Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Claudia -

DUZO STARSZY MEZCZYZNA

Polecane posty

Gość claudia-
Tylko ze to moj ojczym i jest dla mnie jak ojciec, wiec byloby to tez "kazirodztwem" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrr
Klaudio a niachciala bys zmienic na cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na co mam zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrr
Mezcsyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 24latka
Nie wazny wiek wazne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODSAWIEZANIEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airrrr
Ja mam 26 lat, on jest o 18 lat starszy...i wiecie co, jest cudownie. Powiem tylko moze krotko, co jest troche mniej cudowne, a co nie zalezy od mojego partnera. Otoz sa to ludzie, ktorzy wiecznie podejrzewaja, ze jestem z nim, bo mam w tym jakis interes, tzn. ze chodzi mi o kase (ktorej on na marginesie nie ma) itp. To potrafi wyprowadzic z rownowagi. Pozatym, ciezko jest nam znalezc przyjaciol, bo moi sa smarkaci, a jego dla mnie zbyt nudni.Ale poza tym: nigdy nie zalowalam tej decyzji, jestesmy ze soba 6 lat i jestesmy coraz bardziej zakochani...Trzymam kciuki za wszystkie pary z duza roznica wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airrrr
Aha, ja nie to samo co Arrr, nie zauwazylam ze ktos podpisuje sie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed trzydziestką
ja ma 29 lat, a mój facet 40. I jest super. Wcześniej miałam wielu facetów, im mlodszy tym durniejszy, miałam dosyć, moja rodzina uważała, że wybrzydzam, aja po prostu czułam sie jak ich matka - niestety często facet w moim wieku jest jeszcze chłopczykiem podrywającym kolejne panienki. A teraz mam w końcu faceta, który bwie, czego chce, który nie ucieka i nie goni, z którym mogę pogadać, który potrafi doradzić, który docenia moje uczucie. Życie z nim jest fajne. mam sporo znajomych ze studiów i trochę z tym mam problem - jak już ktoś tu napisał są oni za młodzi na znajomych dla mojego faceta, ale za to w rodzinie przyjaźnię się z wieloma starszymi ode mnie kuzynami i z nimi dogaduje się świetnie. A ja cvzuję się spełnioną w każdym calu kobietą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam faceta o 25 lat starszego i tez sie zastanawiam nad tym problemem,sa plusy i minusy a zycie samo pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×