczna wciskac jakies prawdy zyciowe albo facecikow z problemami to takie naturalne pragne tylko zakomunikowac ze mam was wszystkich gdzies ja jestem szczesliwy i trudno jedne sa bzykane a inne czekaja i.... maja nagrode nawet jak mnie zdradzi zeby sobie sprobowac to mnie nie zrani bo ja zrozumiem najwazniejsze to to co mi dala i daje kocham cie MARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA... właśnie ta...
Ja też Cię kocham, misiaczku! :-) Co prawda byłam wtedy, w wieku 22 lat tylko dziewicą waginalną, bo analną i oralną to już od dawna nie - ale wiem, że dla Ciebie takie ważne psychologicznie było to że mam błonę dziewiczą. Pamiętam błysk w Twoich oczach, mój Królewiczu, gdy mi ją przebiłeś. Warto było czekać z czystością pochwy na tę chwilę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybzykałes wszystkie ? chyba jednak nie wszystkie skoro gdzies pod krzakiem jedna została......wybzykasz ją i tez zostawisz i bedziesz nadal szukał i szukał ale juz potem jak wszystkie wybzykasz to gdzie szukac tych dziewic? no chybaze w podstawówce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej rogaczu jeśli
to prawda to dziwne,że pomyślałeś w pewnym momencie,że należy się ożenić :P ja znam takiego jednego,który myśli tylko o sobie,każdej opowiada bzdury a one w to wierzą a później kiedy się prześpi z każdą odchodzi a w koło opowiada jaka z niej k....:/ i to nie jest bajka tylko szkoda,że myślisz tylko o sobie a nie pomyślisz o tym,że może,któraś z tych dziewczyn może cię kocha i raniłeś ją tym zachowaniem... i jak ktoś wspomniał wyżej ch.. nas to obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chirurg vaginalny
takiej jednej Marcie to już z 10 razy rekonstruowałem hymen. łatwizna, ciach, 5 szwów i kaska do rąsi. najlepsze klientki to puszczalskie dziewice z odzysku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanka166
jak to mowi moja mama za krzywde bedzie trzeba kiedys zapalcic , za to jaki byles egoisto zycze ci nieudanego zwiazku i taki zapewne bedzie:) takich jak ty to powinno sie wykastrowac na miejscu i ciekawe czy ktora kolwiek by cie potem chciala:P cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale beznadziejna prowokacja..... chyba nie umiesz liczyć kochasiu bo się jebnąłęś kilka razy... teraz masz 28 lat ? ze swoją dziewicą jesteś 3 lata + 1 rok po ślubie więc poznałkeś ją mając 24 lata, gdzie piszesz że najdłużej byłeś z kobietą 7 lat 24- 7 = 17.... \"pobzykalem i zostawilem jedne po miesiacu inne po 3 latach\" czyli mam rozumieć że te \"inne\" zaliczałeś wieku 14 lat i mniej ???? hehehe ale pierdolisz , troche matematyki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
no to teraz czekaj na dzien kiedy zaniemozesz wtedy ta twoja martusia zacznie przyprawiac ci rogi.albo da ci kopa w dupe i znajdzie kogos innego wtedy poczujesz to co czuly te ktore rzucales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recpect, Abika! Brawo! Ciekawe jak teraz palancik się czuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet szczesliwy
ale z was dupki żołędne, widać, że przemawia przez was zawiść, gorycz i czysta zazdrość, sami macie nieudane życie i staracie się odreagować na forum hahahaa żałośni jesteście, zwłaszcza laski, co się tu wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość november rain
mnie jeszcze nie wybzykałeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ten prawiziwy szczesliwy facet robi na babskim forum :D skoro taki szczesliwy to czego szuka na forum w ogole :D to miejsce jest przenaczone do dzielenia sie problemami i szukania pocieszenia, gdy ci dziewczyna nie robi laski itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej rogaczu jeśli
racje mają ci,którzy wypowiadają się przeciwko tobie i tyle,jesteś zerem i tyle,zresztą przychodzi kara na takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
Ja zazdrosna nie jestem;) NAPEWNO... Nie ma czego:] Ludzie się tak łatwo nie zmieniają... Jeśli wcześniej byłeś takim dupkiem to teraz chyba też jesteś, tylko narazie jeszcze podziwiasz żonę... Później będzie z Nią tak jak z resztą... :] Biedna dziewczyna... Ehhh;) \Ale jeśli się serio zmieniłes to graruluję:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z twojej wypowiedzi wynika, że jej nie kochasz, to co czujesz do niej to szacunek do jej krocza. przyszedł czas więc sie żenisz, ale nie z miłości, tylko z rozsądku, bo w tym wieku pasuje się ożenić jak twierdzisz. żałosne. wspólczuję wam obojgu. gdyby wiedziała, że z ciebie kurwiarz i zwykły kutas, już miałaby Cie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mnie to nie dziwi co piszesz? Co 2 facet tak robi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a test na HIV robiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a test na HIV robiłeś
zrób koniecznie będzie w sam raz na ślubny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, tylko jedna uwaga, z jedna laska byles 7 lat, z INNYMI 3, z narzeczona-dziewica tez 3, to ile Ty miales lat jak zaczynales miec dziewczyny? W przedszkolu juz chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorka, slepam, abika juz kolesia rozgryzla pzrede mna :)pozdro abika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica21
kurcze i ja na takiego czekam zgroza! No coz dobrze ze ja przynajmniej kochasz. A ona wie ze ty "tez na nia czekales" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do założyciela topicu
Trudno chuja takiego jak ty nazwać nagodą... (jak sam o sobie piszesz) Pomyśl o psychologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet szczesliwy
mnie też już wybzykali wszyscy panowie i bardzo się z tego cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOSTRZEGAWCZY
MĘSKIE SZ______ NIE ZASŁUGUJĄ NA DZIEWICE WG MOJEJ TEORII, BIEDNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głąboko wierze,że nie można być tak głupim jak autor topica,a przynajmniej w to wierze...:) Skomentuje więc; PROWOKACJA! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaah
" jedne sa bzykane a inne czekaja i.... maja nagrode" Ze niby z ciebie taka nagroda? Przechodzony, zeszmacony, dziwkaz, klamca i oszust. Biedna ta twoja Marta. Ale pewnie kiedys i do niej usmiechnie sie szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×