Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLLIdolli

denerwuje mnie to, ze na tym

Polecane posty

Gość OlliDolli
dzięki wszystkim co się ze mną zgadzają A już myslałam, ze ten topik przepadnie ja nikogo nie potępiam Ale denerwują mnie wulgaryzmy i nieprzyjemne komentarze ze strony stałych forumowiczów, którzy znają tu każdy topik. Nie wszyscy są tacy i mają swoje problemy.. To nic,że ktoś po raz setny pisze ''czy anal jest bezpieczny' to nie trzeba od razu pisać ku**a juz tak było. Tylko nie wchodzić jak denerwuje .. A jak ktoś wie, ma doswiadczenie to niech pomoże. Jednoczmy sie!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlliDolli
Mozna ale czasem jakoś inaczej jest sformuowany ... Ze np. ktoś napisze : DEPILACJA INTYMNA aa druga osoba bedzie szukała : ChCE SOBIE OGOLIĆ i wtedy juz na pewno sie nie znajdzie... w sumie banalny przykład... ale ja tak miałam, i zaraz ktoś napisał ''kurw* wy*ierdalaj stad, jak nie umiesz sie obslugiwac wyszukiwarka'' normalnie jakby tu o kogoś życie chodziŁo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czasem założenie nowego tematu da możliwość wypowiedzenia się innym forumowiczom, tym mniej aktywnym. Ja czasem tu zaglądam, ale jak widzę 40000 wpisów to mi się odechciewa pisać, że o przeczytaniu tego wszystkiego nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlliDolli
zgadzam sie... dlatego jeszcze raz apeluję! jednoczmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlliDolli
www sumie ja też pomaranczowa;p zaraz sie poczernie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlliDolli
Zawsze uwaznie nagranego brefingu z R.Giertychem,popijając actimelem. A w wolnych zbieram kapsle po soku Kubus pod moim rodzinnym marketem Biedronka.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z czym konkretnie
????:classic_cool: podszyw de best:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Seventh Son, ja tez nie wchodze na topiki które isnieja od niepamietnych czasów :D w którym wszyscy i wszystko o sobie wiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zakładasz taki topic?? Już ktoś o tym pisał to tam się wypowiedz!! Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaajajajwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×