Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

POLUKIEROWANA

Czy jest tu też ktoś tak słodki jak ja ??

Polecane posty

Gość olkuszowa baba
Pucio 🌻🌻🌻!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tez słodkawa aczkolwiek nie mam cukrzycy :classic_cool:.....a jak zjem pączka to jestm taka słodka ze mozna mnie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siusiak w cuksze
my mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siusiak w cukrze..to twój stały nick?........rozbawiłes mnie......a moze byc wata cukrowa na siusiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość november rain
serializable jest słodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siusiaka w cukrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filomenda
tłustą to ty masz dupę, a nie czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałbys polizac pewnie ją..na to trzeba sobie zasłużyć dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Polukrowana to nie było do ciebie tylko do tego złośliwca wyzej co o mnie pisał ...ktos się mnie uczepił jak rzep........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Polakierowana to juz lekka przesada na tym forum ze pojawiają się osoby takie jakieś znudzone czy infantylne i podszywają sie, z nudów docinają, wiesz mozna pożartowac ale to przechodzi w takie niesmaczne obelgi......straciłam ochotę juz na odpisywanie ludziom którzy pytali o coś. Chochliczek mi zarzuciła ze jestem smiertelnie powazna ze odpisuję ludziom na głupie pytania a ja poprostu traktowałam kazdego problem jako na powaznie.no pomijam te faktycznie puste prowokacje ...ale nie znosze asmiecania forum..juz wiem ze nic na to nie poradzę, ze zawsze znajdą się jakieś dzieci które sie nudza i dla zabicia czasu pisza byle co.......poprostu albo dac się wkręcić i im odpisywac albo poprostu olewac takich ludzi. ty jestes bardzo miła i delikatna w rozmowie.....niektórzy poznac po nickach mozna ze się tu nudzą.......i piszą dziwne rzeczy...ktos podemnie się podszył z kropką i teraz widzisz .......ktoś bedzie myslała ze ta z kropka to ja......brzydkie to forum..........ale swiata nie zmienie...szkoda ze nie ma moderatora który pilnuje porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze skromnie przyznac ze ja jestem bardzo slodziutki:)) Ale uprzejmie prosze nie lizac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Filemonka :) ja Cię rozumiem. Ale tu na słodkościach, matko dziecinko.. ty smutna jesteś ... juz myślałm ze Ci cos zrobiłam... jejku rybko ja iwem że ty to filemonka bez kropki :) i kazdy mądry inteligentny wie :) Nieprzejmuj się tak... mnie też ktoś pewnei kiedyś zjedzie że za słodka jestem , ze za biaął... ludzie tacy juz są... wiem ż eto boli... i wiem jak... Ale sa rzeczy na które nic nei poradzimy :((( :classic_cool: 🌼 dla Ciebei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki.przynajmniej ty jestes miła i grzeczna.....ah nie poradzimy chyba nic tu na tych znudzonych dzieci.....moze sudoku by zaproponowac im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×