Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nala26

ja też szukam wartościoweg ale i przystojnego faceta

Polecane posty

Może czasami popatrzcie na siebie czy jesteście \"wartościowe i atrakcyjne\". Przeważnie kobiety, które szukają ideałów same odbiegają od niego dość znacząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakich ja szukam kobiet
nala26 ale ty jestes kurwa glupia 26 lat i szukac faceta na glupim forum internetowym, jebnij sie w leb glupia ściero. zalosne w twoim wieku takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! nie szukam ideału bo takich nie ma jestem realistką nie marzycielką czy to są aż takie wielkie wymagania facet ma mi się podobac i chcę porozmawiać z nim na każdy temat aż tak dużo oczekuję ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadbaną kobieta żeby wszystkie kobiety tak dbały o siebie tak jak ja!!!!!! a co do swoich pasji to mam je ale niestety nie mogę się im poświęcić bo na pierwszym miejscu mam do wykonania duzo obowiązków nie znasz mnie i nie wiesz więc się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak atakujecie dziewczyne ??? szuka faceta, określiła swoje wymagania, jeśli komuś odpowiada to ok a nie to też ok a że szuka w necie, to co z tego, tak samo dobre miejsce jak każde inne zamiast życzyć dziewczynie szczęścia w poszukiwaniach to zaraz sie na nią rzucacie a to że nie atrakcyjna, że nie znajdzie przystojnego napewno, a kiedy bedzie miała czas dla niego itd sory ale to już jej problem, ona tylko chce kogoś poznać ja ci życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cie nala26! Życzę powodzenia w poszukiwaniach! Na pewno ktoś sie tobą zainteresuje, bo jesteś zupełnie normalna! Jeszcze raz powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybór tematu do żartów hmmm moim zdaniem nietrafiony ale to tylko moje zdanie :) pozdrawiam wampira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aras
nala26, rozumiem twój problem, ja mam podobnie, też szukam sobie kobiety, z którą będę mogl porozmawiac na karzdy temat, o ciekawym charakterze, a jednoczesnie atrakcyjną i zadbana. Wierzę, że uda mi sie to przez internet. Znam pary, które poznaly sie przez neta i sa ze soba do dziś. Trzeba tylko dobrze trafić! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za normalne wpisy. Założyłam ten topik z ciekawość chciałam sprawdzić jaka będzie reakcja nie jestem deseratką!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
No chciałabym także poznać, WRAŻLIWEGO, BYSTREGO, TAKTOWNEGO, SPECUFICZNEGO BRUNETA, KTORY BY SIĘ MNĄ OPIEKOWAŁ, I DAŻYŁ, ZEBYM BYŁA SZCZEŚLIWA!!!! MARZENIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_D_
ARAS, TEŻ SŁYSZAŁAM, TAKŻE ZNAM PARY KTÓRE DZIĘKI INTERNETOWI SIĘ POZNAŁY, ALE TO RZADKO SIĘ ZDARZA, TEŻ CHCIAŁABYM POZNAĆ KOGOŚ W TAKI SPOSÓB, CHOCIAŻ POZNAŁAM JUŻ BARTOSZA, PISZEMY PONAD ROK, ALE TERAZ JEST DOŚĆ DZIWNIE, BO CORAZ POWAŻNIEJ, A ON MA DZIEWCZYNĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trudnym charakterem
M_D_ no i widzisz...jednak nie warto mnie poznać...nie jestem brunetem i nie zamierzam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie atakuje, tylko żyć cały czas marzeniami?! Z jednej strony to jest dobre ale na dłuższą metę męczące. Ktoś kto szuka partnera na necie nie może być do końca normalny, wiem to po sobie:) Moje wymagania co do dziewczyny też nie są wygórowane i ja nie należe do najbrzytszych, a jednak jestem sam jak palec. Nie warto szukać wg jakiegoś kryterium tylko brać co wpadnie w ręce;), jak nie będzie odpowiadało zawsze można to zakończyć. Pozdrawiam wszystkich \"pustelników\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można brać wszystko co popadnie w ręce?przecież to byłby jakiś akt desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Brać co wpadnie w ręce\" to iaczej nie wtbrzydzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie można robić nic na siłe przecież jeśli nie czuję kompletnie żadnego pociągu do kogoś to jak mam się z kimś takim wiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiklinowy ksiądz
szo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko: od jak dawna jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trudno odpowiedzieć na to pytranie. Nie jestem w normalnym związku od 2 lat a jakieś 2 tygodnie temu skończyłam związek z żonatym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma miksera
mam pytanie... ile, jak długo, no kiedy, a właściwie to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to pytałem z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okoł dwóch lat. I teraz zaczną się pytania typu dlaczego aż tak długo, coś musi być z tobą nie tak itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×